Dış görünüş sizin için ne kadar önemli?

Arkadaşlarınızı, çevrenizdeki insanları seçerken onların dış görünüşlerini ne kadar dikkate alıyorsunuz ve neden? Sizce de bu önemsiz bir ayrıntı değil mi?

Güncellemeler:
Arkadaşlar soru güncel

0|1
25|25

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaş seçimimde dış görünüşün bir önemi olmaz ama çok bakımsız paspal biriyle de arkadaş olmak istemem açıkçası. Sevgili seçimimde yakışıklı bir erkek tanımasam bile beni cezbedebilir ama orta halli ama huyunu suyunu bildiğim bir erkek beni aşık edebilir.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş isterse her yanı berbat olsun ama kalbi temiz olsun yeter cok ciddi söylüyorum bide düşünceli bir insan olsun böyle karşısındakin kırmayan nazik olsun tamamdır umrumda degil dış görünüşü cok ciddiyim. ama tabikide günümüzde herkes dış görünüşe kafayı taktı bu salak türk dizilerininde etkisi fazla igrenc bir toplum geliyor geriden malesef...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Dis gorunuse giyim dahilse dikkate aliyorum. Eger tumblr ergeni gibi veya keko gibi giyiniyorsa arkadas olmak istemezdim. Rastgele falan giyinse neyse de ozellikle oyle seciyorsa bir anormallik var der arkadas olmazdim.

0|1
    0|0
  • Çünkü dış görünüşünü begenmedigimizin iç güzelliğini pek merak etmiyoruz önemli iste ama. bende şu var başkası beni çok bağlamaz benim. kendi dış görünüşum bana batmamalı kendimi güzel hissetmeliyim ki rahat olayım başkalari için bu geçerli değil pek.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yakışıklı olmasın. Bakımlı olsun tamamdır

0|1
    0|0
    • Allah gönlüne göre versin :)

• Arkadaslık ilişkisinde dış görünüşe takmam. Çünkü onu görünüşü için değil kafa denkliği için severim

0|1
    0|0
  • Hiç ama hiç önemli değil.

0|1
    0|0
  • kimse öyle görünmeyi istemezdi. Bence bu insanlardan uzak durmak için bir bahane olmamalı.

0|1
    0|0
  • Benzer olmalı açıkçası sonra arkadaşsa kıskançlık, sevgiliyse de uzun ve sağlıklı bir ilişki olmama sorunu baş gösteriyor.

0|0
    0|0
  • Önemli değil diyecek herkes. 👌

0|0
    0|0
  • Önemli işte

0|1
    0|0
    • Senin dış görünüşün nasıl? Kendini nasıl görüyorsun merak ettim

• İlk intibar diyelim. Enerji alışverişi önemli sonra öldürsen de sevemiyorum

0|0
    0|0
  • Dışını begenmedigim bişeyin içiyle ilgilenmem

0|0
    0|0
  • Hayir gayette cok onemli bence.

0|0
    0|0
  • Ben arkadaş seçiminde tipsiz olmasına nedense önem veriyorum ama tabi kişisel bakımını yapacak o ayır konu 😄

0|0
    0|0
  • Aslında önemsiz ama insanın doğasında var ister istemez gözüne hoş gelene yöneliyo bu zamana kadar dış görünüşün beni çok fazla yanılttığı oldu hiç tahmin etmiceğim insanlarla sonradan çok samimi oldum yani önemsiz ama önemsememek çok kolay değil

0|0
    0|0
  • Dış görünümü ona aşık olmami engelleyemez.

0|0
    0|0
  • dıs gorunus olarak en once temızlıgı bnce karsındakı kısının ve gıyınısı konusması hareketlerı bnlar onmlı benim ıcın

0|0
    0|0
  • Önemsiz

0|0
    0|0
  • Kafa dengi olması lazım tipi çok değil

0|0
    0|0
  • çok önemli bence tip olamsa bile bakımlı olmalı çünkü insanlar seni tanımadığı zamanlar tipine bakıyor

0|0
    0|0
  • önemli biraz

0|0
    0|0
  • Bakımlı olsun kâfi.

