Siz mutsuzken çevrenizdeki insanlar sürekli güldüğünde ne düşünüyorsunuz?

Siz mutsuzken çevrenizdeki insanlar inadına yapar gibi devamlı güldüğünde ne düşünüyorsunuz?

0|0
13|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Gidip suratlarına tükürüyorum saçlarını başlarını çekiyorum sümük fırlatıyorum suratlarına lan ne salak bir soru bu ne yapacağım başkalarının mutluluğunda neden kendi mutsuzluğumu pekiştirip başkalarına parazit olayım gülen mutlu olan varsa bu ülke de ne büyük bir başarı ne büyük bir efor o diye aksine gider kutlarım fotoğraf çekinir twik atar check in ederim üstüne hem de.

0|0
    0|0
  • mutlular mı hiç öyle olduklarını düşünmüyorum bazıları çocukluğumuzzda yeni bir oyuncak isteriz bunu kendimize sorun ederiz biraz büyürüz okula gideriz yeni bir farklı bir kalem görürüz onu isteriz veya okulda biri bizle ters gider canımız sıkılır veya kavga ederiz birsiyle bu canımızı sıkar 2 3 gün onu takarız okula gitmek istemeyiz öğretmen rencide eder ondan dolayı canımız sıkılır liseye geçeriz aşık oluruz birisine ayda haftada veya günde bir kavga edersin canın sıkılır sonra sınavı kazanmak isteriz bunu kendimize sorun ederiz sınavı kazanırız kalacak yer veya maddi problemlerimiz olur bu sıkıntı olur okulu bitiririz iş derdimiz olur buluruz evlilik derdimiz olur evleniriz kavga ettiğimiz muhakkak olur bunu dert ederiz yeni bir almayı dert ederiz sonra yeni bir araba... bitmez... artık mutlu insanların yüzlerine bakınca ilerde birgün mutsuzluğu yaşacaklarını veya önceden yaşadıklarını görmelisin farklı sebeplerden annesiyle anlaşamaz aşık olduğu kişiyle anlaşamaz yeni bir şeyler ister veya yolda gördüğü bir evsiz insana merhamet duygusu besler mutsuz olur... herkesin gözünün içine bak gördüğn herkesin bir düşün sonra tahmin et acaba bu kişi nasıl bir mutsuzluk yaşamış diye tahmin edicek muhakkak birşeyin olur muhakkak mutsuz olmuştur veya olacaktır önemli olan nasıl atlattığındır hayatımızda zor zamanlarımız illa olacak o zor zamanlarımız olmasa zaten bizler tecrübeyi mutlu anlaramızdan kazanamazdık... ders çıkar veya umursama takma keyif aldığın şeyler bulmayız kendimize yoksa bu dünyada yaşanılmaz...

0|0
    0|0
  • Açıkta bir şey mi gördünüzde gülüyorsunuz diyorum.

1|0
    0|0
  • ben hep mutluyum

0|0
    0|0
  • beni seviyor önemsiyor ki üzülmemi istemiyor güzel bir davranış ama siz hep etrafımızda bizi önemseyenleri hep azarlarız elimizden kaçırırız maalesef
    buda benden sana gelsin madem

İyi değilim aşkım ömer Köroğlu

https://www.youtube.com/watch?v=BWLoCR_3qD0

0|0
    0|0
  • Ne güzel İstanbul mk diyorum

0|0
    0|0
  • Keşke benide şu an bunlar gibi güldüren birşeyler olsa diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Açıkça bok mu var gülüyorsunuz? Neyi komikti şimdi bunun komik miydi bu nereye gülüyorduk? Senin mizah anlayışına genellikle agresif oluyorum mutsuzken tabi bunu içimden yapıyorum. Agresifimdir ama kolay kolay yansıtmam mutsuzken :)

0|0
    0|0
  • daha çok gülsünler diyorum.. bazen düşlediğin hayatın yaşanılabiliyor olması bile keyif verici imkansız olmadığını görüyorsun...

0|0
    0|0
  • Hicbirsey

0|0
    0|0
  • genelde tam tersi oluyor 😶

0|0
    0|0
  • Kaderime küfür ederim çoğunlukla.

0|0
    0|0
  • bir an önce toprlanıp kendime gelip hayatın devam ettiğini ve mutlu olamak için çaba göstermem gerketiğini

0|0
    0|0
  • İnşALLAH gülen yüzleri hiç solmaz diye dua ediyorum

0|0
    0|0
  • O ortamdan uzaklaşırım. Kulaklığımı takar kendimi onlardan soyutlarım.

0|0
    0|0
  • ne kadan denişiksiniz diyorum :)

0|0
    0|0
  • benim mutsuzluğum ile onlarında mutsuz olmasını istemek egoistliktir.

0|0
    0|0
  • Direk icimden b. k var gülün gülün diyorum

0|0
    0|0
  • mutsuz olmam ıcın bır sebep yokkı D:

0|0
    0|0
  • Bu dunyada fazlalik oldugumu

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Ait olmadıgım bir yerde bulunduğumu düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Şansınızın ben taaa diyorum.

1|0
    0|0
  • beni uğraştırmadan hepiniz bir gebersenize pislikler tabi çok komik zaten hepiniz malsınız yeminle gibi şeyler

1|0
    0|0
  • Canımın acısını bir ben bilirim..

1|0
    0|0
  • Baskalariyla ilgilenmiyorum genelde mutsuzlukta bir duygudur bazen mutlu olmaktan daha değerlidir

0|0
    0|0
  • ağızlarının ortasına kürek geçiresim geliyor belki biraz bencilce gelebilir ama ben üzgünken kimse mutlu olmasın herkes benimle ilgilensin istiyorum

0|0
    0|0
  • Ben mutsuzum diye bütün dünya mutsuz mu olsun. Ne güzel bari onlar mutlu der gecerim.

0|0
    0|0
  • Ben mutsuzken bide onların mutlu oluşlarınımı dert edecem deli miyim ben :p

0|0
    0|0
  • Kendi koseme cekilirim cok mutsuzsam

0|0
    0|0
  • Onları gözüm görmüyor o zman

0|0
    0|0
  • dövesim geliyor ben mutsuzsam herkes mutsuz olsunnn