2 Dil Biliyorum. İş tercihi ne olmalı? Siz olsanız?

Arkadaşlar
Meslek lisesi mezunuyum. 24 yaşındayım.
2 önlisans bilgisayar proğramcılığı okudum.

Artık Proğramlarla u:raşmak istemiyorum.
Ek gelir olarak yapmayı düşünüyorum.
Aylık 1500/2000 TL geliri var.

Şimdi Rusça ve ingilizce dillerini çok iyi bilmekteyim. Bunuda heba etmek istemiyorum.

Uçaklarda hostes olarak işe başlayabilirmiyim?
Git direk alırlar dedi arkadaşım 3000 liradan başlıyormuşum işe Sizce iyimidir bu?

Ve 2 dil ile başka neler yapılır?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• beni de alirlar mi fransizca ve ing cok iyi :D fizigimde duzgun ama boy :D

0|0
    0|0
    • 191 Boy 92 Kiloyum :D Boy orantılı kilomla onda sıkıntı yok :D Maaşıda iyi geldi ama yapılacak bir işmi bilmiyorum :D

• Göçmen bürosu olabilir :)

Şu dünyada iki mesleğe değer veririm biliyomusunuz birincisi Yerin altında çalışan insanlara diğeri ise engelli ya da yardıma ihtiyaç insanlara sahip çıkan kuruluşlarda çalışan insanlar bir kademe daha öndedir benim için o yüzden tebrik ederim seni :) Dil bilmen cabası bunlara tabiki :) Boy işini fazla takma kafana istersen bende çok uzun olmayı sevmiyorum nedense :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Hosteslerin işi cidden çok zor insanların kaprisini çok çekiyolar ayrıca düzenli bir hayatları olamıyo ordan oraya gidiyolar hep bunları da düşünmen lazım çok iyi derecede dilleri biliyosan küçük çaplı işte bir internet sitesinin çevirisi bir belgenin çevirisini falan yapailirsin çeviri işinde iyi para var onu kesin biliyorum

0|0
    0|0
  • Öğretmen olabilirsin Ablam İngilizce biliyor ve 3 yıldır öğretmen sözleşmeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...