İki işi aynı anda yapabilir misiniz?

Ben bir şeye odaklandığım zaman başka bir şey yapamıyorum ama bu durum bazen değişiyo tabi. Siz iki işi aynı anda yapabilir misiniz?

0|0
11|43

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyanın en zeki insanları bile aynı anda iki iş birarada yapamazmış. Mesela ABD Başkanı J. F. Kennedy yürürken sakız çiğneyemezmiş, ayağı takılır düşermiş :D

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Günün sorusu damlacım yapamıyorum konsantre olamıyorum çok zor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• Şiir yazarken, romanıma da satırlar ekleyip müzik değiştirebiliyorum aynı sırada bu sayılır mı? :D

1|0
    0|0
  • Beni tanıyan ve benimle çalışan herkes herşeyin bi' sırası olduğunu bilirler :D Hicbir zaman 2işi aynı anda yapmak icin kendimi yormam. Herşey sırayla

1|0
    0|0
  • Yapamam efendim

1|0
    0|0
  • odaklanmak da kötü ya

0|0
    0|0
  • İşin niteliğine gore değişir ama karmaşık değilse yaparım

0|0
    0|0
    • Yani aynı anda 2 şeyi düşünmek mesela🙄

• 2sini ayni anda düşünemem ama ayni anda aktif beceri gerektiren iki isle ya da , düşünürken bir is yapabilirim

• 2 mi :) iki cok az ya

0|0
    0|0
  • daha fazlasını bile yapıyorum =))
    mesela, araba kullanırken bir yandan telefonla konuşup bir yandan not alıp bir yandan sigara içebiliyorum.. :/

0|0
    0|0
  • Araba kullanırken iPad de film izleyip, ks de yorum yazıp, aynı anda bişeyler içebiliyorum. Sayılır mı

0|0
    0|0
  • İşime gelirse bir çok işi yaparım aynı anda ama işime gelmezse tek iş yaparım geçerim ucunda güzel bir şey olması lazım yapabilmem için kadınımdan hediye falan öpücük olur seks olur vs yoksa tek işi yapar geçerim neden kendimi yorayım saygılar sevgiler :) :)

0|0
    0|0
  • araba kualnırken telefonla konuşurken para sayıp aynı anda kahve pışrşıp içcebılıyorum yanı hangı acıdan sordun bılemedım:)

0|0
    0|0
  • kısmen yapabiliyorum yani en azından hem birini dinlerken hemde başka bir işe bakabiliyorum öyle basit şeyler yani

0|0
    0|0
  • Nasıl iş olduğuyla alakalı

0|0
    0|0
  • Yaptığım iş benim önemliyse, tamamen ona odaklanıp diğerlerini erteleyebiliyorum.

0|0
    0|0
  • Telefonla konuşurken araba surebilmek dışında hayır 2 şeye odaklanamıyom.

0|0
    0|0
  • Oyunlar sayesinde bu özelliğim gelişti sağolsunlar :D 10 yaşımdan beri yapabiliyorum :D

0|0
    0|0
  • Warcraft oynarken, bölüm dersi anlattım.

0|0
    0|0
  • araba kullanirken sigara iciyorum birde ustune telefonla konusuyorum kulakliksiz bu sayilirmi 😂😂haa bide donusler keskin olursa yanlayarak donuyorum 2az bence

0|0
    0|0
  • araba kullanmak zaten 5 işden fazlasını yapmak demektir demek ki yapabiliyorum.

tuvalette bide telefonla ilgileniyorum sayılır mı?

0|0
    0|0
  • Sevişmede ben 10 işi bile aynı anda yapıyorum.

0|0
    0|0
  • 4 işi aynı anda yapmışlığım var

0|0
    0|0
    • Nasıl😧

• Bravo😄😂😂😂😂😂

• Teşekkürler : ))
      Hadi damla sende başarabilirsin

• araba kullanırken hem soda içiyorum hem sigara hem telefonla konuşup hem vites değiştiriyorum ilk fark ettiğimde len kaç kolum var dedim elim ayağıma dolaştı :D

0|0
    0|0
  • İki gemi yan yana haydayabilirmisin. Bu şarkı geldi aklıma

0|0
    0|0
  • Yapabiliyorum.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayir yapamiyorum bende.

0|0
    0|0
  • Yapamam soruyu yanlış okudum başta ^_^

0|0
    0|0
  • sınır oluyorum arkdaslara telı elıne alıyor yazarken duymuyor konusamuyor yapablıyorum :/

0|0
    0|0
  • Yapabilirim.

0|0
    0|0
  • 4 işş de yaparız bee
    Oturup
    Pedal çevirirken
    Telde konuşup hesap yapıp kız kesmek gibi

0|0
    0|0
  • 3-4 işi aynı anda yaptığım oluyor

0|0
    0|0
  • Yaparım tabii

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• multitasking bebeğim her zaman :D

1|0
    0|0
  • Evet , bazen hem KS de görüş paylaşıyorum hem abimle tartışıyorum hem annem ile konuşuyorum bir de skype den arkadaşla konuşuyorum , nasıl oluyor bilmiyorum ama oluyor. . :)

0|0
    0|0
  • Yapamıyorum 😕

0|0
    0|0
  • Yapıyorum. 2 3 4.. ☺

0|1
    0|0
  • İki üç dört yaparım :)

0|0
    0|0
  • 4 işi bile yaparım

0|0
    0|0
  • Yapamam

0|0
    0|0
  • Evet yapabilirim

0|0
    0|0
  • odaklanamam

0|0
    0|0
  • tabiki de tabi o cesaret ve özgüven varsa sende..

0|0
    0|0
Yükleniyor...