Suriyeliler diye bir örgüt mü doğucak?

En son ırkcılık yapıcak insanım derdim. Yanılmışım. Bugün kızlarla sahile gitmek istedik. Eminonu sahildeki en boş yere oturduk. Arkamızdan bir grup geldi iste konusmalarındsn suriyeli olduklarını anladık. Ama dedigim gibi ırkcılık dusuncemiz yok sadece sesli sesli gulmelerinden rahatsız olup kalktık. Kayalıklardan giderken bir tanesi arkadasımın poposuna vurdu. Bakın ciddiyim o kadar sinirlendim ki kapalıyız bu davranıs neyin nesi? Ve bu 2. Kez oluyor. Daha oncede magazada calısan arkadasım tacize ugramıstı. Ordaki insanlardan laf yediler ama yine turkce konusmadan el kol hareketi yapıp gittiler. Boyle insanları istemiyorum. Dilekce yazıcam ama bir seyde fayda etmicek. Gercekten ilk defa tum bir ırktan nefret ediyorum.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Coluk cocuk kadin erkek hepsi si*tirip gitsin

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• valla ırkçılık sayılıyolarsa evet ırkçıyım. Bunlardan nefret ediyorum ve tez elden ülkeden atılması gerekiyor. Ülke büyük bir felakete sürükleniyor tayyip sayesinde..

1|0
    0|0
  • diğer ülkeler 50 bin 100 bin mülteci filan alıyor bizimkiler ne bulursa alıyor bir 10 milyon suriyeli olsa daha alırlar he alın anasını satıyım millet ayaklandığında iç savaş çıktığında o zaman göreceksiniz siz ama iş işten geçecek

0|1
    0|0
  • peki onları suçlayabilirmiyiz? bu konu ilk ortaya atıldıgında (gerçekten insana değer veririm ) burada karşı çıkmış kültür farkının çıkaracağı sorunlara değinmiştim o gün insanlar beni dinsizlige varan ithamlarla yardılamıştı şimdi ise müslümanlık kelimesinin hiç geçmediği nefret dolu konulara şahit oluyorum gerçekten çok yazık...

0|0
    0|0
  • Tayyip'e söyleyin eğer bir yerlerine takarsa :D Zamanında söylediğimizde vatanhaini demişlerdi bize / Ben gördüğüm yerde tokatlıyorum o çipleri

0|0
    0|0
  • Suriyelileri bilmem ama suriyelileri öldürmek için sizin gibi düşünürler örgütlenebilir.

0|0
    0|0
  • Böyle durumlarda taciz edildiğinizi yüksek sesle dile getirin ki mınakoysunlar o barzoların

0|0
    0|0
    • Orda kalabalık vardı 3 4 adam kardesim napıyorsunuz dedi ayaklandı. Digerleri film izliyor gibi izledi. Onlarda zaten anlamamazliktan gelip el kol yaptılar. Seslide bagırdık.

• Oradakiler adam değilmiş demek ki bize denk gelmesi ki mk geçmiş olsun

• İnandırıcı değil.

0|0
    0|0
  • Dilin kemiği de yok elin klavyesi de yaz anasını satayım yaz.

0|0
    0|0
  • Bunlar başlangıç daha neler olacak demiştik kaç kez almayın bunları vatanını namusunu korumayıp kaçan bir topluluktan ne vbeklersin ki

0|0
    0|0
  • boşhurbaşkanına yaz sen dilekçeyi. hülooo diye oy verenlere yaz dilekçeyi. Allah ın sıfatlarını yakıştıranlara yaz dilekçeyi yaz yaz ama yine sen yiyeceksin silleyi...

0|0
    0|0
  • Günaydıııııııınn

0|0
    0|0
  • Abazalığı farklı bir boyuta taşımışlar iğrençlik bu farklı birşey

0|0
    0|0
  • Benim milliyetçi olmamın sebebi arsız bozulmuş ırkları görmüş olmamdır.

0|0
    0|0
  • Uzucu...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yanınızda göz yaşartıcı sprey taşıyın bacım. Dokunan olursa sıkın. Hiç acımayın. Şerefsizler bunlar şerefsizler.

0|1
    0|0
  • Ben olsam orada agizlarini burnlarini kirardim

0|0
    0|0
  • Ya şu an köyden bir tanıdıkla Suriyeli bir kadın evleniyor. Soyumuza kadar indiler. Diyecek bir şey bulamıyorum.

0|0
    0|0
  • Bokunu çıkardılar Tayyip amcaniz taviz verince

0|2
    0|0
Yükleniyor...