Bu kızlara prim veriyor musunuz hala?

-Parmağima ip bağlasa yeter, yüzük bile istemem.

- kuru ekmek olsun yeter, huzur önemli.

- önemli olan karakter

-Aç bile dururum.

HADI BEEE...

Göz boyayacağım diye yapmadığınız maymunluk kalmadı. Gerçekten mutavazı hatunlar var ama dikkat edin onlar mütavazılıgını duygu sömürüsü yaparak göstermeye çalışmazlar. "Ayy bak mutavazılıktan kırılıyorum." Şeklinde göze sokmak icin uç örneklerle ( bknz: çöp kovasinda bile yasarım işkim) pekistirmeye çalişmazlar.

Burada bile bu samimiyetsiz mutavazilık gosterilerine şak şak tutanlar görüyorum. İnanıyor musunuz?

1|1
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• "ben sevdiğimle bir simite razıyken sizin eleştirdiklerinize bak ya "
    diyenleri gördüm.
    samimi de buldum açıkçası ama tek seferlik :)
    yani kimse ard arda simit yiyemez :D tercih hakkı var iken en azından.
    o yüzden evet, uzun vadede bende samimi bulmuyorum.

0|0
    0|0
    • Akrabamizdan aklima geldi zaten gece gece. Kiz kuru ekmek, kucuk ev muhabbetleri yapan bir tipti. Nişanlancaklar başladi cikolatanın süsü, getirilcek cicegin modeli bilmem ne zirvalamaya.
      Tamam isteklerin olmasin herkes mutavazi olsun diye bir kural yok ama başta goz boyamak asıl mesele

• Ben evlilikte tamamen son sözü erkeğe bırakmak istemem açıkcası :D Erkekte mükemmel kusursuzlukta bir varlık değil bana göre fikir alışverişi şart zaten çok katı fikirli değilim. Benden iyi düşünmüşse tabiki onun dediği olabilir ancak tüm kararlarda son söz erkekte olması beni çok pasif eder böyle biride degilim. :D

• istisnalar kaideyi bozmaz derler :D
      neyse orta yolu bulunur bir şekilde ya :D takma bu kadar hadi hayırlı geceler

Erkekler Ne Diyor 23

• ulan varya yemın ederım ne kadar hakıkatlı doğru söylüyorsun. eline yuregıne sağlık güzel insan. tabiki inanmıyorum.

geçende ks de soru sorulmuş maddıyatla ilgili. 20 30 kız yoruma tmış önemli değil yazmışlar edebiyat parçalamışlar. zengin kocaları kım istiyor o zaman? :D hayatları yalan pislikler :)

valla helal olsun sana bu kadar güzel açıklanamazdı

1|0
    0|0
  • Hayır inanıyormuş gibi yapıyorum

0|0
    0|0
  • vermiyorum

0|0
    0|0
  • bunlara inanan zavallı varmıki..

0|0
    0|0
  • Kadın iki şey ister: evlenmek için maddiyat, evlilikten sonra tarak.
    Bazısı tokatı da hak eder...
    :)

0|0
    0|0
  • Öncelikle "mütevazi"

Bunları söyleyene de inanmayacaksın. Kadınların %99'u yarım kilo elmas bekliyo her ay. Ama işte evlenip de kendini sağlama almak için her türlü yalanı söylüyolar.

0|0
    0|0
  • haklısın tabi

0|0
    0|0
  • bunu zaten biliyorum kendimce

0|0
    0|0
  • Monte kristo kontunda ki manita da öyle diyordu baştan (orjinal yazılışına bakamıyacan)

0|0
    0|0
  • hikaye hep

0|0
    0|0
  • Ölü taklidi yapıyorum. Gidiyorlar.

0|0
    0|0
  • Ne kadar mütevaziii

0|0
    0|0
  • gercek ile karşı karşıya kalmadıkları sürece herkesin yapabileceği çok şey vardır..

