Türk erkekleri eleştiriyi kabul edebiliyor mu?

Burada Türk erkeklerinin yorumlarını okuyorum da.

İtalyanlar aşırı maço, ruslar alkolik, iskandinavlar umursamaz, ingilizler genişletebilir (?). Hepsi Türk erkeklerinin diğer erkekler hakkında yaptıkları eleştiriler.

Ama Türk erkekleri hakkında yapılan en ufak eleştiri küfürlerle karşılanıyor.

Siz istediğiniz gibi hakaret edin ama bütün dünya size hayranlık duysun, yok öyle bir bir dünya.

1|1
13|16

En İyi Erkek Görüşü

• Siz eleştirmiyorsunuz ki dibiniz düşündüğü anlatıyorsunuz ve bizi ezik yerine koymaya çalışıyorsunuz sonra türk erkeği ezik hödük ezik ve odun oluyor siz biraz abartıyorsunuz üzgünüm adam gibi kıyaslama değilde ağzınızın suyu akıyor bir resim at soruya yakışıklıya bak türkler neden böyle değil oluyor önce adam gibi kıyaslama yapın sonra adam gibi eleştirme bekleyin :D :D

Tüm genelleme yapanlar acayip yabancılara dibiniz düşüyor :D :D

0|0
    0|0
    • Bu bahsettiğin soruların kat kat daha fazlası erkekler tarafından soruluyor her gün.

• İşine gelmeyenleri görmüyorsun demek.

• Ulan siz soruyorsunuz bir tane adam resmi koyup günde 10 soruya denk geliyorum böyle 9 tanesi kadın tarafından soruluyor ve türk erkeklerini ezikleme üzerine soruluyor dibiniz düşüyor gidin yabancıyla evlenin o zaman Türk erkeklerini bu kadar beğenmiyorsanız kadınlar halt ettiğinizi bilmiyorsunuz açıkçası :D işine gelmeyen kafası yapma bana at gözlüklerini çıkar sorulara bak genelde kadınlar soruyor yakışıklı doktor bilmem yakışıklı oyuncu vs şeyler bunu inkar edip hala boş boş erkekler küfür ediyor diyorsun büyük saçmalıyorsun :D :D

En İyi Kız Görüşü

• Sonuna kadar katılıyorum sana. Bıktım şu kekolardan ve gereksiz egolarından. Avrupa erkeklerini genelliyorlar, kendilerini mükemmel görüyorlar. İş tam tersi, kendindeki eksiklikleri kapatmak için başka milletin kusursuz erkeklerine saldırıyorlar. Avrupalı erkeklerin çoğunun en yakışıklı, dürüst, kibar, karısına sevgilisine sadık, kadına değer veren saygı duyan erkeklerden oluştuğunu bilmeyen yok. Türk erkeklerini gidin bir sorun bakalım ne diyecekler? Dışarı çıktığımda 1 tane bile yakışıklıya denk gelmiyorum, burda eh yakışıklı diyeceğin tip de Avrupanın sıradan erkeğinden tipsiz oluyor. Kabalar, kadınları ezerler, öldürürler. Seksistler, küfür ağızlarından eksik olmaz. Türlü i. ğrençlik yaparlar kadına, hayvanlara, çocuklara sonra gidip elin medeni Avrupalısına laf atarlar. Kendinize gelin, kendini değiştirmek yerine başkasını eleştirmek kolay tabi! Al bu da bonus, erkek görün:
    s-media-cache-ak0.pinimg.com/.../...c745ba8c92.jpg

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ego tavan yalnız, aşağılardan yaz.

0|1
    0|0
  • Bunu türk kızları olarak da açabiliriz hemde daha geniş bir şekil de kızlarımız hiç kabul etmiyo o nasıl olcak.

0|0
    0|0
    • Kızları eleştiren sorular altında eleştirisi kabul eden kızlar görebiliyorum az da olsa. Erkeklerde sadece küfür.

• her iki cins de de var bu tarz şeyler genele vurmaya gerek yok.

• sen öyle san ingilizler italyanlar ve ruslar eleştiriye küfürsüz umrum duymazmı davranıyorlar güldürdün onlar bizlerden beter :)

0|0
    0|0
    • Hayatında hiç Türkiye dışına çıktın mı? Veya çıktıysan kültür edinme amacıyla mı yoksa kızlar için mi çıktın?

• insanların saygı çerçevesinde dürüst olarak eleştirmesi beni mutlu eder ve eleştirdiği gibi sorunum varsa onu çözmeye çalışırım ama yoksa karşımdaki kişiyi eleştiri yağmuruna tutarım

0|0
    0|0
  • Patavatsızlık arasındaki çizgiyi koruduğu sürece eleştiriye açığım. Diğerlerini bilmem.

0|0
    0|0
  • sen hangi ırk'tansın?

0|0
    0|0
  • Kimse bana hayranlii duymasin. d

0|0
    0|0
  • Türk erkegi iyidir ondan

0|0
    0|0
    • Eşcinsel misin?

• Ben avusturyadayim türkiyede degil 😂

• Cok şakaçisin😂 ama ben alkol icmem

• sen şu kibirden arın bir önce

0|0
    0|0
  • benı elestırebılırsınız sorun yok :D

0|0
    0|0
  • Ben eleştiriye açığım

0|0
    0|0
  • Ben de farkettim onu

0|0
    0|0
  • Sen bir de kadınlar hakkında eleştirelimsi bir soru sor bakayım şurada.

