"Açız aç" diye geçinenler en lüks hayatı yaşıyor, bu insanlar neden böyle?

1|1
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bir şey diyeyim mi? Bu ülkede fakir yok yok yok. Fakir yiyecek ekmeği olmayana denir. Bu ülkenin en fakiri, afrikanın en zengini. Dilencilerimiz bile 100' lüklerle organize çalışıyor. Sonra lafa gelince tayyip bize bakmii. Ulan evlat olsan bakmam sana.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tatil demek herzaman 5 yildizli otele gitmek degldr ben bir gurbetci olarak iyi bilirim. Cok sukur karnimz tok amma biz turkiyeye ailemzn yanina gelebilmek icin kişin kopek gbi calisip mesai yapioruz ha az daha izin alabilelimde ebemizi dedimizi az fazla gorelim dye.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• onlar gözü doymayanlar, ben arabası olmayanım.

1|0
    0|0
  • En çok da hükümete onlar giydirir.

2|0
    0|0
  • restoranda ailemle yemek yerken 1 kişi geldi üstü başı tertemiz yalvardı garsona açım para lazım değil bir lokma birşey verebilir misiniz diye her açız diyen lüks hayat mı yaşıyor bu dünyada ya gerçekten aç ise?

1|0
    0|0
  • İnsanoğlu doyumsuzdur

1|0
    0|0
  • Tatil demek illa ki deniz kenarında otellerde kalmak değil yahu akraba ziyareti diye birşey var. Ki memlekete gidipte bagajı doldurduğunda kaç aylık mutfak masrafı azalıyor haberin var mı senin :)

1|0
    0|0
  • açken sen sen değilsin :D

1|0
    0|0
  • Sen ne bakıyorsun ki milletin para yok dedigine. para ile imanın kimde olduğu belli olmaz demişler

1|0
    0|0
  • Ben inanmıyorum ya

1|0
    0|0
  • Açlıkdan değil şükürsüz bir toplumuz Allah selamet versin

1|0
    0|0
  • Açız Açç :D :D

1|0
    0|0
  • fotoda 8 tane şahin var tok mu lar

1|0
    0|0
  • Ilginc dimi

1|0
    0|0
  • Birincisi nankorler
    Ikincisi aclik ne bilmiyorlar

1|0
    0|0
  • Aç sözde fakir ama son model applesi var hıhı :))

1|0
    0|0
  • la büşra sen soru sorma mk

1|0
    0|0
  • Valla o zamanda dubai 7 yildizli otel veya diger oteller bizim halktan gecilmez hahah :)

1|0
    0|0
  • O tatile çıkmak için kaç aydır köpek gibi çalışıp 10 günlüğüne kafalarını dinlemeleri sana batıyormu?

0|2
    0|0
  • Ne zihniyetsiz terbiyesiz bir kafa insanlar kö pek gibi çalışıyor 5 gün ailelerinin yanına gitmeleri mi batıyor sana. Görende hepsi bodrumda 5 yıldızlı otelden geliyor sanacak biraz edep yahu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gözleri aç olduğu için

1|0
    0|0
  • 20 milyonun 10 da biri aç olmasa gene bu trafik oluşur.

1|0
    0|0
Yükleniyor...