Yanlış yapıyorsunuz kızlar?

Benim için kızlar ikiye ayrılır güzel olduğunun farkında olan kızlar ve farkında olmayan kızlar. Farkında olanlar mütevazi yüzünü göstermekten çekinmeyen minnoş hanım kızlarımızdır. Farkında olmayanlarsa kendisini, yüzünü güzel bulmadığı için her fotoğrafında bir tarafını gösterme ihtiyacı hisseden beğenilme meraklısı sadece sevdiği kişinin beğenmesi yetmeyen egosunun esiri olmuş çok güzelim herkes beni beğeniyor modunda sürekli egosunu daha fazla tatmin etmek için çalışsan daha çok beğeni için selfie yi üstten çekip (afedersiniz) göğüs arası göstermeye çalışan imkanı olsa kimlik fotoğrafına poposunun vesikalığını koyacak kızlar. Fakat bunlara gerek yok kızlar beğenilerinizin fazla olması güzel olduğunuzun kanıtı değil. Yanlış yapıyorsunuz. Güzelliğinizin farkına varın veya egolarınızın esiri olmayın. Güzelliği yüzünüzde ve kalbinizde arayın.

1|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• yazan kisiyi tahmin etdim. d

0|1
    0|0
    • Nerden acaba :) bir susmadılar aslında yazarken aşağılama laf sokma veya küçük düşürme gibi bir amacım yoktu sadece kızıyorum böyle şeylere. Birde haklısın denmesi yerine üste çıkıp laf söylenmesine haklıyım kardeşim :)

• haklisim kardes valla kizi engelle bildirim almayi kapat bosuna ugrasma. d

• Yok yazmıyor zaten

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklisin 😊

0|1
    0|0
    • Haklıyım ama birşey deyince yobaz oluyorum 2 saattir tartışması bitmedi bir yorum yazdım hala sürüyor tartışması

• Öyle diyip kezban diyorsunuz millete:d

0|1
    0|0
    • Asla. Kimseye kezban demedim. Davranışları için belki ama edebi için adam gibi giyindiği adam gibi oturup kalktığı demem.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne konuşmuş beh

0|1
    0|0
  • Kızları bu şekilde ikiye ayırmak da komik...

0|1
    0|0
Yükleniyor...