İş bulamıyorum ne yapim?

Bu memlekette iş bulmak gibi bir sıkıntı var. Ön lisansi bitireli 4 ay oldu ama hala baba parası yemeye devam ediyoruz. Gerek ailemin yaptıği "Git iş bul" baskısından , gerek etrafımdakilerden artık gına geldi. Hakaret etmek istemedigim bir kurum var bilirsiniz İskur. Ordakiler zaten.. Kendi işcilerinin birseyden haberi yok birde başkasina iş bulucaklar... Her neyse konuya döneyim. Aynı zamanda hayatımda gecen baska olumsuzluklar felan filan... Bilirsiniz herkesin kendine göre bir derdi oluyor. Aynı zamanda başkalarinin bana bakisindanda bıktım usandım artık. Kısacası bunun sonu yok. Insanlarin sacma ve sahte davranislarindanda bitim. Ve Yasamanin bir manası olmadigini dusunmeye basladim. Buna bağlı olarak ya asker olup imza atarak ömur boyu asker olmak ve doğuda gönüllü olmak istiorum ya da onuda yapamazsam... Hemen şimdi binanın catısına cıkıp atlamayı dusunuyorum. Lutfen sacma sapan yorumlar yapmayin. Ozellikle ananiza kufur yemek istemiyosaniz.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• ne okudun

0|0
    0|0
    • En b*ktan bolum. Bilgisayar Programciligi...

• bilgisayar çağındayız nasıl iş bulamıyorsun ki. bence çok güzle bir bölüm pedogolojik formasyon falan al bence öğretmen olursun

• Çağın mesleği boktan bölüm olmuyor paşam.
      Bir çok bilgisayar dili bilen insan gider yurt dışında dahi iş bulur.
      Belliki kaytara kaytara okumussun bölümü ,
      çok basit mantıkla , gir googleye iş ilanları yaz , bir sürü dil bilen, tecrübeli adamlar arıyorlar.

Geçen arkadaşımda arıyor anasını satayım başvuru yapanların çoğu bir bok bilmiyo

Erkekler Ne Diyor 2

• Kanka uzman çavuş ol git 3500 tl maaş

0|0
    0|0
  • senin ananı s*krim düzgün konuş milletle. ananıza küfür yemek istemiyormuş
    millet yorumdamı yapmasın pzvenk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...