Müslüman erkeklerin sorunu ne?

Birisi kocanız kapanmanızı istese kapanır mısınız diye sormuş, ben de müslüman bir erkekle evlenmem dedim.

Beni fahişe ilan etti herif.

Hakaret bile etmedim oysa, bu olaya kadar müslümanlara nötr yaklaşıyordum, evlenmem dememin tek sebebi kültür farkıydı ama şu an resmen bir tiksinti çöktü.

Böyle insanlar varken islamofobinin artması şaşırtıyor mu sizi gerçekten?

0|0
12|35

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır şaşırtmıyo. Böyle insanlar genel olarak çok fazla, çünkü bunlar islama inanırken sadece hocaların söyledikleri doğrudur kafasında yaşıyolar. Küçükken de köylerinde çomar olarak büyütüldükleri için medeni hiçbir şeyden anlamıyolar. Kapalı kadın arayıp facebookta 10 yaşında kızları taciz ediyolar falan. Ne iğrençlik ararsan bunlarda. İslamofobinin yaygınlaşması YAVAŞ bile kalıyo bence.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şaşırtmıyor. Ben de müslüman bir erkekle evlenmem. Üstelik benimki kültür farkından da değil ben de eskiden müslümandım. Kendi görüşüme uymayan biriyle ne diye evleneyim ki? Onlara da sorsan ateist ya da deist biriyle evlenmezler muhtemelen, hepsi o*spu oluyor onlara göre. Allah'a inanmıyoruz diye her haltı yiyoruz her gün evde kedi kesip votka içip seks partisi veriyoruz zaten dimi. Onların insanlık seviyesi bu, allah olmasa, cennetteki huriler olmasa, cehennem ateşi olmasa her haltı yiyecek demek ki adamlar. E onların görüşünde kadınlar da var, onlar onlarla evlenecek herkes mutlu mesut yaşayacak. Elbet herkese göre birileri var bu dünyada. Bak heriflerin gazabına uğramamak için bunu bile gizli üyeden paylaşıyorum şimdi kimse gelip bana gerçek islam bu değil müslümanlar çok güzel ayağına yatmasın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Yaklaşık 750 milyon müslüman erkeği bir anda anlamana hayran kaldım :D sonra senin gibi İslam düşmanlarına neden beyinsiz deniyor diye sorun durun çevreye :D

7|4
    0|0
  • Bir Hristiyan arkadaşım kol saatimi çaldı.

O halde Hristiyanlar neden hırsız?

8|5
    0|0
  • onlar kadınlardan 3 er 4 er 5 er alabilir, karışamazsın çünkü Allah böyle emrediyor..
    kadınlardan 3 er 4 er alın diye.

2|0
    0|0
  • hristiyan olup yahudi olup çok fazla bitch ve whore var o zaman bizimde o dinlere karşı fobimiz mi artsın. saçmalık sorduğun şey.

2|0
    0|0
  • Niye sasirtsin? Ben bile soğuyorum
    Ayrıca işte hoşgörü dininden nasibini almışsın biraz , maalesef 😕

1|0
    0|0
  • İslamiyet hosgoru dini oldugu icindir !

1|0
    0|0
  • İslami karalama amaçlı gereksiz seviyes*z bir paylaşım.
    Her kadın kötü olmadığı gibi her Müslüman erkek de kötü değildir, her topluluğun içinde iyisi de kötüsü de vardır

1|0
    0|0
  • zaten rabbım kıtabında haber vermiş bunu temiz musluman kadınlar temiz musluman erkeklerle evlendırın musluman olmayanlarıda musluman olmayanlarla evlendırın sen musluman değilsen musluman olmayanla evlen sevgılı ol fark etmez yani her muslumanım dıyende ne kadar musluman muslumanın ıslamın ve ımanın sartlarını eksıksız yerıne getırmesı gerek boylelerınıde her yerde goremezsın

1|0
    0|0
  • Sana hödüdük ve sığırı denk gelmiş burada mavili olup boş adam olan çok kişi var

0|0
    0|0
  • İslamofobi diye bir şey yok ya. İslam gerçekten korkulması gereken bir şey.

