Biz burdan tanışıp buluştuk detayda anlatıyorum :) böyle çılgınlık yapan var mı?

burda tanıştık yaklaşık 1 yıldır konuşuyorduk ama sık sık değil ayda bir felan sosyal medya üzerinden sohbet ediyorduk ve hiç birşekilde birbirimize asılma vs olmamıştı hala da yok gerçi :D o yıllardır deli gibi sevdiği sevgilisi tarafından aldatılmış bir senedir hayatına kimseyi almamış sevmemişti bende iki senedir yalnızdım bende aldatılmıştım. bana güzel olduğumu söylüyordu bende ona tatlı olduğunu söylüyordum evet ama iki yakın arkadaş gibi rahatça esprili sohbetimiz oldu her zaman. yaz tatili oldu biz daha sık konuşmaya başladık son iki haftada ve şehirlerimizin arası otobusle iki buçuk saat olduğu için görüşmeye karar verdik. dün geldi buluştuk , sanki yıllardır tanıyormuşum gibi sohbet ettik çok güzel vakit geçirdik birlikte lahmacun felan yedik kahve içtik :DDD 5 saat birlikteydik ama o 5 saat hiç bitsin istemedim çok mutluyduk çok eğlendik ve hayatıma onun gibi iyi akıllı eğlenceli bir erkek girmemişti hiç onu tanıdığım için çok mutluyum keşke aynı şehirde olsaydık. umarım ilk ve son görüşmemiz olmamıştır. yanlış anlamayın bu benim düşüncelerim sevgili felan değiliz bana hiçbir şekilde asılmıyor ama olursa da çok güzel bir ilişkimiz olacağına eminim. . ama bana ''çok tuhaf hayatımda yaptığım en büyük çılgınlık siteden tanıdım seni ve şu an yanyanayız şehrine geldim rüya gibi sani birazdan uyanıp twitterdan konuşmaya devam edicez.. güzel gündü gelirim tekrar inşallah ya da sen gelirsin '' dedi bayadır kullanmıyor siteyi bu arada.
iyiki de gelmiş keşke hep görüşebilsek.. onun gibi iyi tertemiz kalpli güzel seven erkekleri böyle haketmeyen kötü kızların aldatmasına uyuz oluyorum , o kızın gerçekten büyük aptallık yapmış ama hayat böyle iyi sanları kandırıyor kötü insanlar.

Güncellemeler:

1|0

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...