Benimle tanışan hanımlar ''dindar'' ise dinden çıkıyor. ''Dinsiz'' ise imana geliyor. Neden kaynaklı olabilir bu?

Ciddiyim arkadaşlar. Bu uzun süredir dikkatimi çekiyor. Sizce benden kaynaklı bir durum mu? yoksa tamamen tesadüf mü? hemen bir şarkı da sıkıştırayım araya çok seversiniz siz... :)

Güncellemeler:
Görüşlerden anladığım kadarı ile sizlerde dinsiz imajı çiziyorum. Bunun nedeni nedir? Bu ön yargınızı anlayamadım...

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• dengesiz bir kişiliğin var hemde en kötüsünden karşı muhalefet hastalığın var durumun vahim!!!

0|0
    0|0
    • evet. sanırım bu doğru olabilir. dengesiz bir yanım olduğunu biliyorum ara sıra kendimle bile çelişirim. taraf tutmaktan ziyade muhalefet oluyorum bu da doğru

Kızlar Ne Diyor 15

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 6

• O da bir şey mi birader. Benimle tanışan hatun bekar sa evleniyor :) evliyse boşanıyor. :)

2|1
    0|0
  • Hepsine farklı davranırsan bu normal hepsine aynı olsaydın ya imana getirir ya da dinden çıkartırdın, iki yüzlüsün kanka :D

1|1
    0|0
  • Pilavlıya gidelim :D

0|0
    0|0
  • Demekki senin çizgin belli değil

0|0
    0|0
  • Sana bakıp ibret alıp İmana mı geliyorlar yoksa :)

0|0
    0|0
  • Başkan yanlış anlama ama dindarlara piçlik, dinsizlere itlik yapıyon galiba

0|0
    0|0
    • karıncayı mikerim ama belini incitmem diyorsun yani... apaçık hakaret ediyorsun nasıl yanlış anlamayayım? bunu da nerden çıkardın?

Yükleniyor...