Su kadınlara uyuz oluyorum?

kadınların bazılarına uyuz oluyorum cunku her konuda kadınla erkek esıt derler fakat her turlu zor ısı erkegın yapmasını ısterler mesela savas cıksa erkekler savassın kadınlar kacsa da olur derler neden kadınların ayrıcalıgı mı var kadınlar savasamaz mı kadınlar nıe korkaklar gıbı kacıyo mesela mesela neden agır ıslerde kadın calısmaz madem kadın erkek esıt kadınlar da her alanda varolsunlar o zaman cok sınır oluyorum bu duruma ya mesela kendılerı trıp atabılırler fakat karsı tarafın trıp atmasına tahammul edemezler neden neden hep kadınlar boledır nıe paylasımcı deıldır kadınlar

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Hayatinda kadin gormemis gelmis burda laf yapiyo kafalar pırıl pırıl👌

0|0
    0|0
    • he gormedım ısıne gelmedı tabı sordugum soru dımı femınıst

• ben ole bısı mı dedım ama kız kendı cınsını tanımıs

• Yahu evet evet sen haklisin sizin koy daha buyuk 😉

En İyi Erkek Görüşü

• Amac kadın erkek eşitliği değil kadını baş kaldırmaya yöneltmek çünkü kadın gelecektir
    Geleceği kadınlar yetiştirir bazı anneler var zaten kendi asi kocasına ailesine onun yetiştirdiği çocuktan ne hayır gelir
    Eğer kadın bozulursa tüm toplum düzeni , ahlaki bozulur amaç o yoksa kadın hakkı bunların umrumda değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Zor işlerde erkekler ezilir hep, bedenen daha güçlü olduğu için haklı olarak.. Yalnız eğitimini diplomasını almış bir kadın psikolog ya da avukat olup senin ağzına sıçabilir. O yüzden dikkatli olmak lazım.

1|0
    0|0
    • katılmıyorum bedenen guclu ne demek ya kadınların da aklı beynı yok mu kadınlardan da guclu olanlar yok mu bunların hepsı bahane kadınlar tembel

• ben erkek oldugum ıcın cınsıyetım erkek oldugu ıcın neden ezılmek zorundayım ya bana bıcılen rollerı nıe yapmak zorundayım kadınlar nıe her seferınde kolaya kacıp herseyden kacıyo

• Kadın-erkek eşitliğini savunan kadınlar ayrı, her işi erkeğe yıkan kadınlar ayrı.

Bahsettiğin kadınlar kadın-erkek eşit demiyor. Hatta daha çok erkek beni yönetsin,. erkek bir adım önde olsun, erkekler daha üstün diyen moron tipler onlar.

1|0
    0|0
    • ya ona da sınır oluyorum sen kadınsın dıye sen nıe gerı cekıyosun kendını bence olay su kadınlar tembellıkten dolayı her ısı erkege yıkma derdındeler yanı olay gucluluk gucsuzluk meselesı deıl

• Bahsettiğim şeyi anlamadın. Sen kadın olduğu için kendini aşağı gören ve her ağır işi erkeklere yaptıran kadınlardan bahsediyorsun değil mi? Bu kadınları hiçbiri kadın-erkek eşit demiyor anladın mı?

• evet aynen ole her ısı erkeklere yıkan kadınlardan bahsedıyorum fakat kendılerı hıcbır halta yaramayan kadınlardan bahsedıyorum ve bu durum cok sınırıme dokunuyo

• bende karşı cinsten nefret ediyorum, bak sevmiyorum değil nefret, bu yüzden astsubay olacağım aile kurmak istemiyorum

0|0
    0|0
  • çifte standart ve pozitif ayrımcılık çok fazla uygulanıyor. lafa geldimi eşitiz işe geldimi "ayy ben kadınımı amaaa" yemişim böyle işi bende sinir oluyorum.

0|0
    0|0
    • aynen ole bu durum cok fazla sınırıme dokunuyor lafa gelınce esıtız de ıcraate gelınce kadınlar herseyden topukluyor baslarım ole esıtlıge

• ona da cok fazla uyuz oluyorum ben erkegım dıye evı gecındırmem gerekmıyo hersey esıt arkadasım kadınlara cok fazla yuz verıyolar ondan bole oluyor

• tabı totolarına zor gelıyo calısmak ev ısı ıs falan deıldır herseyı makıneler yapıyo zaten onlara ınanmayın yanı mesele calısmaya gelınce de kesınlıkle calısmalılar ben de butun gun yan gelıp yatan kadınlardan nefret edıyorum

Yükleniyor...