Eşiniz siz evlenmeden önce açıksa ve evlendikten sonra kapanırsa tepkiniz ne olur?

Bunun yaşandığını ve boşanma ile sonuçlandığını okuduğum için böyle bir şey sormak istedim.

Her şeyden önce hanımefendilerin kişisel tercihleridir bu, Allah ile kendi aralarında bir durumdur, fakat evlilikde kutsal bir müessesedir, eşe danışmadan hayatınız için önemli bir karar almak ne kadar doğrudur?
Aynı şekilde hanımefendiler de bu soruyu şöyle cevaplayabilirler,: Aynı büyüklükte bir olayı eşiniz size sormadan yapsaydı ve hayatında bir değişime gitseydi ne düşünürdünüz ve yapardınız?

Bu arada Türkiye'de çokca yaşandığı için şu örneği vereyim ve bu örnek kesinlikle sorumla alakalı değildir:
Bazı hanımefendiler 50 yaşını falan geçtikten sonra başörtüsü şeklinde kapanıyorlar, kesinlikle bunu kastetmedim sorumda. Evliliğinizin ilk 10 yılında falan böyle bir şey olduğunu düşünün istedim.

Güncellemeler:
Güncel
Güncel^^

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Bence eger kafamdan boyle birsey gecmisse once esime gidip dusuncelerimi paylasirim ayni sekilde onunda paylasmanisini isterim sonucsa desteklemesi ya da desteklememesi degildir desteklemek istemeyen bir insan hayatımda olmamali veya zorla kapatmak isteyen insanda hayatimda olmamali bilmem anlatabildim mi.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekleri konuşmak gerekirse müslümanım fakat bu kadınların kapanması olayına pek iyi gözle bakamıyorum. Ama kapanmak istersede bişe demem

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben bazen esime soruyorum kapanmami ister misin diye o da fark etmez benim icin diyor. Biz oyle kompleksli onyargili vs bir cift degiliz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne olsun desteklerim kapansın yarım olan İmanımı tamamlasın

0|1
    0|0
Yükleniyor...