Sırf ahiret inancımızdan dolayı dar görüşlü diyenler oluyor bu sitede bize :) ?

Az önce bir soruda arkadaşla konuşuyoruz konu mini etekle ilgili ben saygı duydugumu ama karşımızdaki bayanında bazı şeylere dikkat etmesi gerektiğini söyledim burda asla bir zorlama bir hareket yok herkes kendınden sorumlu dedim yani konu normalde kapanmalı benım görüşüm bu ama cocuk kızlara yaranmak sırf bana dar görüşlü böyle dinci bir tip olduğumu getirmeye calıstı hakaretleri saymıyorum. Sırf ahiret inancım olduğu için bu tip cümleleri kuran insanlara ne demek gerekir ki şaka gibi ya bu kadar mı yozlaştı toplulumumuz bu kadar mı düştük ya müslüman değil miyiz biz? değilsen bile saygı duymak bu kadar mı zor farklı görüşlere.!

Güncellemeler:
akpli falan değilim tarikatcı değilim şeriatcı değilim cart curt degilim sadece kendi halinde bir müslümanım olay bu yani bu kadar.
NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLAMAYANLAR GÜNCELLEMEYİ OKUSUN = KİMSENİN BİRŞEY GİYMESİNE KARIŞTIĞIMIZ YOK ÖYLE SALAKCA Bİ DÜŞÜNCE ASLA YOK COCUK BİZE FİKRİMİZİ SORMUŞ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ DİYE? BU SORUYU SORDUĞU İÇİN BENDE CEVAPLADIM BEN KARIŞAMAM AMA BAYANLARINDA BİRAZ DİKKAT ETMESİ GEREKİR DEDİM BU KADAR SAYGI DUYARIM AMA DEDİM. OLAY BU. BUNDAN NE ANLIYOR O KÜCÜK BEYNİNİZ?

4|2

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 16

Yükleniyor...