1|0
    0|0
    • Radikal müslümanlar diyelim. Eğer hristiyanlar müslümanlar kadar yobaz olsa ve kitabı tam anlamıyla uygulamaya kalksa hristiyanlık da korkunç olur.

• Uyguladılar tüm bir ilk ve ortaçağ boyunca maalesef. Radikal müslüman diye bir şey de yok. Laik bir toplumda yetişmiş ve ordu zoruyla törpülenmiş müslümanlar bizimkiler. Aslında çoğu için tam olarak müslüman bile denemez. Bu din Arapça, kitabı Arapça. Bizimkiler gram Arapça bilmeden kendi dillerinde gelen kitabı doğru anlayan Arapları, İslam'ı yanlış anlamakla suçluyorlar.

• Bir kaç kendini bilmez, inançlarımıza küfür etti diye tüm ateist veya deistlere kin mi beslemeliyiz?

1|0
    0|0
  • Yine saçma sapan bir genelleme. Eylem kişiyi bağlar, bu onu diyen yobazın sorunu neden müslüman erkeklerin sorunu ne? diye bir saçma soru açıyorsun? Gidip sorununu onunla çözebilirsin.

0|1
    0|0
    • Aynı cümleyi 100 müslüman erkeğe söylesem kaçı çirkinleşmeden durabilir sence?

• Yine genelleme yapmış olursun , dünyada 100 müslüman mı var? İnsanları dinine göre değil de benliğine göre yorumla. Kıstasın müslümanlık değil o kişi. Ayrıca Müslüman olmayıp o yobazlıktan kurtulamayan barzolarda var.

• kuranı degılde müslamnın yasam tarzını ornek alırsan öyle olur zaten dinde zorlama yokdur ister inanırlar ister inkar ederler ha artarsada artsın yani çok sevıyolardıda sımdımı sevmıyorlar sanki Allah kimseye muhtac degıldır elhamdırıllah

0|0
    0|0
  • Bu soruyu sordunda bak ben sana cevap vermiyorum sen niye gidip adamin sorusuna musluman dusmanligini pisligini kinini kusuyorsun biz burda sana kufur edip assagalayip ya da ne kadar kotu biri oldugunu soyluyormuyuz sende herkezin dusuncesine saygili ol herseye burnunu sokma sana kufur ve tahrik edici yorum yapan arkadaslarimada burdan selam ;)

0|0
    0|0
  • Her gün yüzlerce bebeği öldüren lanet olası şeref haysiyet yoksunları hristiyan ve yahudi pislikleri sana daha cazip geliyorsa, sana az bile söylenmiş..

0|0
    0|0
  • Protestan ahlaklı kapitalist müslüman faşist olur mu? 😂

0|0
    0|0
  • Bu o salağın salaklığa , islam hoşgörü dinidir , kafana takma , her toplumda her inanışta her ırkta noksanlık mevcut, bu yüzden genelleme yapma

0|0
    0|0
  • Bunun müslümanlıkla alakası yok bu cahillikten başka bişey değil...

0|0
    0|0
  • Şaşırmış olan birini şaşırtamazsın İslamı bireyler üzerinden değerlendirirsen iyinin ve kötünün ne olduğunu anlayamazsın

0|0
    0|0
  • Müslümanla evlenmek zorunda değilsin ki ama bir kişi sana hakaret etti diye bunu müslüman erkeklere yıkmak ta senin terbiyesizliğın İslamda zorlama yoktur önce islam dini nasıl bir din olduğunu öğren sonra böyle bir soru sor

0|0
    0|0
    • Bu ilk kişi değil. Daha defalarca müslümanların hakaretlerine maruz kaldım ama birkaç kişi yüzünden genellemek istemedim. Artık öğrendim ki bu insanlar birkaç kişi falan değil, resmen çoğunluk grup.

• Düşmanlık beslemiyor olmanız mı jdhdjdn bütün batılılar ortadoğuya korkarak geliyor. Korkmalarının sebebi sevgi pıtırcığı olmanız değil heralde.

