Kadınlardaki "Range Rover" hayranlığı nereden geliyor?

Kim söyledi size bu arabayı nerden duydunuzda hayran oldunuz. :)
Kadınlardaki Hayır evlenirken şart koşacaklar neredeyse :))

Nerden geliyor bu hayranlık?
Erkekler siz ne düşünüyorsunuz?

2|1
45|21

En İyi Kız Görüşü

• Beni etkileyen tasarimini ilginc bir sekilde bulunmus olmasi ve dogada ki canlilardan etkilenilmis olmasi.
    Kizlar sadece fiyati ve dis gorunusunden etkileniyor hikayesini, pipeline Commission ne onu bile bilmiyorlar yazik.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Nefret ederim su aractan sifir estetik arti hayvan derecede pahali haketmedigi bir meblağ 600 000 vericeksem gider ferrari california alirim bunla ugrasmam

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 44

• hayran derecesinde değilim ama benim olsa hiç fena olmazdı bu canavar :) kullandım daha önce ve hayran olunmayacak gibi değil, hayran kalanlar haklılar :D

0|0
    0|0
  • Allah aşkına yaa hep bu medyadan kaynaklanıyor yoksa kizlar nerden görecek duyacak da 200.000 tl lik araba hayranı olacak 😅😅

0|0
    0|0
  • Benim. gorduum range rover daha guzeldi. ben araba sevmem ehliyeti bile almadim evdeki zorlama ragmen motodur sevgim. Ama bir araba gordum dedim. ohaaaaaaa bu neee boylee yaa dedim mal gibi kaldim kardesim de dedi range rover abla oyle bir tanismamiz oldu

0|0
    0|0
    • Baya iyi tanismissiniz range rover pahali be ona o para verilirmi yazik kac tane racing alinir o parayla 😊

• Ne 26 si ben o paraya satmistim simdi sıfırı 50 bin tl cbr in be 😊 4 tane cbr alinir o parayla bir tanesiyle bile parcalarim bu range i 😂

• Yamahar6yi arkla biz 26 bine almistik ama sifir degildi😂😂 bencede mantikli bu sevdim bunu ☺@Barmennn

• aaaaa bu benımm sevdıgım ama sıyahıııııı

0|0
    0|0
  • Ben hayran değilim parayla alınan şeylere pek hayran duymuyorum hayran duyulacak daha iyi şeyler var hayatimda

0|0
    0|0
  • Fotoğraftakini değil de diğer modelleri daha çok beğeniyorum şu alttaki ışıklar hoşuma gitmiyor :D Ya ben kendimi bildim bileli arabaların içindeyim az çok tanırım. Duruşu insana hissettirdikleri ve çekiciliğiyle mükemmel bir araba. Fiyatı tuzlu biraz ama ne yapalım bakmak da parayla değil ya :D Aman aman bir hayranlığım yok ama ilerde alabilirsem almak isterim tabi :)

0|0
    0|0
  • Alırsın Ford olursun Lord 😈
    😄😄 benim param yetmez range

0|0
    0|0
  • Evlenirken düğün hediyesi diye isteyecek olsam-o kadar zengin adamı nerde bulacaksam, buldum varsayıyorum- bu araba aklımın ucundan bile geçmez. Benim için varsa yoksa mini cooper😃 Ah ah.. Neyse yani bence kızların çoğu mini cooper hastası yani en azından benim range rover hastası arkadaşım yok hiç.

0|0
    0|0
  • Range severiiz...

0|0
    0|0
  • İlk görüşte aşk :D

0|0
    0|0
  • Audi baska tabi ama bu guzelligi sevmeyimde napayim

0|0
    0|0
  • Göz görüyor birinden duymaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Bir bayan için fazla kaba nesini beğeniyorlar anlamadım pahalı ya ondan range rover demek para babası demek

0|0
    0|0
  • Arabayı görünce bile içim gitti
    Bence bayan sürücü görünce arabayı ustune süren bir millet oldukça bayanlar böyle kaba bir arabayı görünce kendilerini korunmuş sancaklar

0|0
    0|0
  • dayılarımda var çok pahalı araba ya ama hayran olunmayacak gibi mi sen söyle 😂

0|0
    0|0
  • özel hocam vardı ilk onda gördüydüm dkfl

0|0
    0|0
  • Havali , kucukken hep bu abayi hayal ederdim sonra cok buyumedim zaten😂😂

0|0
    0|0
  • sahsen bir audi r8 değil :)

0|0
    0|0
  • Su arabanın muhtesemligini görmüyor musun

0|0
    0|0
  • dizilerden:D hahaa
    kadinlarin araba zevkimi var yoksa.

