Bu suriyeliler niye zombi sürüsü gibi yürüyo yolda?

karşıdan geliyolar böyle 3 4 kişi bir kenara çekilelim ne bilim biraz bir yol verelim yok kaplamışlar yolu üstüne üstüne geliyolar çarpa çarpa geçe biliyosun sadece ya...

1|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Irkclik yaomam ama sureyelileri sevmiyorum. Aralarinda ne kadar duzgunleride olsa sevmiyorum ya

1|1
    0|0
    • bende senin gibiyim niye sevmediğimi sonunda anladım medeniyet yok kalas gibiler düşünme yook ne bilim insanlık yok işte kibarlık zaten hak getire anasını satim türkiyede üniversiteye sınavsız geçiş gelir ama bunlara kibarlık gelmez...

• Bemce belli uniler belli kontenjanla aliyordur. O uni seysine inanmiyorum. Dedigindede cok haklisinn dusunmuyorlar

• aynen.

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar suriyeli

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çöl develeri işte

0|1
    0|0
  • Vatandaşlık alıpta 15 yıl sonra da özerklik istemesin bunlar 🙄

0|1
    0|0
    • korkum o zaten... ama neyse hepsine vatandaşlık vermyeceklermiş tayyip az çakal değil kafa çalışıyo işe yarayanları alacak diğerlerini almayacakmış...

• Ben de yakın zamana kadar AKP liydim ama iyice bitti artık gözümde. Bence oy toplamak için yapıyor

• akıllılar ama hemde zehir gibi varya...

Erkekler Ne Diyor 3

• aynen öyle

0|1
    0|0
  • İyi bir silah almam lazım, herhangi bir durumda kafalarına sıkayım.

1|1
    0|0
    • bunu yapmalı gerçekten.

• iktidarı değiştirecen sonra suriyelilerle birlikte %50yi de sınır dışı etmeli. evet ütopik görünüyor ama hayatın bu ülkede iyileştirilmesnn tek yolu da bu

• Ütopik değil, benim bilgi içeriden :)

• Kanka gülerkn anırdm Sdfghj

0|1
    0|0
Yükleniyor...