0|0
    0|0
  • Konuşmaya başladığı günden itibaren, yalan söyleyen bir canlıdan bahsediyoruz :D

0|0
    0|0
  • Olur böyle vakalar KelvinJora yakalar 😉

0|0
    0|0
  • Mütevazılığa bağlı :)

0|0
    0|0
  • inanmıyorum tabiki kızlar para için göt bile verir nokta

0|0
    0|0
  • Yalan söyler bunları diyen kızlar

0|0
    0|0
  • bunlarin çoğu sonra bu durumlardan şikayetçi olup giden insanlar

0|0
    0|0
    • Aynennn. Cevremde okadar coooooklarki en sonuncuda akrabamin nisanlandigi kız. Kiz kuru ekmek bilmem ne edebiyati parcaliyordu hala agzindan dusmez paragoz degilimm laflari ama Nisan gunu cikolatanin susunden cicege kadar problem yaratti. Hayir istemesin diyende yok dürüst olunsun azcik.
      Kiz muhabetlerinde hep onun arabasi soyle, su kazaniyor muhabeti doner ama ortamlarda "onemli olan karakter" biriside cikip yok arkadas ben boyle dusunuyorum demez ya :D

• boş insanlar onlar neysen öyle görünmeli insan

• İnanıyoruz

0|0
    0|0
  • Köprüyü gecene kadar ayıya dayı diycen

0|0
    0|0
  • köprüyü geçene kadar

0|0
    0|0
  • öyle kız kaldı mı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim küçükken böyleydim, yaşamayanlar katlanamaz ama samimiyetsiz olarak demiyorum, fakirlik gördüğüm için gerçekten katlanırım :)
    Sevdiğim çocuk hem kim görse çok tipsiz diyor, hem de çok çok fakir, ama gerçek anlamda seviyorum, katlanırım da yani :D
    Hayatında hiç fakirlik yaşamamış olanlar pek umursamaz :D

0|0
    0|0
    • Herkes tabiki zenginlik icinde, rahatla buyumuyor ve herkesin durumu iyi olcak diye biseye yok. Katlananlarda, mutavazi insanlarda var ama o insanlarin gosteri yapcagini sanmiyorum ben,

• Tabii gösteri yapmazlar haklısın ama ben mesela bu konuyla ilgili soru görünce yazıyorum sevdiğim kişi böyle ve gayet katlanırım diye. Bunu gösteriş amaçlı demiyorum, gerçekten tanıdığım çok insan var böyle. Bu siteye göre herkes kötü, herkes çıkarcı, herkes para menfaat düşkünü. Halbuki 10 insanın en az 2si muhakkak bunları barındırmıyor, yoksa şu an bizlerin de ahlakları her yönden kötü olurdu. Sonuç olarak demek istediğim benim belirtme sebebim insanların hepsinin böyle olmadığının bilinmesi.
      Allah korusun ben de şaaşrım beşerim belki ileride katlanamam, belki demesi vs kolay, bu yüzden Allah fakirlikle de imtihan etmesin inşallah ama emin ol o diyenlerden samimi olanlar da vardır elbet :)

• erkeklerde oyle. gozum senden baskasini gormez yanimda soyunsan donup bakmam. kimseye karsi cinsel birsey hissetmiyorum... bunlara kanan var mi acaba

0|0
    0|0
  • İnanan erkekler var hepsi KE RİZ o ince çizgiyi goremiyolar körler

0|0
    0|0
  • Gercktnde hiç birnde gözm yok sevglm tektaş almış onu bile takamıyorum alışık değilim sevemiyorum

0|0
    0|0
    • Ayy sorma benimkide beş taş almıs hiiicc gozum yok attim bir kenara kız..

• Sorumda bahsettigim kiz tamda sensin ondan olabilir. Tektas dediginde Allah bilir altin veya gumustür taşida pırlanta değildir.

• Ya bazı kızlara prim verilmese dünya daha güzel bir yer olacak ama bazı erkekler sağolsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...