Kiz kardesimle beni her konu karşılaştırıyorlar?

Kız kardesim derken İkizim. Her konuda karşılaştırıyorlar beni onunla. O sus pus sen cok konusuyorsun. O senden daha akıllı duruyor. O daha sakin sen cok başkasın. O şoyle sen daha bir şoylesin. O iyi sen daha kötüsün. O melek gibi sen daha ukala daha şeytan gibisin.
herşey benden biliniyor herzaman kötü hep benim o melek. Ona gore ben daha sahsahli biriyim konusmayi seviyorum muhabbeti severim neseliyim sirf bu yuzden daha cok konusuyorsun daha kötüsün oluyor.
ben anlamıyorum neden boyle dediklerine. Bu yasima kadar hep böyle oldu hala devam. Her konuda karşılaştırıyorlar bizi. Onunla bir olmam gerekmedigini anlatmaya calısıyorum.
Hic birine bir kötülügüm olmadı. Küfür olsun hakaret olsun incitme olsun rencide olsun kimseye bisey yapmıslıgım yok ve bana bu muameleyi yapmaları cok gücüme gidiyor. Biktim iyice😞

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• sanırım o senden daha ağır başlı ve sende daha cana yakın ve sıcakkanlısın anlattıklarından ben böyle hissettim ve anlattığına göre ikinizde kötü değilsiniz önemli olanda bu bırak kim ne düşünüyorsa düşünsün seni bilen biliyodur bilmeyende kendi gibi bilmeye devam etsin boşveeer

0|0
    0|0
    • Aynen dedigin gibi oyle ben sicakkanli o daha agir ama ben daha kotu bir insanlm herzaman artik yoruldum herkesin gozunde kotu biri olmaya

• yorulduysan dinlen. daha cok zamanın var düşünceleri değiştirmeye diyeceğim ama bence kim ne düşünüyorsa düşünsün umrunda olmamalı isteyen istediğini düşünsün peygamber efendimiz Hz. muhammed sav ne demiş kişi kendini nasıl görüyorsa öyledir.

• Ne bileyim yani kimseye kotulugim olmadi ama artik nasil davransam acaba onlarin boyle dememesi icin diye dusunuyorum

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Biriniz iyi polis biriniz kötü polis gibi ama sonuçta ikinizde iyisiniz önemi yok dışarıda ki mahkumların ^^

0|0
    0|0
    • Demesi kolay😞

• Mesela benle abimi yan yanayken eleştirseler
      -Abin daha iyi sen daha kötüsün
      +siz öyle biliyorsunuz aslında olanı görmüyorsunuz o yüzden yorumunuzu kendinize saklayın
      -Aslında olan neymiş?
      +ikimizde iyiyiz
      Bunu dedikten sonra biliyoruz canım şaka yapıyoruz zaten diyorlar :D Dişini göstereceksin yani :)
      ----

ya da kibar dille bu eleştirilerden bıktım lütfen eleştirmek yerine yolumuza baksak diye bilirsin
      Ben kibardan ziyade diş göstermeyi daha çok severim.

• Anladim

• 3 tane ablam var üçüde bok var gibi erkenden evlendi diktatör bir babayla sosyete bir annenin arasında kaldım hep anlamlar mükemmeldi

Seni çok iyi anlıyorum #gizliüye

0|0
    0|0
  • Başkalarının senin hakkında düşündükleri senin kim olduğunu değiştirmez. Sen kendinden memnunsan, gerisi hikaye...

0|0
    0|0
    • Kalbim kiriliyor cidden

• Seni çok iyi anlıyorum ama onarın bu davranışını büyük ihtimal değiştiremezsin. O yüzden umursamamayı öğrenmelisin.

• Haklisin

• Zor durum.

0|0
    0|0
    • Gücüme gidiyor bisey de yapamiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Desene sen daha sahanesin :D Onlar ot gibi yasamaya meraklilarsa birak kendileri öyle kalmaya devam etsinler.

0|0
    0|0
    • Sorun o degil arkadas etrafimizda ayni o sus pus olunca ben otomatik onun yaninda daha cok konusuyor daha kotu biri olarak duruyorum

• Cok rahatsiz oluyorsan fazla konusmamaya özen göster bari. Yapacak bir sey yok.

• Peki

Yükleniyor...