Solcular neden her şeyi çok iyi bildiklerini zannediyor?

Solcular neden her şeyi çok iyi bildiklerini zannediyor?

Güncellemeler:
@Deirym

Ben solcu olanları ötekileştirmedim. Solcuların ortak özelliklerinden bahsettim.
Sen ise her solcu olmayanı "koyun" yerine koydun.

Solcu olmayan herkes koyundur, milletin lafıyla hareket eder dedin açıkça.
Bir daha oku yazdıklarını. Engellemişsin, selam olsun.^^

0|2
12|16

En İyi Kız Görüşü

• Kantin solcusu, nugget alaşımı :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• zannetmıyorum

0|0
    0|0
  • Çünkü biliyor

0|0
    0|0
  • Ozgur olduklarini dusundjkleri icin akillarinda ne varsa soyluyorlar. Bu yuzden solcukar kendi aralarinda yanlis kabul etmiyotlar cunku fikirleri ayni yere cikiyor. Ondan ssnirim

0|0
    0|0
  • Çünkü çoğu gerçekten araştırıp akıl mantık doğrultusunda belli fikirlere varıyor.

1|0
    0|0
  • Sağcılar neden her şeyi çok iyi bildiklerini zannediyor?

1|0
    0|0
  • @_corib_ sence :) :) :)

0|0
    0|0
    • Soruyu soran kişi yanlış düşünüyor bence.. sağcılar az okudukları için onlar çok bildiklerini zannederler... Solcular sağculardan daha fazla kitap okuyan insanlar burası kesin. Okuyan insan da bilmişlik yapmaz... bence.. @_Cor_ sence?

• Soran sen genellemişsin bende ondan genelledim :D yoksa sağcılar dada bilmiş var solcularda da bilmiş var :D

• :D :D :D :D :D

• Çünkü herşeyi biliyoruz

0|0
    0|0
  • doğru demiyelim biz ona herseyi çok iyi bildiklerini zannediyorlar sadece her konuda bir bilgi sahibiymiş gibi konuşuyorlar

0|0
    0|0
  • Cunku onlar özgurlukten yana. Özgur olduklarini zannederek herseyi biliyormus ifade edebilirlermis havasindalar. Yani bir balik daha buyuk bir akvaryumada cikinca özgurum der cunku balik hafizali nerden geldigini unutur.

0|0
    0|0
  • Zannediyorlar çünkü :///

0|0
    0|0
  • Nerden çıkardın bunu?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Sol; (Na leva) Rusça yanlış iş çevirmektir sol kavramı yön sağ ve sol'u ifade etmez dinci/dinsiz gibisinden. Rusça'da birebir (hırsızlık kaçakcılık) yapmaya sol denir. Örnek: Güneydoğudaki kürt halkı çoğu kaçak elektrik kullanır, bu yüzden onlar sol'cudur > Komunizm ayrıdır: Communication: Halk'çılık. Halk'ın yararına olan şeyleri düşünür.. Çalışmadan devletin ona para vermesi, herşeyin ücretsiz olması gibi. Devrim: İse azınlık bir kısmın sözünü geçirmeye çalışmasıdır. Sizin istediğiniz değil bizim istediğimiz olacak gibisinden. Ülkeyi ele geçirme çabası.. Devrimciler demokrat değildir demokrasiden anlamazlar azınlık olduğu halde başa çıkarlar, cumhuriyetçi değildir, tamamen cahildirler.. Solcular neden herşeyi iyi bildiklerini sanarlar > Usta bir ressam çırağına " Yaptığın son resmi, şehrin en kalabalık meydanına koyar mısın?" demiş. Resmin yanına bir de kırmızı kalem bırak. İnsanlara, resmin beğenmedikleri yerlerine bir çarpı koymalarını rica eden bir yazı iliştirmeyi de unutma" diye ilave etmiş. Dediğini yapmış ve öğrenci, birkaç gün sonra resme bakmaya gitmiş. Resmin çarpılar içinde olduğunu görmüş. Üzüntüyle ustasının yanına dönmüş. Usta ressam, üzülmeden yeniden resme devam etmesini tavsiye etmiş. Öğrenci resmi yeniden yapmış. Usta, yine resmi şehrin en kalabalık meydanına bırakmasını istemiş.
    Fakat bu kez yanına bir palet dolusu çeşitli renklerde boya ile birkaç fırça koymasını söylemiş.
    Yanına da, insanlardan beğenmedikleri yerleri düzeltmesini rica eden bir yazı bırakmasını önermiş. Öğrenci denileni yapmış. Birkaç gün sonra bakmış ki, resmine hiç dokunulmamış. Sevinçle ustasına koşmuş. Usta ressam şöyle demiş:
    "İlkinde, insanlara fırsat verildiğinde ne kadar acımasız bir eleştiri sağanağı ile karşılaşılabileceğini gördün. Hayatında resim yapmamış insanlar dahi gelip senin resmini karaladı. İkincisinde, onlardan müspet, yapıcı, olumlu olmalarını istedin. Yapıcı olmak eğitim gerektirir. Hiç kimse bilmediği bir konuyu düzeltmeye cesaret edemedi.