0|0
    0|0
  • Ben motor seviyorum, araba hastası değilim.

0|1
    0|0
  • Ben Begenmiyorum. Ben VW Beetle (2015) seviyorum.

0|0
    0|0
  • Hayran degilim

0|0
    0|0
  • Ben BMW seviyorum 😊

1|0
    0|0
  • Öiyök
    VOSVOSS

0|1
    0|0
  • O ne :D

0|0
    0|0
  • Benim öyle bir hayranlığım yok :D

0|0
    0|0
  • Onlar parayla doyanlar bana bir vosvos verin yeter😂😂

0|0
    0|0
  • Göz var nizam var yani hayran olunmaması mümkün mü illa birinin söylemesine gerek yok :)

0|0
    0|0
  • Oo hahhaten delisiyim ali cam kendime bir tane bundan

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    14

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 20

• Hayranlıktan değil de, kolay yoldan para kazanan erkeklerin yıl sonu gider göstermek amacıyla, "Araba alıyım, hanımın da gönlü görülsün, almışken de jip alıyım ki kaza yapması Allah'ın emri, bari içinden sağ çıksın" düşüncesiyle hareket etmesinin bir sonucudur.

0|0
    0|0
  • Ben bmw severim ama sadece severim alamıyorum

1|0
    0|0
  • Bu arabaya sen bile verirsin (kalbini be)
    Evet araba fiyatlarındaki artış, petrol piyasasındaki düşüşü tetiklemedi, niye böyle bir şey oldu inanın bilmiyorum, normalde tetiklemesi gerekirdi. Sonra bir baktık Amarika Bağdata bomba saldı, abovvvv 250 ölü var. O nasıl bomba la. Sonra bir baktık kızlar bu range roverlara bayılır oldular. Nasıl bu hale geldik ben de hala anlam veremiyorum. Bildiklerim bu kadar officer gidebilir miyim. İi gclr.

0|0
    0|0
  • ama güzel araba be

0|0
    0|0
  • ya işte
    hep hava atacaklar
    birazda erkeklerden daha büyük arama kullanma meraki

0|0
    0|0
  • Öfff be alınır mı bu araba alınır tabi alınmaz mı güzel araba,, Herkesin gönlüne göre varsin rabbim. Benim motosikletim bana yetiyor hem bundan daha hızlı.

0|0
    0|0
  • Buyuk araba hastasi bunlar knk

0|0
    0|0
  • Gözü yükselerde olanlara Range Rover. :D

0|0
    0|0
  • Ozentiler işte ve lüks hayranlığı

0|0
    0|0
  • Her yerde var ya jsjs

0|0
    0|0
  • Kullanmadiysan anlayamazsın dostum 😂 çok güzel araba yapmış bu gâvur lar

0|0
    0|0
  • güzel araba

0|0
    0|0
  • bende çok seviyorumda çok masraflı

0|0
    0|0
  • Kadınları bilmem de kendisini bende severim. Yola oturuşu bile başka

0|0
    0|0
  • bizim orda tank derler buna. sevilmezmi be :D

0|0
    0|0
  • Erkeklerde hayran

0|0
    0|0
  • Kardashianlar yüzünden olabilir

0|0
    0|0
  • cunku kadinlar gosterisi sever bro iphone range rover olmadan olmaz😂😉😉

0|0
    0|0
  • Seneye alıyorum diyebilecek maddi güce sahibim. Ama parayı israf etmeyecek kadar da zekiyim

0|0
    0|0
  • Parayı seviyolar arabayı değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...