İnsanlar acaba gerçekten mutlu mu? En işlek caddeler ya da avm'ler mutsuz yığınlarla dolu! Bu yığın nasıl oluştu?

Dışarıdan yeni geldim. Kalabalıkların arasına bıraktım kendimi. Amaçsızca gezindim. Ayaklarımın götürdüğü her yere gittim. Bir yerlerde bir şeyler içen insanlara baktım, gözlemledim etrafı. Sadece konuşanlar gülüyordu. Diğerlerinin aklı başka yerlerdeydi. İşlek caddelere gittim. İnsanlar mutlu gibi görünse de yüzlerinden okunuyor mutsuzlukları... Sanki iletişim kopukluğu var herkeste. Anı yaşa derler ya, işte, anı yaşadım. Mutsuz yığınların içerisinde tat alamadan hayattan, döndüm evime... Cık! Tat yok hiçbir şeyde!

1|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• mutsuzum

0|1
    0|0
    • mutsuzum diyene kadar çık dışarı hayatını yaşa başkalarının etkisi altında esir gibi yaşamaktansa içinden nasıl geliyorsa hayatı dilediğin gibi yaşa sen milletin kölesi değil millet senin kölen olsun peşinde koşsun kardeş seni üzenleri hayatından sil seni sen yapanları hayatına kat bak bakalım hayat nasıl mış bu satten sonra..

• @serdar28 sagol tavsıye icin abi

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok şükür her halimize,,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• şimdiki evlilikler görüntü olduğu için diyecek fazla söz yorum yok anlayan anlar..

0|1
    0|0
  • Cok mutluyuzz kanka biz evde surekli sand ediyoruzzz ki:))))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...