Bu soruyu bayanlar cevaplasın?

arkadaş çevresinde bazı kızlar kendilerini biz erkeklerden güçlü sanıyorlar karma dövüş sanatı yapıyorlar diye sizce kim haklı ama erkekler kızlardan daha üstündür bunu düşünerek yazın

0|1
5|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkekler kızlardan üstün değildir, sadece toplumumuzun beynine kazınmış yobaz bir bilgidir. Allah yaratırken herkesi eşit yarattı, nasıl olur da bir yarattığını diğerinden üstün tutarsın? Cennet annelerin ayakları altındayken bizim dinimizin güzel peygamberi erkektir. Böyle şeyler düşünmeyin.

0|0
    0|0
    • utandım senden kişisel olarak özür diliyorum senin yorumunu en iyi görüş olarak seçicem ama ben ordaki üstünlüğü fiziksel üstünlük olarak aldım

• Ne kadar da saçma soru. Kızlar erkeklerden daha güçlü. Insan vücudu 45 del acıya dayanır. Ama doğum yaparken kadınlar 57 del acı çeker. Sence kim daha güçlü?

0|0
    0|0
    • Ben başka bir yönden baktım olaya. Ama sende harika anlatmışsın. Tebrikler.

• @Ogisins Bilmediğim bir şeyi neden yazayım? Pardon da o kadar cahil değilim. Polemiğe girmeyin benimle.

• Ya yok şaka anlamında dedim bu KS dede herkez herşeyi ciddi aliyor yaw 😄

• bunu düşünen erkeklerde cok bayanlar üstün diyen

0|1
    0|0
  • Hayatım kickbox yaparak geçti profesyonel sporcuyum ve tek yumrukta komalık edebilirim seni normal şartlarda erkekler daha üstün ama profesyonel sporculara karşı bişe yapamazsınız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...