İsyan etmiyorum ama neden böyle diye sorgulama gereği duyuyorum?

Ben 3 aylıkken annemle babam ayrılmış babamla gorusmuyoruz oda istemiyor zaten beni. Annem büyüttü elinden geldiği kadar. Sakin bir cocuktum ortaokulda arkadaş çevrem değişti içki sigara falan ama daha ilerisi olmadı anlamışsınızdır. Sonra liseye başladım 10 gün okula gittim bıraktım çevreye alışamadım diye aslında arkadasta edinmiştim ama alışamadım okulu bıraktım ailem çok tepki gösterdi teyzelerim ananemler falan açıkliseden devam ettim yakında diplomamı alıcam sonra üniye gitmeyi istiyorum aslında bunlar değilde ailede herkes huzursuz teyzemler mutsuz ananemle dedem kavgalılar devamlı annem huzursuz ben aşk hayatıma girmiyorum bile çok sevdim terk edildim 2 kere neyse iste yani maddi olarak normal marka giyinebiliyorum falan ama huzur yok doğdugumdan beri hayatım hep olumsuzluklarla geçti neden böyle oldu günahım neydi artık huzur istiyorum napabilirim diye düşünüyorum ya da bunların sebebini öğrenmek istiyorum ☹

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Dua et

2|0
    0|0
    • Ediyorum dilimle değil gönlümle..

• Hep hayırlısını istiyorum

• Ne güzel o vakit biraz sabretmek lazım

• bunları farkedip kendini geliştirip yaşamına devam etmen seni Mutlu kılar. Hedeflerin olmazsa mutsuzlukların çoğalır , anlıyosundur..

2|0
    0|0
  • Herkes farklı şekilde sınanıyor sanırım. İlla ki görecek huzurlu, güzel günlerin olur. Unutma karanlık sonsuz değildir illa ki güneş doğar

2|0
    0|0
    • Tabi daha buraya yazamadığım şeylerde var. Tek tesellim seninde dediğin gibi güneş bir gün benim için doğacak 😊 çok teşekkür ederim

• Rica ederim. Geleceğe odaklan sen çok takma geçmişi şuanı

• ben isyan ediyorum

0|0
    0|0
  • İmtihan. Mutluluk bu dünyada değil cennette. Benim hayatım da b*k dan wlden bir şey gelmiyor işte.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sorgulama hayat boyle sorguladn an zayiflarsin ksrsina bir engelmi cikti amann ben yillardir babasiz ayaklarimin ustunde tek basima kalmisim bunumu basaramicam de bir sıkıntimi geldi pesmi etmek uzeresin hemen dusun ben bunca seyi sukadarcik bir sıkıntida pes etmek icinmi katlandim diye yasadiklarin seni zayiflatmasin guclendirsin ozaman en buyuk hedeflerini koyup basarcaksin ve hayatin ozaman guzel olcak

2|1
    0|0
    • Taşıdıgım yuklerden bıktım guclu gorunmeye çalışıyorum ama eve girdiğimde tekrar gucsuzlesıyorum ağlamalar falan :/

Yükleniyor...