Türkiye'de yaşayıp gelecek görebiliyor musun?

Türkiye'de yaşayanlara soruyorum özellikle hani okuyoruz dimi yıllarca emek verip falan o Üniversite varya gittiğimiz arap kardeşlerinizin sınavsız girdiği o bitince bu ülkede gelecek görebiliyor musun çalışıp hayatını ne şekilde kurucaksın? İş imkanı bulabilicek misin?

Güncellemeler:
''
##

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yıllarca bu saçma eğitim sisteminde okuyacağım. Saçma düzenin saçma sınavına hazırlanmak için gecemi gündüzüme katıp, tüm hobilerimden vazgeçip, o kadar stres yapıp sınava çalışacağım. Ama elin suriyelisi ise gelip benimle aynı üniversitede sınavsız okuyacak. Onun ise tek yaptığı savaştan kaçmak!

Hala bunları sağlayan yaratıkları destekleyen sığ insanların da mk... Göz göre göre ülke gidiyor. Geleceğe dair gram umut yok.

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aslında biliyo musun kafam çok karışık suriyelilerin türk vadandaşı olmasında ilk başta savşın mağduriyetindeler diyodum ülkeye alınmalılar diyodum ama hiç kimse ülkesini bırakıp gitmemeli orda kadınların başına berbat şeyler geliyo kadınlar ve çocuklar alınmalı diye düşünüyodumki şimdide türk vatandaşlığı çıktı ama bumların kimliği olmazsada suçları hiç önlenemez gelen birilerinizde gönderemeyiz sonuçta biz türküz ve bu bize yakışmaz üniverstede kesin bir sınırlamsı vardır ya elin cahilinide bir hacettepeye ya da marmara üniverstwsine koycak halleri yok ya açıkçası tarafsız bakmaya çalışıyorum ama hala onlar hakkında belli bir düşünceye varamadım onları gözümden düşren en önemli şeyde ne olursa olsun bir insan ülkesini bırakıp gidemez

0|0
    0|0
    • Senin gibi düşünenler yüzünden tayyip amcanız bu kadar rahat "vereceğiz" diyebiliyor zaten koyun beyinli cahiller yüzünden Benim sülalemdeki Şehitlerin kemikleri sızlayacak ama gün geldiginde anladığınızda sizide onlar gibi araya alıcaz merak etmeyin.

• Olsun Türk polisinin çok az ayrıcalığı var biliyomusun biriyle konuşmutum onunda çok farklı bir bakısıı var bir 100 yıl önce suriye osmanlınındı nolcak dedi olsunlar dedi çok ilginç değil mi

• Neyse uzatmaya gerek yok burdan konuşarak birşey değişmez koyunları imha etmemiz lazım çözüm belli de neyse Bana dokunmayan yılan misali pusuda beklicez yılan bize gelirse o yılanın kafasını bizzat ezip top oynucam.

• Zor gibi görünüyor valla is bulmak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Göremiyorum. Yurtdışı eğitimi almayı planlıyorum. Türkiyede gireceğim firmaya araplar giremez zaten :D

0|1
    0|0
  • Suriyeli olursan gelecekte olur herşey olursun yeter ki Türk olma.

0|1
    0|0
  • sizin gibiler oldukca hayir

0|0
    0|0
Yükleniyor...