Yavru yunusun kafasına ateş ederek öldürmek.. Sizce bir insan bunu neden yapar?

Böylesine zararsız bir canlıya zarar vermek nasıl bir şerefsizliktir. Dünyaya en çok zararı olanlar hayvanlar değil biziz aslında.
Yavru yunusun kafasına ateş ederek öldürmek.. Sizce bir insan bunu neden yapar?İlgili haber.

3|1
27|10

En İyi Kız Görüşü

• Bedduayi hic dogru bulmam ama bu tur seyler gordugumde benzeri seyin kat kat fazlasini yasasin her tarafindan aci fiskirsin demekten kendini alamiyor icimdeki ses. Yunuscuk kurtulmus. Boyle pislik bir dunyada basina gelmesi muhtemel diger cirkinliklerden arinik hic degilse artik..

0|1
    0|0
    • Bu haber başıma ağrılar soktu. Ne desek az cidden.

• Benim de canimi inanilmaz sıkıyor. Gormedigimiz duymadigimiz daha neler oluyor kim bilir.. su canlilarina bile sicrayan vahset karadakilere neler yapiyordur.. kopekleri asanlar, kedileri kor edenler.. artik bakmadan geciyorum cunku caresiziz umarim Allah hepsini topluca alir insanoglundan bir gun. Filinden kusuna kadar..

Kızlar Ne Diyor 26

• Yazık ateş ettiler gencecik bir lise öğrencisi de öldü hala magandalar ve böyle zevk için diğer canlara katleden insancıklar* aramızda prova mı yapıyor nedir?

0|1
    0|0
  • Sizce bir insan değil yanlış terim. İnsan olan bunu yapmaz. Hainler demen daha iyi Allah kalp vermiş bunlarda kalp yok

0|0
    0|1
  • insan mı bunu yapan ona insan diyebiliyorsak asıl sorun biz de.

0|1
    0|0
  • Gitgide aptallasan ulke oluyoruz gelisecegimize...

0|1
    0|0
  • En zararlı hayvan insan işte, bir kez daha kanıtlamış olduk.

0|1
    0|0
  • Allah cezalarını versin ya. Yazık oof..

0|1
    0|0
  • Cunku insanlar pislik ve cehennem cok buyuk

0|1
    0|0
  • Cevap soruda gizli biz bunu yapanlara insan demiyoruz zaten bunlar canavar merhamet duygusu alinmis yaratiklar hepsi

0|1
    0|0
    • Herkese tek tek aciklamak yerine insanın yanına sözde yazmayı gereksiz buldum. Yapanı insan olarak gördüğümden değil tabi bunu yapan insanlığından nasip almamış ama gerçekleride değiştiremiyoruz. İnsanoğlu en cani varlık.

• Yo hayır aslinda bunu herhangi bir tepkiyle yazmadim. :) Yanlış anlaşılmak istemem. Bir bakimada haklısın.

• Peki o zaman artik uzlastigimizi dusunuyorum :D

• Sefsiz kpkler

0|1
    0|0
  • İnsanları bir kuruş için öldürenler var sence hayvanı öldürmüşler şahsen ben şaşmıyorum bu ülkede herşeyi yaparlar

0|1
    0|0
    • Bir insani oldurmek yapilabilecek en kotu seylerden birisi. Hadi onda bile bir sebebi var diyebilirsin. Önceden kavgalidir, açlıktan gözü dönmüştür paraya ihtiyacı vardır vs. Buna bir anlam getiremiyorum bir yunusun ne zararı olabilir ki.

• Zararı olmasına gerek yok insanlar çok cani ve şerefsiZi çok biz resimde görünce içimiz cız ediyor ama onlara Allah merhamet vermemiş demekki napalım

• Kendi kafasina vursaydi en azindan nufustan 1 beyinsiz ayrilirdi bu da ulkenin yararina.

0|1
    0|0
  • Oha ya nasil bir psikolojidir ya her gecen gün insanlar daha da tırlatıyorlar

Geçende adamım biri yüksek bir binaya çıkmış intihar etmek için insanlar atlasana abi atla diye bağıriyor yani iyice tuhaflastik insanlik kalmamiş hiç ya :(

0|1
    0|0
  • İnsan müsveddesi diyorum ben onlara

0|1
    0|0
  • Sinirden yazacak bir sey bulamiyorum su an

0|1
    0|0
  • SEREFSIZLER

0|1
    0|0
  • Çok kötü bişiy be

0|1
    0|0
  • Yazık...

0|1
    0|0
  • canavarız vahşiyiz sadece kendimizi düşünürüz

0|1
    0|0
  • acımasız ınsan cok :S

0|1
    0|0
  • Yapan daha beterini bulsun.

0|1
    0|0
  • Küfredicem ama kelime bulamiyom

0|1
    0|0
  • Bunu yapan insan olamaz 😔😔 ya da akıl hastasıdır başka açıklaması yok

0|1
    0|0
  • yazık

0|1
    0|0
  • Eğer zaten insan olsaydı yapmazdı

0|0
    0|0
  • Cani ve acınası bir varlık olduğu için.

0|0
    0|0
  • Başliğı okurken icim gitti O. ro. spu evladları a. n. alarinin a. mına geri sokacaksin böylelerini. Insanlar Dünyaya Ceza olarak gönderilmiş..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu tarz haberleri görünce sinirden stresden elim ayağım titriyor kitleniyorum resmen bu tarz sosyopat insanlar dış dünyada yaşadığı ezikliği aşağılanmayı hayvanlar üzerinde gerçekleştirerek giderdiklerine dair bir yerde makale okumuştum. Bunları tespit edip o hayvanlara o masumlara yaşattıkları işkencelerin aynısını yaşatacaksın köpeğe tecavüz mü etti sen de ona edeceksin kediyi duvara mı çarptı aynsını kafasının pekmezi akana kadar vuracaksın duvara oro/spu çocukluğundan başka bir şey değil.

0|1
    0|0
  • Sevgili kardeşim kim yapmışsa hayvanın tekidir. İnsan bu dünyada var oldukça savaş ve ölüm her zaman var olacaktır.

0|1
    0|0
  • Ben anlamiyorum sunu her gören insan bunu nasil yapar Allah belalarını versin der.. peki o zaman yapan kim? hangi türden hangi pislik

0|1
    0|0
    • Evet çoğu kişi böyle diyor. Ben sanirim onlara anlatmaktan sıkıldım. Kabul etmesekte bunu yapan bir insan. Nasibini almasa bile. Bu dünyaya en zararı olan tür yani. Kendi türünü katleden, savaşan başka bir tür yoktur galiba. En pislik canlı desek doğru olur.

• Buranin diger tarafıda var hersey olacagina varacaktir.

• dünyanın en ünlü hayvanat bahçesinde dünyanın en tehlikeli türü başlığı adı altında insan heykelini koymuşlar.

0|1
    0|0
  • insan mı

0|0
    0|0
  • Sence bunu yapan bir insan mıdır?

0|0
    0|1
  • Müslümanlar verir. Çakma müslüman oldukları için

0|0
    0|1
  • ne insanı bea dinsiz imansız insan olamamıs bir varlıktır bunu yapan adi şerefsiz

0|0
    0|1
  • alçak açgözlü insanlıktan nasibini almamış bir yaratık olduğu için yapar

0|0
    0|0
  • Insan deiller a.. koyduğumun oğulları

0|0
    0|0
Yükleniyor...