Okadar kiskancim ki bikar mi?

Cok cok kiskanc biriyim. Görüstügüm cocugun yillardir tanidigi cok yakin bir arkadasi var. Kizla ben de tanisiyorum cocugu kardesi olarak görüyo ben yanlis anlamayim diye bunu belli etmeye calisiyo. Dün gece cocuga sordum sizin aranizda biseyler olabilir mi yoksa sadece yakin arkadasin mi o kiz dedim. O da bidaha sakin böyle bisey sorma o sadece yakin arkadasim dedi. Cok mu abartiyorum ben ya?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla abartırsan sıkarsın, kendinden uzaklaştırırsın yapma bunu

0|0
    0|0
    • Engel olamiyorum ki kendime. Ne yapmam gerektigini nasil davranmam gerektigini bilmiyorum

• Simdi hic bisey olmamis gibi günaydin yazamam kii

• Sen uçmuşsun :D
      Bana eskilerden birini hatırlattı bu kıskançlık oranın.
      Çocuğun da senin de Allah yardımcınız olsun :))

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Yani kıskanman normal bir şey ama unutma senden önce o kız vardı, eğer erkek arkadaşında ona abartı bir samimiyet göstermiyorsa gereksiz kıskançlık yapıyorsun. Bunu kafana takar, kuruntu yaparsan çocuğu kendinden uzaklaştırırsın evet

0|0
    0|0
    • Evet yillardir tanisiyorlar onlar eski arkadaslar. Eski arkadaslariyla beraber toplanip yemek yemege falan gidiyorlar kafayi yiyorum. Gecen iftara gitmislerdi mesela hepsi beraber. 😭

• Baktım şimdi hoş olmamış ama çocuk konuyu kapatmak istemiş o yüzden üstesinde durmaya gerek olmadığını düşünüyorum, kapat gitsin. Çocuğa da sen mesaj atma, şimdi o da gurur yapıyor ama o fotoğrafı koyarak haklıyken haksız durumuna düşürmüş kendini, o yüzden ondan mesaj bekle sen

• Günaydin yazayim bari 😁

• Bıkar

0|0
    0|0
  • Ateşle barut yanyana durmaz ne dersen de

0|0
    0|0
  • çok çok kıskanç biri ile ömür geçmez, anında bırakırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evet kendinden soğutursun aklına gelse bile böyle bişey sormamalısın

0|0
    0|0
  • Öküzün aklına karpuz kabuğu düşürmek bu olsa gerek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...