Neden böyle oluyor?

Dışarıda çok neseliyim herkes tarafından sevilen ve surekli insanların bana sırlarıni verdiği saygı duyulan bir insanım ama kimseye kendi dertlerimi anlatamıyorum hep icime atıyorum hele yanlız kaldım mı kendimle kavga ediyorum nerdeyse neden böyle oluyor herkesle anlasiyorum kendime düşmanım. 😞😞

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü baskalarina yetismekten kendine gec kalmissin

0|1
    0|0
    • Hik

• korkma, senin elini tutarım

• Ben düşeli çok oldu tekmeyi vuranda cok oldu kalkabilecegimi zannetmiyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• Kimse seni anlayabilicek kapasitede değil biliyosun çünkü. Aman boşver derdini anlatırsın anlamadı diye üzülüp daha da dert yanarsın. Kimse de senin gibi anlama yardım etme çabası yok bunu da biliyosundur umarım..

0|1
    0|0
    • Ya insan en azından dinlediklerimden bir geri dönüş en azından iyi misin deseler onlar bana demeye demeye bende kendime demeyi unuttum heralde

• Bende dışarda öyleyim ama arada evde bunalımlara giriyorum belki de oturupta insanlara dertlerimi anlatıcak bir insan olmadığımdandır sıkıntılarımı kendi kendime yaşamayı tercih ediyorum

0|1
    0|0
    • Aynı bende öyle iyi mi yapıyoruz bilmiyorum 😞

• garip :/

0|1
    0|0
  • Aynı ben. Ben de çok güzel dert dinlerim yardimci olurum insanlara ama kimseye bişeyimi anlatmam içimde tutarım hep. Bunun sebebi de biz insanlari o kadar güzel dinliyoruz ki aynisini onlardan da bekliyoruz tabi ayni samimiyeti göremeyince bidaha hiçbiseyimizi anlatmak istemiyoruz

0|1
    0|0
    • Evet bir kaç kez denedim ama kendim gibi dinleyen insan bulamadığımiz için bu hale geldik

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...