Ah şu İskandinav erkekler, hayran olmayan var mıdır onlara?

adamlar ilah gibi. boy desen boy yüz hatları filan hepsi farklı. ve sarışınlıkla mavi gözlülükle iligli degl yakışıklılıkları tamamen kendilerine has kemik yapıları ten renkleri görüntüleri ve duruşları var. ve tabi kızları da güzel sonucta onların genlerini taşıyorlar dimi.

Güncellemeler:
sitede hiç aklı başında biri kalmamış bu ne böyle
...

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlı erkekli en güzel ırk gerçekten, kıskançlığın alemi yok şimdi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• biz kızlarına siz de erkeklerine hastasınız çok normal. Ülkenin genleri sağlam..

0|1
    0|0
  • Sizde nedir bu italyan erkeği , ispanyol erkeği , iskandinav erkeği sevdası yav? Ergenlikten hep işte :)

1|0
    0|0
    • sevdası olmayanlar kadın degldir zaten. adamları görüyoruz sonucta hayran kalmamak imkansız

• biz en azından adamları ağzmızn suyu akarak izlemiyorz yolda görünce filan türk erkekleri gibi. bari düşündüklerimizi dile getirebilielm

• Hayran olmak da çok farklı bir şey değil dediğinden :) genelleme yapmamalısın bana göre ülkemin kadını her zaman daha değerli ve güzel olmuştur.

• Güncelleme çok ironik.

0|0
    0|0
    • yorumlara bakmanız lazım anlamınz için

• Malmsn Allah la kıyasladı ilah gbi dedi senin ne oldun belli deil? Dışı değil içi önemli bir insanı insan yapan şık elbiseleri değil içidr bir erkeği erkek yapan kalbidir karakteridir yemişim içi kurtlu kıpkırmızı elmayı ne halta yarar

1|0
    0|0
    • ya he siz milletin dışına bakarken biz erkekleri konu ettik mi anında iç güzellikten bahsedn.

• Ne güzel

0|0
    0|0
  • Oraya git belki biri alir seni sende rahatla

0|1
    0|0
  • El yaprağı her zaman tatlı gelir demişler

0|0
    0|0
  • Sıçtığım bokk olamazlar

1|0
    0|0
    • ahaha yazık size ya bu kadar da kıskanmayın milleti. tüm dünyanın kadınları onlara hayran

• Kim benmi ordan bakınca kıskanmış birinimi görüyorsun? onlar beni kıskansın osmanlı erkeğiyiz tarihi bilmiyorsan araştır derim

• osmanlı erkeklerine dünya arap gözüyle bakıyor sen kendi kendine kendini bişey sanıyorsn

• Ama size bakmazlar😂

0|0
    0|0
    • belli olmaz orası hiç.

• Vallah sanmiyom ben türkiyedeki kizlar güzel olmuyor

• Varoş olmayan Türk kızlarının görüntü açısından hiç sıkıntısı yok bence. Onlarla aynı ortamda bulunma fırsatın olmuyor sanırım.

• Ortalığı su basmış bir hatun kişisi...
    Sanki kendide iskandinav kızları gibi 1.80 dolgun memişli sarışın mavi gözlü atletik 😉

0|0
    0|0
    • Olm belden asagi lafini anana sok. Iskandinav kizlarn hepsini 180 sanacak kadar da mal oldugn icin tebrikler

• Teveccuhunuz efendim

0|0
    0|0
  • Evet bizde çok hayraniz

0|0
    0|0
  • Ah şu ukranya kızları gibi varrmıı

0|0
    0|0
    • ahaha kıskandınz mı anında böyle alakasız şeyler yazn

• Biliyorum saol...

0|0
    0|0
  • Bide su rus kizlariii

0|0
    0|0
    • evet agizlarini acmadiklari o öküz gibi aniriyor tarzi konusmalarni duymadgmz surece bazi rus kizlari da güzel görünüyor cidden.

• Malzeme iyi..

0|1
    0|0
  • İskandinavlar sksn seni

0|1
    0|0
    • o belden aşağı laflarınızı analarınıza iade ederm

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet gerçekten öyleler. Sexylik, tatlılık, yakışıklı ve akıllılık hepsi bir arada, ama çoğu gey malesef :(

0|0
    0|0
    • o geylik olayının senin ülkendeki kıskanc erkekler uydurdular canikom

• @Quevestra anlamadım arkadaşım

• ya lütfen küçük atın az saçmalayın. ya da yobazsın sana ters geliyorlardır. sizin için küpe takan erkek bile gey sonuçta. bu kafayla sen arabistanda yaşa

• Bu tip soruları okuyunca insanların ne kadar imanlı olduklarına da şahit oluyoruz. Ne acı...

0|1
    0|1
    • imanlı olmak zorunda mı herkes

• Saygısız bir insandan başka ne beklersin ki İmanlı olmasan da saygı şart.

• quevestra o taşıdıgn profil resminden utan. bir iskandinava ait

• Ben iskandinav tarzi koltuklari seviyom

0|2
    0|0
  • Pek beğenmiyorum ben. Genelde yüzleri zayıf ve kemikli oluyor. Bir de fazla beyaz oluyolar

0|0
    0|0
  • biz türk milleti elimizdekinin kıymetini bilmeyiz anlamış değilim

0|0
    0|0
Yükleniyor...