Bizden büyük ve akrabamız diye dövse bile el kaldırmayacak mıyız?

Bugün köyde babamın amcasına bir çok laf söyledim durumda %100 haklıyım ama sırf benden büyük ve akrabayız diye saygısızlık yapmışım öyle diyolar ama zaten bunu söyleyince benim öyle akrabam yok diyede bağırdım adama durup dururken laf söylemedimde arka arkaya laf söyledi bende laf söyledim. Gudubet adam annemin ölümüne bile sebeb olacaktı ben bu adamın neresine saygı duyuyum? Hatta bu yaşıma kadar her dediğine susmakla en büyük saygıyı göstermiş olmam mı?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• akrabaymış benden büyükmüş hiç umursamam haklıysam lafımı söylerim sana saygısızlık yaptın diyenler eski kafalı galiba umursama boşver bence doğru olanı yapmışsın

0|0
    0|0
    • Aynen öyle düşünüyorum çok sustum artık yeter normalde mal mülk davası gütmem hele şu kötü köy için ama sırf sunlara inat gitmesemde köy evini yıkıyoruz hele çok kafamı attırırsa tabu mapu sorunu var köyde tek bir sikayete bakar evlrini mühürletmek ben zaten sehirdeyim köy onlara lazım 😏

• dadadada aynen :) ;) :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Kesinlikle haklısın hakedene hakettiğini söyliceksin kim olursa

0|0
    0|0
    • Aynen öyle saygıda sevgide karsılıklıdır küçükken bu adam kadar bana ve anneme cektiren başka biri vardı ama şu an o bize gelsin her türlü hizmeti ederim cunku kadın akıllamış özür diledi yaptıklarından pişman ama bu hala ailemizi karıştırma derdinde

• Öyle zaten :) Allah bizi böyle insanlardan uzak tutsun

• Amin dostum

• e sonuç vurdu mu

0|0
    0|0
    • Yok küçükken dövmüş ben hatırlamıyorum annemide dövmüş ama üstüme filanda yürüdü kudurttum bugün köpeği hep o laf söylüyodu annem kuduruyodu bir kerede o kudursun

• adam bilmezsen hakılı olduğun halde hapse girersin adab adab adab

0|0
    0|0
    • Yok zaten vurmam o vurmadıkca ama üstüme yürümüştü hapis mapiste bir şey olmaz

• Yok önceden vurmuştu küçükken şimdi annemde babamda sahip çıkıyor ama ben büyüdükten sonra pek anlamı kalmad😊

• hey yavrum ya kafaya bak

• dovebilirsin bile haksiz oldukca isterse babam olsun

0|0
    0|0
    • Sırf anneme gıcık olduğu için beni dövmüş bile küçükken kackere babama annemi dövdürmüş hatta annemi dövdü küçükken gözlerimin önünde ben bunun neresine saygı duyacaksm

• vay it herif , annene laf soyletme 😇

• Annemde bana kızıyor sana laf düşmez konuşma diye oda tuhaff ama sonra ceremesini ben düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...