Esimin ailesi ve esimin hala onlara duskun olmasi?

Esimin ailesi sadece beni istrmeye ve dugune geldgnde gorustuler ailemle.. onun disinda ne bir hazirliga yardmci oldular ne de bir manevi destek verdiler. Ailemi sayip ne bayram ne seyran aramadilar hic.. bayramda biz gittik geldik ama agzimi acip sohbet bile etmedm onlarla esim de bu durumun farkinda.. esimle de hic ilgilenmiyorlar ama hala ablamlara gidelim diyo bu arada esimin anne ve babasi vefat etmis.. memleketine gezmeye gitrgmzde hadi ablamlara gidelim diyo hemen.. hafta sonu bir akrabalryla gorusuceklerms uzaktan gelicek hep birlkte toplanalm dedi ablasi.. olmazsa biz de gelrz dedi atladi hemen benimki.. annemle bagim cok farklidir arkadas gibiyizdirde ayni zamanda onlarin lafi gectgnde tuylermz diken diken oluyor.. hem ailemi saymadiklari icin hem de esime manen destek olmadiklari icin sevmiyorum onlari gormekde istemiyorum.. ama ben esime acikca anlatsmiyorum bunu ailemle gorusmeme karisir belki diye.. annem brn ve esim icin herseyi yapiyor oglundan ayirmaz onu.. ailemle gorusmeme engel olucani sanmam ama yine de korkuyorum acikca konusamiyorum hislerimi isteklerimi

0|1
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Kötü bir aileymiş

1|0
    0|0
  • sen haklsın malasef bu durmda çok aileci bir kocan var kurtulması gerekli

0|0
    0|0
    • Cok bunaltiyo bu durum beni ve onlara gitmek istemiyorum bayramda bile gttgmde bir saat otrdum ama o saat gecmek bilmedi anneme ihanet etmisim gibi geliyo.. cok dusuncesiz ve saygi bilmezler.. benm annem onlardan buyuk ve hatr alamiyorlar

• Takip istegi gonderdm mdsaj atablrsnz

• kayboldu tekrar atarmısn takip

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...