0|0
    0|0
  • peki bir düşünsene dışı iğrenç olan birinin içini tanımak ister misin

0|0
    0|0
    • Dışı iğrenç derken nasıl birini kastettiğini bilmiyorum ama birinin içini tanımak için neden dışına bakiyim? Sen eğitimsiz, cahil, kaba birini güzel gözüktüğü için çirkin gözüken eğitimli, kibar bir insana tercih edermiydin?

• etmezdim heralde

• Dış görünüş evet önemli ama bir erkeğin bakımlı olması ve karakter yapısı benim için daha çok önemli

0|1
    0|0
  • gideri olmali

0|0
    0|0
    • Senin var mı? Yanlış anlama sadece sizleri anlamaya çalışıyorum

• Bişey anlamadım ama neyse bakalım

• bosver yaa

Erkekler Ne Diyor 24

• Değil benim için önemli

0|1
    0|0
  • Dost, arkadaş, akraba, aile vs. kimse arayacağını sanmıyorum ama sevgili veya eş adayı olunca işler biraz değişiyor.

0|1
    0|0
  • Benim için dış görünüş hiç önemli değil, tamam çok çirkin olmasın ama sıradan görünüşlü birine aşık olmak gayet normaldir. Ama önce tanımak lazım. Güzeli herkes sever ama iyiyi herkes sevmiyor işte :) :)

0|1
    0|0
  • Bakimli olmasi yetrrli tip her zaman arka planda

0|1
    0|0
  • temiz olsun yeter yani insan olsun insan arkadaş seçerkende tipe bakanlar mı var yuh derim yani

0|1
    0|0
  • Beyin bedava heralde ış görünüşü iyi olacak ama ergen kızlardan ne bekliyon

0|1
    0|0
  • Dış görünüşünden banane anlaşıyosak arkadaşızdır zaten

0|1
    0|0
  • Dost seçerken dış görünüşüne bakılmaz zaten çünkü dostu sen seçmezsin dost kendi gelir :) ama sevgili dedin mi seçmece karpuz gibi kesmece karpuz aranır :D

0|0
    0|0
  • Arkadaşlık için önemli değil. Sevgili durumları içinde çirkin değilse bakınca tiksinmiyosam sorun yok :D

0|0
    0|0
  • Çok önemli

0|0
    0|0
  • %70 diyelim

0|0
    0|0
  • Tek kriterim tombul olsun

0|0
    0|0
  • Şimdi burada saatlerce önemli değil diyip ve onu yalanlayanlar olacak
    Ama en doğru cevap bir kişiyi tanıyan kadar en önemli olan şey onun dış gorunusudur. ..

0|0
    0|0
  • Çok önemli

0|0
    0|0
  • Çevremde hep güzel yakışıklı insanlar var seçmiyorum aslında ama nedense hep böyle

0|0
    0|0
  • çoh önemli canım :D

0|0
    0|0
  • Önemsiz ama ilk intiba olayı var şimdi bide

0|0
    0|0
  • ilk izlenim için önemli.

0|0
    0|0
  • Dış görünümü çok önemli çünkü dışını beğenmeyen içini merak etmez

0|0
    0|0
  • 0 sevdiğim insanın güzel olduğunu ona albüm hazırlarken 10 ay sonra fark ettim

0|0
    0|0
  • Cok önemli

0|0
    0|0
  • Kişlik iç güzellik önemli fakat ilk başta dışına güzel görmediğim giyimi v. b güzel olmayan birinin içide umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Önemli değil diyecek herkes 😈

0|0
    0|0
  • maymuna benziyorum

0|0
    0|0
    • Öyle deme dostum abartıyorsun bence

• keşke abartıyo olsam

• Valla ne desem bilemedim , sonuçta kimse dış görünüşünü seçemiyor dostum takma kafana

Yükleniyor...