Babam tam bir Hanzo ne yapmalıyım?

Arkadaşlara yemekte çok şapıtıyor , çorbayı çayı Suyu bile içerker hüpürdetiyor. Oturma odasında balgamı gelince agzına getiriyor ( bu olay baya iğrenç sesli ve yükses sesli) öyle lavaboya gidiyor. bu işi lavobaya gidip yapması gerekiyor. Salatalık domates baklava v. s elini kullanmaktan çekinmiyor. tırnaklaarını odasında ya da banyoda değil koridorda ya da oturma odasında kesiyor. dayanamıyorum artık bu aileye :( ne yapmalıyım?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Hahaaaa yazik yaa kiyamam. O degilde annen bu duruma ne diyor 😆 Bisey yapamazsin bu saatten sonra huy degismez. Teyzem yillardir enisteme yemek yerken agzinj sapurdatma diyor ama hic bir gelisme yok. Bence konusabilirsin bazi huylari konusunda kirici olmadan

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyanın en davar adamıyla bile ciddi sohbet ettiğin zaman anlayacaktır. En azından bazı huylarına biraz daha dikkat eder. Etmezse bile babanı olduğu gibi kabul etmelisin. Sen doğduğunda da pokunla çişinle o uğraşmıştır. Yok ayrı eve çık yok kaç o evden ayy hanzo falan diyen sığırlara bakma hayatı daha çözemeyen ergen grubu onlar. Sana bunları yazan hiç kimse baban kadar değerli değil. Baban yaşamında ki özgürlüğü tamamen eline alıp öyle davranıyor. Bir uyaranı, çekineceği birileri olmadığını düşünüyor söyle bunu ona. Düzgün bir şekilde durup dururken evde tv izlerken değil. Artık ortak ne yapıyorsanız onu yaparken söyle çay içmek sohbet etmek falan ciddi bir ortamda ciddi ve kırıcı olmadan laflarını seçerek söyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben de baklavaya bazen elimle dalıyorum napcaz 😲

0|1
    0|0
  • ayrı bir eve çıkabilirsin. ya da babanı uyar, konuşun.

0|0
    0|0
  • Evden kaç

0|0
    0|0
  • evini ayır

0|0
    0|0
  • Benimkilerde öyle annem dısarda mesela bir sürü insan içinde balagamınıı tükürüyor. Yemek yerken ağzını aça aça yiyor. Bunun gibi birçok şey. Ama anne baba sonuçta bişey diyemiyor insan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Baba evimizin direği altın gibi yüreği
    Eşek gibi çalışır, sanki sağım ineği
    Ona biz baba deriz o getirir biz yeriz
    Bulamayız dünyada onun gibi bir keriz
    Varlık yokluk bilmeyiz sıramızı vermeyiz
    Siparişler gelmezse babamızı sevmeyiz
    Hasta oldum diyemez biz doymadan yiyemez
    Ne mankafa varlıktır yeni bir şey giyemez
    Etrafını sararız köpek gibi dalarız
    Dediklerimiz olmazsa anamızı salarız

Bu devri alem dönüyor
    Merak etme oğlum sıra sana geliyor.

(Alıntıdır.)

0|0
    0|0
  • Rabbim! Beni, anamı, babamı, evime inanmış olarak gireni, inanan erkek ve kadınları bağışla; zalimlerin de yalnız helakını artır.”

0|1
    0|0
  • Ee adam o kadar sizin için çalışıyor bırakta istediğini yapsın evinde. Balgam konusunda rahatsız oluyosanız uyarin yapmaz adam. Diger yaptıklari gayet dogal evi yani evinde de mi rahat olmasın.

0|0
    0|0
  • Şikayet edecek bir baban olduğuna şükret

0|2
    0|0
  • Babanla konuş ve seni rahatsız eden konular hakkında yapmaması için rica et.

0|0
    0|0
    • okadar anlayışlı biri değil kardeşim

• Sen yine de saygılı ol ve meramını anlat.. Yine devam ederse de saygında kusur etme ama başka çıkış yolları düşün. Görmezden gelmeye çalış. Kafana ne kadar takarsan o kadar rahatsız olursun. Yani iç dünyanda kendini rahatlat.

• karislikli raki icin tatliya baglayin...

0|0
    0|0
  • ayıp la ayıp

0|0
    0|0
  • ağzınada s. çsa idare et babandır.

0|0
    0|0
  • baban var en azından

0|0
    0|0
Yükleniyor...