Telefon Numarasını nasıl alabilirim?

Arkadaşlar Otobüsle yolculuk ediyordum. O Bursada İndi. Ben istanbula gittim. muavinden rica ettim adı soyadını nereden bindiğini öğrendim. yanında annesi vardı konuşamadık pek memleketini herşeyini biliyorum.

ancak bulamadım. sosyal medyanın heryerini tavaf ettim. nasıl bulabilirim?

otobüs firmasından istesem ne diye isteyeceğim ki vereceklermi bilmiyorum.

nasıl bulurum onu?

Güncellemeler:
Tamam arkadaşlar buldum :D Direk numarayı buldum hemde :D 2-3 gün aramaktansa bunu yapaymışım keşke :D

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• Firmayı arayıp de ki arkadaşı tanimiyorum bende bir eşyası kaldı numarasini vermezler muhtemelen siz ulasip benim numarami verir misiniz ulassin bana de 😃

1|0
    0|0
    • başka ne diyebiliriz

• aradım kendimi kardeşi olarak belirttim ubs flas kaybettik ona bakabilirmisiniz dedim tabiki dedi kayıt etti bişiler etti sistemde olan numaranızdan ulaşıcam dimi dedi nedir o numara dedim son hanesini söyledi benim numaram değil dedim numarayı koomple söylermisiniz dedim söyledi. D

• Helal olsun sana be 👏👏👏👏👏

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah allah neymis bu kadar?

0|0
    0|0
  • Hayırlıysa karşına tekrar çıkar

0|0
    0|0
    • çıktı ondada bir bok yiyemedim otobüsteydim karşıdan geçti gitti

• Bulamayacaksın

0|0
    0|0
    • sa ol ya

• Oha! Delirdinmi hemen araaa

• mesaj attım :)

• otobüs firmaların numara olmaz diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Bulamazsın daha
    Müge Anlı'ya çık çok bulmak istiyorsan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• alamazsın şansına küs

0|0
    0|0
  • Aşık olsaydın bursada inerdin. Otobüs firması evinin adresini bilmez sende otobüse bindin açık adres mi verdin?

0|0
    0|0
    • off ev adresinimi istiyoruz biz mk git işine sabah sabah

• hangi firmaa

0|0
    0|0
  • Googleye adını soy adını yaz belki bir şeyler çıkar çıkmazsa nasip kısmet :D

0|0
    0|0
  • Soğuk bir su iç :D

0|0
    0|0
    • 3 gündür uyumadım onu arıyom yaw

• Ad soyad var il var; 118 i dene bence

0|0
    0|0
  • Küpesini düşürmüş ona ulaştırmam gerek falan de😀

0|0
    0|0
    • aradım dedim böyle böyle usb flas düşürmüş bende bursadayım yardımcı olayım dedim dediki bana müşteri hizmetleri siz otogara getirin biz ulaştırırız

• Öyle dediyse işler değişir😀😀 facesi flan vardır illaki

• illaki vardır ama aradım aradım 5 saattir arıyorum yok ya facesi delirtti beni

• Hangi Firma kardeş

0|0
    0|0
  • Bavullarımız karışmış diye ara firmayı, al numarasını sıcagı sıcagına

0|0
    0|0
  • Zor vermezler

0|0
    0|0
    • zor da bir yolu vardır illaki

• aradım kendimi kardeşi olarak belirttim ubs flas kaybettik ona bakabilirmisiniz dedim tabiki dedi kayıt etti bişiler etti sistemde olan numaranızdan ulaşıcam dimi dedi nedir o numara dedim son hanesini söyledi benim numaram değil dedim numarayı koomple söylermisiniz dedim söyledi. D

• Akıllı insanın hali başka :D

• 118 80 i aradınmı

0|0
    0|0
  • Platonik aşk konusunda zirve yapmış bir arkadaşın varsa ona durumu anla kesin bulacaktır 👍🏻

0|0
    0|0
  • 11880 i ara sendeki bilgiler doğruysa alırsın ad soyad il ilçe

0|0
    0|0
    • hocam hepsi doğru ama 1 tane numara verdiler oda aynı kişi aynı yer ama yanlış numara

• Tekrar arasanız birde ilçedemi oturuyor

• kolyesını unutmus de cok kıymetlı bıseye benzıyo ben elımle teslım etmelıyım de verıyolar. denendi onaylandı ;)

0|0
    0|0

• kızın tipi nasıl anlat hele duruşu felan annesi nasıl sert miydi dikkat ettin mi :)

• kız bana bulursun beni dediğinde annesi gülümsedi hafif :D kız güzel hacı abi değer yani :D

Yükleniyor...