Kimsenin mesaj atmaması?

Kimsenin mesaj atmaması?

Belkide şimdi sevdiğin kadına günde 20 erkek yazıyor ve whatsappini belki de günlük 30 kişiye yazıyor. Bir de bize bakın? Bu kadar mı aciz olduk? Hep insanlara değer verdiğimiz için mi böyle? Ama durun, hatayı birazda kendimizde aramak lazım. Çünkü bu durum bizi asosyalliğin ortasına çekiyor. Sıkıntılar ve topluma ayak uyduramadigimiz her an gittikçe dibe batarken en azından topluma ayak uydurmaya çalışan her insan bir nebze de olsa insanlarla etkileşim içine girebiliyor. Şimdi neyi bekliyoruz bilmiyorum ama malesef sanki biz bu kuralları değişeceğini düşünür gibi davranıyoruz. Oysa biraz sorgulamadan çıksak yola elbet iletişimimizi de ilerletebiliriz. Her insana bir damga yapıştırmaktan, her insani on yargilarla elestirmekten sıkıldım, çünkü çoğu zaman tanıdığım insan düşündüklerimden çok farklı çıkıyor. Ben artık yokum. Gerçekten yoruldum. Bu saçma normlar bizi saçma yollara getirmeye devam ediyor. Bu damga yapıştırmaktan sorumluları da bizleriz. Birileri akpli diğeri açık giyinmiş yani "oro*pu", şort giymiş erkek "gay", sevgilisiyle maddiyat için çıkıyor "kaşar". Yeter artık ben böyle şeyler yüzünden çok düşünür oldum. 2 yıldır hiç mutlu değilim. Keşke kızlar soruyor veya ekşi gibi mecralari okumasaydim. Disari ciktigimda bu insan boyle su insan boyle demek istemiyorum. Mutlu olmak istiyorum. Hep bir insanı yerme durumu var. Özellikle bu son günlerde. Ama birinizde çıkıp kendinizi eleştirmedi. Cidden şu an çok yorgun ve hissizim. Bilmiyorum, şu normlardan kurtulmak istiyorum. Ben yokum artık eski alışkanlıklarima veda edeceğim.

• Katılıyorum
    50% (3)50% (1)50% (4)Oy Ver
  • yaw he he
    50% (3)50% (1)50% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Okumadım ama haklısındır eminim

0|0
    0|0
  • Haklisin