0|0
    0|0
  • Çok iyi bildiğimizi zannetmiyoruz. Siz milletin lafına inanırken, biz araştırıp okuyarak kendimize inanıyoruz. Haliyle bazılarınızla tartışmk yorucu oluyor.

1|1
    0|0
    • Siz kim? İnsanları kategorize etme. Solcu olmayanları ötekileştirmeye hakkın yok.

• Yav solcular diye soru açan sensin 😂 nerenin manyağısın ya? 😂😂😂😂

• bir engelleyeyim seni kusura bakma, sende beni engelle gerçek hesabından lütfen de görmeyeyim senin gibi gereksizi. Daha ne dediğini bilmeyen, anca böyle şeyleri gizliden sorabilen insan.

• Belki de müslümanların kuranı bile bir kere bile okumadıkları içindir. 2.3 milyon canlının gen haritasını çıkaran biyologlar evrim var derken Adnan oktar denen abaza kediciklerini toplayıp evrim yok demesi gibi seninki de. Bok* yemek düşer afedersin and Allahu akbar.

1|0
    0|0
  • çünkü sizden daha çok biliyoz kanka yani şahsi düşüncem bu :D

1|0
    0|0
  • solcular miksin seni

1|0
    0|0
  • Sen necisin gardas

0|0
    0|0
  • Çünkü çok entelektüeller 😀😀😀

0|0
    0|0
  • Arastirmislardir

0|0
    0|0
  • Sagcilardan cok sey biliyorlar. Bu yeterli bence.

0|0
    0|0
  • solcudur işte ne yapsa yolcudur xd

0|1
    0|0
  • Genetiktir

0|0
    0|0
  • körler çünkü

0|0
    0|0
  • Cok oluduklarini zannediyorlar

0|0
    0|0
  • solculardan bir bok. olmaz olsa olsa fikra olur.. 😂
    chpli vatandaş - kime oy veriyosun chp ye
    spiker - neden chp?
    chp li vatandas- cunku ataturk partisi 😄😂

0|1
    0|0
    • İzmir gibi tatil ve buyuk sehri bok icinde yuzerken 4 milyon tl mi dolarmi ne, buste harcayan zihniyetin kafasi ne beklersinki😂
      bide 1980 okuma yazma. orani yuzde 80 chp nin oyuda yuzde 80
      sene 2016 okuma yazma orani yuzde 70 in uzerinde, chp nin oyu yuzde 25 😂

• okuma oraniyuzde 20 iydi eskiden pardon duzelttim :)

• 4 + 4+4 sistemi ciktiginda yuruyus hazirlamislar itiraz etmek icin. yoplanmislar iste yuruyorlar. spiker ne icin yuriyorsunuz diye soruyor bilmiyorlar ne icin yurudiklerini 😂 genel baskani desen ayri komedi zaten..
      cahillikte son noktadalar.. eminim varya solculuk sagcilik kavramini bile. bilmiyorlardir. 😂

• Sağçıyıda solcuyuda... Önemli olan Adam olabilmek

0|0
    0|0
  • cenahlari oyle hissetiriyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...