Metrobüslerde evcil hayvanlarla yolculuk yapılabilecekmiş bu durumu nasıl karşılıyorsunuz?

Metrobüsler de evcil hayvanlarla yolculuk yapılabilecekmiş bu durumu nasıl karşılıyorsunuz hem insanlar hem de hayvan dostlarımız için artıları eksileri nedir bu durumun hem bizim hem onlar için metrobüslerde sağlıklı bir yolculuk nasıl sağlanabilir?

0|0
8|27

En İyi Erkek Görüşü

• Hayvanları vetırınere gotururken sıkıntı oluyor o kadar yolu yuruyerek gıdemıyorsun. Her zaman altımızdada araba olmuyor. Toplu tasıma sayesınde Buda çözülmüş olur ama benım cahıl ınsanım o hayvanada tepkı gosterır

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evcil olmayan hayvanlara alıştık evcile de alışırız np

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Hiç doğru bulmuyorum. Hayvanseverler çok bencil davranıyor bu konuda ve artık işin b*kunu çıkarmaya başladılar. Avrupada bile buna kesinlikle izin verilmezken bizde izin veriliyor. Bizim millet zaten hayvanı cahilce besliyor. Bir de o hayvanı toplu taşımaya alacak. O hayvan havlayacak milletin başını şişirecek. Kuş, kedi gibi küçük hayvanları kafese koymak şartı ile bin, hiç ses çıkarmam. Ama kocaman köpek ile veya kediyi kucağına alıp binmek hiç doğru değil.
    Avrupada daha önce yapıldı ve bir çok şikayet alındı. Hatta sırf bu yüzden kazalar oldu. Araştırabilirsiniz...

2|0
    0|0
  • iyi bir şey değil

1|1
    0|0
  • Ben ce güzel bir şey ama saldırgan köpeklerin de olabileceği ve yolculara saldırı bileceği de düşünülmeli artı söyle düşünün köpeği olan iki farklı yolcu bildiğini düşünün ve bu köpekler büyük ihtimal ile birbirlerine saldırabilirler

1|1
    0|0
    • Ağızlık denen birşey var.

• Agizlik can yakan birey degil yolculuk esnasinda takilip sonra cikarilabilir kaldiki genelde asiri vahsi kopegi okadar insan icine cikartamazsin sokakta bile yürünmez. Sokakta sagdan soldan insan gecerken yuruyebilen köpek belli bir oranda sosyaldir zaten. Önlem olarak yolculuk esnasinda takilabilir. Herkesin arabasi yok evcil hayvanlarin metroya binmesi azda olsa veterinere vs gotururken rahatlik saglar

• @RuhuDar metrobüslere binmesine karşı değilim ki
      Köpeklerin insanlara da saldıracagını da söyle medim birbirini tanımayan iki köpek karşılaşınca hır çıkartabiliyorlar diye

• İyi bir şey. Aslanımı gezdiremiyorum. İnsan içine çıkarmaya korkuyorum bazen. E metrobüste kullanıyorum. Şimdi daha rahat edeceğiz. Kendisi yaklaşık 200 kilo. Çeker dimi metrobüs? Marmarayada gelecekse bu uyguluama şahane olur.

1|0
    0|0
  • Havasızlıktan ölmezse güzel bir uygulama.

1|0
    0|0
  • Uygulama güzel ama sıkıntılı http://vocaroo.com/i/s1SpTt0TA0Ne

1|0
    0|0
  • İki ayakı hayvanlarla yapmaktan iyidir

2|0
    0|0
  • bence çok olumlu bir durum ama zavallı hayvancıklar ezilirler orada.

1|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • rezalet.

1|0
    0|0
  • Onlara da bilet basilacak olur. Insan-hayvan esittir :/

1|0
    0|0
  • ben olumlu bulmuyorum... sonuçta başkasına ait bir hayvanın sesini tüyünü kokusunu nefesini çekmek zorun da değilim :(

1|0
    0|0
  • hiç gereği yok böyle seylere

1|0
    0|0
  • Hayvanların bana bir zararı yok olabilir

1|0
    0|0
  • bir zararı yok ama evcil diye tutupda pitbull bindirirse olay çıkar

1|0
    0|0
  • arkaya doğru ilerlemeyi de öğretmek gerek o dostlara

2|0
    0|0
  • Evcil olmayanla alınmayacaksa olur bence...

1|0
    0|0
  • insanlar zor biniyor hayvan nasıl bincek :D

1|0
    0|0
  • hiç metrobüse binmem ki ;)

1|0
    0|0
  • Pitpul olmasında ya nefret ediyorum onlardan

1|0
    0|0
  • Bence sorun yok. Evcilleşmemiş hayvanlar zaten içinde. Evcil hayvan olsa nolcak.

1|0
    0|0
  • metrobuslerde yeterince hayvan var zaten

1|0
    0|0
  • it bağlasan durmaz sözünü uygulamada göreceğiz :)

1|0
    0|0
  • İnsanlar sığdı da hayvanlar eksikti

0|0
    0|0
  • Canım

0|0
    0|0
    • Pardon özür yanlışlık oldu, Metrobüsde zaten hayvanları taşıyorlar, sende yenimi biliyorsun?

• Önlem alınıp beni rahatsız etmediği sürece güzel bir uygulama sesinden rahatsız olmam hırçın yetişmesin yeter

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Metrobüslere insanlar sığmıyor daha ya kedimi taşıma kutusunda bindirsem hava alamaz yavrum:D Ama şehirlerarası otobüslerde olsa bu süper olur..

1|0
    0|0
  • Metrobuslerde zaten hayvan gibi seyahat ediliyor. Yazik onlarda binsin problem degil.

1|0
    0|0
  • Bicok yabanci ulkede ozellikle almanyada oyle. Kartlari var ve ben kopekle otobuste gittigimi bilirim bu uygulama icin 10 yil geride kaldik.

1|0
    0|0
  • gerçekten miii çok iyi olmuş yaa bu çok geç kalmış bir gelişme

1|0
    0|0
  • Bursada metrolarda evcil hauvanlar yolculuk yapabiliyor. Her hangi bir problem yok. Hatta daha geçen gün bir kadın elinde minnacık bir kediyle metroya bindi. Kucağına koydu yavru kediyi. Orda uyudu kedi. Kimse sorun çıkarmadı.

1|0
    0|0
  • Bence hqrika olur öyle birşey olsa çok isterdim.

1|0
    0|0
  • Olması gereken biseydi bence onlarda canli ve kullanmaya haklari var

1|0
    0|0
Yükleniyor...