• Bütün batılılar dediğin zaten batılı ülkelerin karıştırdığı ülkeler islam ülkeleri neden batı da hiç savaş yok hep müslüman ülkelerde var hiç düşündün mü

• Kusurlu olan İslamdır Müslümanla değil
    İslamın en büyük düşmanı islamcılardır
    Ve soruda yorumlarda islamcılar cehaletlerini ortaya koymuşlar yine inciler dökülüyor hepsinden sevgi dini islamdan :)

0|0
    0|0
  • O insanın cehalet alakali bence. Şahsi ataları genelleme bence. O kimbilir nasıl bir yobazdi

0|0
    0|0
  • işte islamın kötülenmesinin sebebi

0|0
    0|0
  • o senin düşüncen

0|0
    0|0
  • Müslümanlık hoşgörü dinidir
    Onunki gibi artist hamlelere yer yok
    İnanmaaaaaa

0|0
    0|0
  • Yanlış bence öyle demesi
    Ama seninde cehennemde yanmani istememiş demekki

0|0
    0|0
    • O bana fahişe demese cehenneme gidecektim demek 😂 O attığı iftirayla cennete mi gidiyor yani lol

• Fiziksel günah ve sözlü günah arasında biraz fark var ben öyle demedim açık gezersen olmaz

• neden müslümanları hedef aldın hepimiz bole değiliz

0|0
    0|0
  • diyecek birşey yoktur. herkes kendi yoluna.

0|0
    0|0
  • Kızım bak yahudiler orada seni bekliyo seni bir seks objesi olarak kullanacak olanlar

0|0
    0|0
  • Kişisel tercih. :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 11

• Şaka gibiler mk. Ben de evlenmem zorunda mıyım? Ateistim, sevgilim de ateist. He hristiyan olsa yine evlenirim de müslümanla evlenmem o derece.

1|0
    0|0
  • Dini kullanıyorlar sadece.

0|0
    0|0
  • Her millette, ırkta, dinde bu tarz sığ görüşlü insanlar var.
    Her zaman söylüyorum, şahısların tavırlarına göre İslamiyeti değerlendirmeyin.

Ben Müslümanım ama kusursuz değil. Bir hata yaptığımda beni suçlayın İslam'ı değil. Ben kusurluyum ama İslam değil.

Kalkıp bir hristiyanın yaptığı iğrençliği büyün Hristiyanlık dinine mâl etmek, bir Müslümanın yaptığı saygısızlığı bütün bir İslamiyet alemine mal etmek saçmalıktır.

2|0
    0|0
  • Öyle insanlara münafık denir

1|0
    0|0
  • İslamdan zaten bu turdeki tipler soğutuyor kendidş cennetlik gibi konuşuyorlarys birtaraflarımla gülüyorum onlara

0|0
    0|0
  • Tiksinme hayır. Tek bir it yüzünden genele nefret besleme. Bende müslüman değilim ama çok iyi müslümanlar tanıdım. İslamofobi yanlış bir şey.

0|0
    0|0
  • Hklisin😃😃

0|0
    0|0
  • Ben de müslümanım ama görüşünü yadırgamıyorum çünkü müslümanlığı tam anlamıyla yaşayan insanlar çok azaldı. Gerçek anlamda bir müslümanla karşılaşsaydınız düşüncelerinizin daha farklı olacağından adım kadar eminim.

2|0
    0|0
    • 1 iyi müslüman gördüm diye 100 kötü müslümanı yok sayamam

• Sen sadece insanların dini duygularını kullanmaya çalışarak kışkırtmaya çalışıyosun. Yazdıklarını okudumda bu kullandığın dil düşünceyi dile getirme değil.

• Kızım bizde müslüman olanını arıyoruz be yuh sana bende senden tiksindim şu an

0|0
    0|0
  • Ben müslümanım ama hayatında göreceğin en kötü erkekler müslüman erkekler islam dininden bir haberleri yok kadına saygı yok özellikle araplarda

0|0
    0|0
    • Özellikle araplar demeye gerek yok çünkü müslüman olan ister istemez araplaşıyor

• bunlar yznden artiyo zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...