Biz burdan tanışıp buluştuk detayda anlatıyorum :) böyle çılgınlık yapan var mı?

burda tanıştık yaklaşık 1 yıldır konuşuyorduk ama sık sık değil ayda bir felan sosyal medya üzerinden sohbet ediyorduk ve hiç birşekilde birbirimize asılma vs olmamıştı hala da yok gerçi :D o yıllardır deli gibi sevdiği sevgilisi tarafından aldatılmış bir senedir hayatına kimseyi almamış sevmemişti bende iki senedir yalnızdım bende aldatılmıştım. bana güzel olduğumu söylüyordu bende ona tatlı olduğunu söylüyordum evet ama iki yakın arkadaş gibi rahatça esprili sohbetimiz oldu her zaman. yaz tatili oldu biz daha sık konuşmaya başladık son iki haftada ve şehirlerimizin arası otobusle iki buçuk saat olduğu için görüşmeye karar verdik. dün geldi buluştuk , sanki yıllardır tanıyormuşum gibi sohbet ettik çok güzel vakit geçirdik birlikte lahmacun felan yedik kahve içtik :DDD 5 saat birlikteydik ama o 5 saat hiç bitsin istemedim çok mutluyduk çok eğlendik ve hayatıma onun gibi iyi akıllı eğlenceli bir erkek girmemişti hiç onu tanıdığım için çok mutluyum keşke aynı şehirde olsaydık. umarım ilk ve son görüşmemiz olmamıştır. yanlış anlamayın bu benim düşüncelerim sevgili felan değiliz bana hiçbir şekilde asılmıyor ama olursa da çok güzel bir ilişkimiz olacağına eminim. . ama bana ''çok tuhaf hayatımda yaptığım en büyük çılgınlık siteden tanıdım seni ve şu an yanyanayız şehrine geldim rüya gibi sani birazdan uyanıp twitterdan konuşmaya devam edicez.. güzel gündü gelirim tekrar inşallah ya da sen gelirsin '' dedi bayadır kullanmıyor siteyi bu arada.
iyiki de gelmiş keşke hep görüşebilsek.. onun gibi iyi tertemiz kalpli güzel seven erkekleri böyle haketmeyen kötü kızların aldatmasına uyuz oluyorum , o kızın gerçekten büyük aptallık yapmış ama hayat böyle iyi sanları kandırıyor kötü insanlar.

Güncellemeler:

1|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Bulusma amaciniz iliski amaclidir kimse arkadasiyla bulusmaya gelmez kafada hep sevgililuk dusuncesi olur eger seni eve dondukten sonra aramissa tekrar tekrar ayni sekilde yazmaya devam etmis ve sana hoslandigina dair sinyaller vermis ise sevgilisisnizdir degil ise konuyu acmiyor bile ise arkadas kalirsiniz ya da topyekun konusmayi kesebilir.

1|0
    0|0
    • konuşmayı kestik

• Hersey de bir hayir vardir eger bu durum uzuyorsa seni hic uzulme bazen hersey olmasi gerektigi gibi olur insanlar buna mudale edemeyebilir

• Uzun zamandir konustugum tek erkekti arkadas olarak olsada uzdu biraz ama alistigim icin sanirim. Iki yil sonra yine kimseye guvenmemem gerektigini hatirladim tekrar. Iyi oldu bana. Haklisin hemde cok

Erkekler Ne Diyor 11

• Boyle cilginlik yapan var

0|0
    0|0
  • Burada iyi insan çok

1|0
    0|0
  • eee bize ne bundan?
    burdaki kızlarla ilgilenmiyorum ciddi olarak

0|0
    0|0
  • ben de yapmıştım ama sonunda sevgili olmuştum hey gidi günler :)

0|0
    0|0
  • Çok iyi valla😀 Ben 4 yıldır buradayım daha buluşmadım kimseyle

0|0
    0|0
  • Evet keşke bu değer kıymet bilen insanlar karşıma çıksa benim de ama çok nadir oluyor

0|0
    0|0
  • Yok daha henüz çılgınlık yapacak biri çıkmadı burdan.

0|0
    0|0
  • Güzel kandırmış etkili sanaryo

0|0
    0|0
    • ne diyosun arkadaşım inanmak sana kalmış ben hislerimi paylaştım burda

• Yalan söylüyor diyorum sırf sana yaranabilmek için uydurduğu sanaryo ne kadar safsınız ya

• tanımadığın bir insan hakkında böyle söyleme bence , ben ona anlattım herşeyi o da bana anlattıı, ben ona gerçekten inanıyorum bence doğru söylüyor , umarım yalan söylememiştir en nefret ettiğim şeyy

• Sende buradan ona yeşil ışık mı yakıyorsun teklif etdin diye çakallll :)

0|0
    0|0
    • siteyi kullanmıyor :D

• Bizde yedik :)

• vallahi kapattığını söylemişti aylar önce ders çalışmak için :D gizli gizli hesap açıp habersiz kullanıyorsa eğer umarım görmez soruyu vallahi çok utanırım :D

• biri benim hayatımı buraya kopyalamış. kim acaba :)

0|0
    0|0
    • yalan söyleme git :D

• ya git yüreğime indirme çok utanırım :D

• resim bana ait değil. endişelenme. :)

• İnşallah hayirlisi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben o kadar cesaretli degiljm ama su site dışında kendim bulamayacagm büyük ihtimal

1|0
    0|0
  • sevindim mutlu olmana ne yorum yapılır ki buna :D
    ve şanslıymışsın iyi biri denk gelmiş.

0|0
    0|0
    • evet çok iyi bir insan bende şanslı hissediyorum :D

• Evet iyi insanlar var bir yıldır konuştuğum
    Çok sevindim mutlu olmana :)

0|0
    0|0
  • hayırlısı

0|0
    0|0
  • iki tane temiz kalpli insanın birbirini bulması mucize gibi bence :)

0|0
    0|0
    • evet bende şaşkınım hala görünce daha iyi anladım umarım herşey güzel olur , hepimiz için

• inşallah kardeşim

• Evet burdan tanıdım buluştuk hanzo çıktı bir de abaza gözleriyle yedi beni

0|0
    0|0
    • Ahahah 😂 İyi seç buluşacağım kişiyi 😂

• hahah üzüldüm kız vallahi bu öyle değil hiç çok şükür :D

Yükleniyor...