Arkadaşlar 17 yaşındaki erkek kuzenimin bir kızı sanal yolda cinselliğe zorladığını gördüm kız 12 yaşında ne yapmalıyım?

Yeni öğrendim 30 dk oldu hemen karar vermeliyim ne yapsam yardım kuzenim 17 yaşında kız 12 daha küçücük hayatı kararabilir onu sevdigini yazmis kiza ama onceki yazismalarini okudum cinsel falan konusmuslar ne yapsam?

Güncellemeler:
17ye bile daha gün aldı oda çocuk ne yapacağımı bilmiyorum off
Kızdan fotoraf istemiş kendi gelmesi için hafif bir tokat atıp ablasi gibi anlattım sonra annesi ve babası durumu anllatim kizlada internette olayı anlattım ve annesi babasıyla görüşüp anlattım şikayetçi olmadılar ışte 2 ay boyunca bilgisayar tablet telefon yok ve terapiye balsayacaklar😑😑😑

0|0
15|37

En İyi Erkek Görüşü

• Konuş kuzeninle tamam bu tür arayışı olabilir ama kızın yaşı küçük. Mahkemelik olursa kesin ceza alır. İlla yapacaksa da tam ilişki yapmasınlar bari ki zaten öyle düşünüyor da olabilir. Bir şekilde vazgeçir söylerim falan de. Olmadı benle yap de bir şekilde bu durumu önle :) Muhtemelen Sakarya'dasın Sakarya mutasıp görünür güya çok rahat ayarlamış be :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• valla anasına babasına soyle duzgun cocuk yetstrsınler

0|0
    0|0
    • Hop teyzemle eniştem laf getirtmem ergen anladın mi ve c ocouk bilip bilmeden konuşmaz iyi 😉

• gıt de terbıye et kuzenını sonra bırıne bırsey yaptgında ama o ergeen dıye savunursun :D:D

Erkekler Ne Diyor 36

• kızın yaşı ufak eger annesı bbası kazayla mesajları görürse hakkında suc duyurusu yaparlarsa küçük yaşya kıza cınsel tacızden çocuk sucluluraı hapıshanesıne gırersın de bu tazr sculardan ıcerı gırenlerede ne olduğunu bılıyordur sanırım ya da bılıyorsa ben söylım ya ölür ya da aynen o ıcerıdekı tum mahkumlar onu karısı yapar

0|0
    0|0
  • Kuzenin aç ve hormonları tavan.. Onun yaşına uygun bir tanıdık varsa aralarını yapabilirsin. 12 yaşında bir kızı becermesi çok sorun olmasa da hamile bırakırsa sıkıntı olur.

0|0
    0|0
  • Troll mi bu

0|0
    0|0
  • Onu ifşa et

1|0
    0|0
  • Cocugun ailesiyle konus. Agir basli biri alsin karsisina konussunn. Ilerde ciddi sorunlar acabilir. Senin kuzeninle konusman uygun olmaz

0|0
    0|0
  • başınıza ciddi bir sıkıntı gelmeden acilen anne babasıyla konuş. ve hemen gerekeni yapsınlar

0|0
    0|0
  • babasına söyle kafasını patlatsın

0|0
    0|0
  • annesine babasına söyle

0|0
    0|0
  • Polisten se o kızın abisiymiş gibi etrafında büyük biri yok mu arasınlar tehdıt etsınler ya da at özelden kuzenının numarasını. Ben onu doğduğuna pişman ederim

0|0
    0|0
  • Ailesine söyle

0|0
    0|0
  • Bence tehdit et ya o kızı bırak ya da ailene söylerim de

0|0
    0|0
  • İğrenç midem bulandı

0|0
    0|0
  • Kuzenini bilgisayardan kaldır ve mumkunse hesaplarınin şifrelerini değiştirerek elinden alin. Ve büyük bir ceza ile cezAlandirin😤

0|0
    0|0
  • Babasına söyle dövsün çocuğu

0|0
    0|0
  • Çocuğu sert bir dille uyar.

0|0
    0|0
  • Ilk once onunla bir konus sonra ailesine herşeyi anlat.

0|0
    0|0
  • Ailesine haber ver bence msjlari göster

0|0
    0|0
  • ailesine söyle temiz bir dayak yesin yoksa adam olmaz ondan

0|0
    0|0
  • Sorun kuzeninde değil o kıZda. Kuzenin olmasa başka biri olacak. Aileler bu konuda çok duyarsız

0|0
    0|0
  • ulan biz 17 yaşındayken masturbasyon ne demek cenabet ne demek bilmezdik. Millete bak la :D :D

0|0
    0|0
  • dalagıını sikkk

0|0
    0|0
  • Kuzenine sor bir amaci neymis

0|0
    0|0
  • ciddi ceza alır vazgeçsin hemen

0|0
    0|0
  • Memleket Sübyancı kaynıyor ak

0|0
    0|0
  • Uyar onu

0|0
    0|0
  • Kuzenini uyar bunun suç olduğunu felan söyle Korkut aksi halde ailesine anlatacağını söyle

0|0
    0|0
  • Annene babana söylerim de

0|0
    0|0
  • Polise şikayet et

0|0
    0|0
  • Gencler fena bu devirde

0|0
    0|0

7 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Telefonuna el koy. Annesine babasına haber ver..

0|0
    0|0
  • kuzeninle konuş

0|0
    0|0
  • Ailesine haber ver.

1|0
    0|0
  • Tehdit et

0|0
    0|0
  • Kuzeninle konuş.

0|0
    0|0
  • Hemen müdahale et

1|0
    0|0
  • Döv onu 😀 şakaaaa
    Anlat doğru düzgün kızın yaşının onun için küçük olduğunu cinsel konularda onu zorlamaması hatta onunla konuşamayacağını

0|0
    0|0
  • Ailesine soyle.

0|0
    0|0
  • Kuzeninle konuş

0|0
    0|0
  • Bırak sksin kızı o ergen kızın da aklı başına gelsin
    Ne saf slklar ya

0|0
    0|0