0|0
    0|0
  • Kesin bir kaç kişiyi öyle gördün ve bunu tüm Türk erkeklerine genelleme yapıyorsun. Olmamış sorun

0|0
    0|0
    • Yüzlerce kişi "birkaç" olmuyor

• Özeleştiri yapmamaya devam ederseniz böyle saçma sapan davranışlarla kalırsınız

• Yazdığın görüş yorumlarina bakiyorumda Sen kesin 13 yaşında bir kizsin çünkü büyük bir kız olsan böyle şeylerde genelleme yapmayacak fikir olurdu sende tatlı kız

• Aslında hiçbir ülkede genelleme yapılamaz
    Her ülkede maco da vardır alkolik de uımursamazlık da
    kısacası her ülkede olan bir şeyi su ülke budur sudur demek kadar sacma bir genelleme olamaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Kisilige bagli olgun ve anlayisli kültürlü bir erkek daha dogrusu insan diyelim darilir belki ama kirici konusmaz ve kendini düzeltmeye calisir ya da aciklamasini düzgün yapar.
    Ama cogunlugu asiri simariklik ve kendini dünyanin hariklarindan biri zanneden tipler oldugu icin direk bagirmak cagirmak ve küfür ile karislik verirler he birde utanmadan üstüne trip atarlar ve evi terk eder keyfine alkol alirlar

1|0
    0|0
  • Hayir edemiyolar

1|0
    0|0
  • Kimsenin bunlara hayranlok duydugu yok. Ben yuzucuyum bizim kulupte birsuru yabanci var hicbir yabanci kiz Turk erkeklerini ovmedi simdiye kadar ama yabanci erkekler Turk kizlarla konusuyor. Bunlara ruslar bakiyor diye kendilerini bisey zannettiler. Kendini iskandinavla kiyaslayani bile gordum

2|0
    0|2
    • Ben de Ingiltere'de yaşadım 4 yıl. Tüm o Türk ırkçılığı falan tamamen erkeklere yönelik. Bizim arap erkeklerinden nefret edip kadınlarına üzülmemiz gibi bir durum var.

• @Soran ne o pek iyi anlaştınız Türk erkekleri konusunda

• eee @Soran bu ne demek o Türklere düşman olan yabancılarla sevgili olursun mu demek

• Hayir hadi Turk kizlarini insan olarak gormuyorlar onlari ciddiye almiyorlar diyelim ama bir cok yabanci kadinda Turk erkeklerinden sikayetci niye artik kendinlerini duzeltmiyorlar anlamis degilim.

1|0
    0|1
    • @MinyonCadı
      erkeklerin cogu ezik
      demek Türk erkeklerinin bir çoğu ezik ha o soruyu soran beni engellediği için buraya yazmak zorunda kaldım!

• spor yapıyorum büyük yazarların kitaplarını okuyorum, kaliteli müzikler dinlemeye ve filmler izlemekten zevk alıyorum ve bulmaya çalışıyorum, güzel sanatlar fakültesinde okuduğumdan bahsetmedim bile ben kendimi geliştirirken asıl Türk kızları kendine bakmadan Türk erkeklerini eleştiriyor Türk erkekleri kendini geliştirmiyor diye bir şey uydurmuşlar herkes ön yargı içinde özellikle sen yabancı ülkede Türkiyedeki erkeklerden ne haberin varda genelleme yapıp ezik deme hakkını kendinde buluyorsun yabancıların ağzının suları akarak bakması senin bir tarafını kaldırmış olmalı Türk kızlarını bize layık görmüyorsun onları korurken kendi milletini beğenmiyorsun! milliyetçi olmana rağmen, ama savunduğun Türk kızları zayıf olunca vücudu güzel sanıyor, hergün saçma sapan müzikler dinliyor saçma sapan sosyal medya yazarlarının kitaplarını okuyup kitap okuyorum diye hava atıyor kültürünü kendini geliştirme derdinde değil koca bulup kapağı atma derdinde önce kendini insan yerine koy

• Tutturmuşsunuz bir yabancı erkek yabancı erkek. Turk erkeği yorum yapınca ne çok batiyor

0|1
    0|0
    • Sana her gün hakaretler yağdıran Türk erkeklerinden bahsediyorum

• Ben bir hakaret yemiyorum , ne yapip catlatiyorsaniz çoğul hakkimizda kotu konuşuyorlar bazilari

• Etmezlerr

1|0
    0|0
  • Hyr😮😮

0|0
    0|0
  • Türk kızları da yapıyor bunu. Esas sorun insanları genellemek bence bunu yapmamalıyız asıl

0|0
    0|0
  • Ediyorlar düzgünce yapıldığı zaman :)

0|0
    0|0
  • hakikaten edemiyolar ama bence bizde edemiyoruz huyumuzdan mıdır , suyumuzdan mı ne biliyim?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum. Erkeklerin Türk kızları aşağılamadığı soruların altında kızlar hakaret ediyor ama yine 3-4 tane şakayla cevap veren veya eleştiriyi kabul eden oluyor
      Erkeklerde o da yok.

• Herkes edemez 😊

0|0
    0|0
  • Bundan aylar önce bir bence yazdim türk kizlarina yazdiklari bencelerden esinlenip tek farkla ben onlar gibi hic hakaret veya küfürlü yapmadım ancak yorumlarda inanılmaz küfürler yedim.

2|0
    0|0
Yükleniyor...