1'den fazla kadınla evlenmek olsa tepki ne olurdu?

Arap ülkelerinde 4 5 evlilik var Türkiye'de olsa tepkiniz ne olurdu 😂

Güncellemeler:
Bitane Olsun Benim Olsun ne 2si ne 4u insan olana 1i fazla bile 😂😂

0|0
8|19

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 18

• Türkiye de çok eşlilik yok mu sanıyorsunuz. Adamın 3 5 tane sevgilisi var illa nikaha bindirip resmileşmesi mi lazım :D

0|0
    0|0
  • Tek esliler ulkemizde cok nadir.
    Evlenene kadar 40 sevgili yaparlar
    Evlilik sonra aldatma
    Nerde bu tek eslilik

0|0
    0|0
  • 4 tane düşünüyorum bende. s svdksmd

0|0
    0|0
  • Olsa değil olacak da zaten yakındır, o yüzden açgözlü uçkur düşkünü herkesin zihnine tüküreyim...

0|0
    0|0
  • isim olmaz tek esliyim.. evlenende beni ilgilendirmez... her arz kendi talebini yaratir...

0|0
    0|0
  • Bence buna gerek duyulmamalı. Bir insan neden 3,4 bayan ya da erkek ile evlenir? Eğer böyle birşeye ihtiyaç duyuluyorsa, bence evlenilmemeli.

0|0
    0|0
  • Dinimiz 4 kadını helal kılıyor sanırsam. Fakat ben tek bir eşim olmasını yeylerim. Bir tane olsun tam olsun. Sevgi ve saygı önemli sonuçta...

0|0
    0|0
  • yok araplarda öyle. şehirde yaşayanlarda görmedim. belki köyde devamdır. bu 4 evlilik saçmalığı da ortaçağ bedevisinin, yolda tuttuğu karıyı düzen arap toplumuna düzen getirmek istemesinden. başka bişi değil

0|0
    0|0
  • hiç bişi olmazdı 2 gün kadınlar ayaklanırdı sonra da ne yapacam bu çocuklarla deyip kuzu kuzu geri dönerdi evine

0|0
    0|0
  • olmalı
    erkeğin doğasına aykırı tek eşlilik.
    bizim türk hatunlarının bir tarafları bu kadar kalkık olmaz idi.

0|0
    0|0
  • İslam dininde çok eşlilik serbest zaten 4 kadın alınır arap ülkeleri demeyelim islam kanununda serbest

0|0
    0|0
    • Islamda esinin izni yoksa ikinci esi alamazsin.

• Arapca konusuyor musun?

• @MedeniyetYuları
      arap sevicisi değilim kuranı kendi dilimde okurum anlarım bana kalkıp kelime cambzlıgı etme klasik müslümanlar gibi ordaki kelime bu değil ordaki kelime bu anlamda falan
      diyanetin kuranını okuyorum daha fazla uzatma bana artistlik etme hadi yoluna

• Savaş çıkar 😂

0|0
    0|0
  • 1 tanesiyle zor baş ediyoruz 4-5 abovvvv düşman başına 😂

0|0
    0|0
  • cinayetler son sınıra ulaşırdı

0|0
    0|0
  • kıçıma bile donu zor alıyorum 4 nun karnını nasıl doyurucam :D

0|0
    0|0
  • sen bir tanesini idare ette öpde başına koy, petrol kralımıyız biz :)

0|0
    0|0
  • Kadınlara da mı verilecek bu hak sadece erkeklere mi? Aslinda her iki türlu de berbat

0|0
    0|0
  • lan sallayip durmayin.. bu dediğin sadece suudi arabistan, yemen, katar'da var.. diğer arap ulkelerinde böyle bişey mümkün değil.. yasalar kabul etmiyor bunu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...