Annenizden yediğiniz en son dayağı anlatırmısınız?

terlik, tokat, saç baş hepsi sayılır:D sebebi neydi? ne zamandı? anlatana +1 + eig.

Güncellemeler:
ben geçen hafta arkaşımın yanında yedim

0|1
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• Birgün o kadar sinirlendirmiştim'ki 15 yaşımda. saat akşam 9'da evden çıktım gecei sokakta geçirmiştim tabi hiç uyumadım başıma ne geleceğinden habersizim Kadıköy Sahilinde bankta sabah 07.00 olunca uyumuştum eve geldiğimde yine kızdı sandalye fırlatmıştı birde bardak fırlatmıştı karnıma gelmişti. Burdan anneme sesleniyorum anne affet sen yeterki üzülme bana vurmanada razıyım.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Habersizce bisikletle Karşıyaka'ya gitmiştim. Ama öyle böyle dövmedi, kaygan terliğin tabanıyla... Tamam, anlatacaklarım bu kadar.

1|0
    0|0
  • hiç hatırlamıyorum

1|0
    0|0
  • Annem beni cok kucukken dovmustu 2 tane tokat atip kapinin onune atip kapiyi uzerime kapatmisti.. hic unutmam parmagindaki yuzuk suratimi cok acitmisti butun binadaki ayakkabilari binanin caminan assagiya atmistim bina 5 katliydi ve binanin giris kapisindaki cama taş atip kirmiştim annem o gunden sonra beni kapiya atmiyordu.. sonra bir kez daha dovdu bundada kapiya atmadi ablamla ikisi ellerimi baglayip sandalye ye bagladilar beni canlari skldikca dovduler ve ben cook caresiz kalmistim hicbirseyi kirip dagitamiyor sinirimi cikartamiyordum erkek adami aglattilar 4 yasindaydim o zaman 😂😁

1|0
    0|0
  • 12 yaşındaydım cocukken yeşilcam filmlerini çok izlerdim neyse annem yer sofrasını kurmuştu şimdiki nesiller bilmez :)) annen çorba koymuştu önüme sanırım bende filmlerin etkisinse kalarak ben çorba içmicem diyerek sofrayı ters cevirmiştim ve tahmin edersinizki güzel bir dayak yemiştim neyse annem toparladı etrafı sildi süpürdü aradan 1 saat gecti acıktım anneme dedim anne ben acıktım ne yersin oğlum dedi ana yüreği işte çorba anne dedi kadıncaz birdaha sinir krizine girdi :))

1|0
    0|0
  • Tahminen 12 yasindaydim.. kisdi.. ilk defa aksam eve 9 da gelmistim.. tel de yok tabi.. annem de iste oklava bildigin bir asagi bir yukari Allah ne verdiyse.. her nasilsa babam elinden aldi beni.. o kiyamadi heralde..

1|0
    0|0
  • annem oklavayla vuruyordu bana hep bigün babamın arkasına saklandım babamda anneme tokat atmıştı ne vurup duruyon çocuğa diye bir daha dayak yemedim iyi oldu aaslında babamı hiç sevmiyorum ama anneme de öyle bişey yaptı diye çok üzülüyorum

1|0
    0|0
  • Enseme portakal atmıştı

1|0
    0|0
  • Hiç yemedim.

1|0
    0|0
  • Baya eskidendi küçükken

1|0
    0|0
  • camı kırdığım ve onu baya baya kızdırdığım için ıslatıp ıslatıp dövmüştü. ama yediğim dayaktan çok bizde islatarak dayak diye bişey yok o nerden çıktı diye düşünüyordum

1|0
    0|0
  • Tekme tokat girdiydi kuzenim ile cikmaya baslayinca Şu an halenndaha cikiyoruz bir sikintimiz yok cok sukur annemde artk kizmiyor bize

1|0
    0|0
  • Ben uçan terlik yerdim😀

1|0
    0|0
  • Hiç atmadı. Çok kızardı ama vurmazdı..

1|0
    0|0
  • 5 yaşında falandım :D

1|0
    0|0
  • Oklava

1|0
    0|0
  • banyoda kovayla dank dank dank ahahaha ıslak ıslak ne gıttı bee :) dusta yankıladı durdu sesı :)

1|0
    0|0
  • o yaşları çoktan geçtikte fındık sopasının tadı bir başkaydı

1|0
    0|0
  • annemın en buyuk dovmesı sevgısıdır sevgısıyle dover bakısıylada

1|0
    0|0
  • Ben okuldan kaçmıştım :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kucukken yemistm sonra dha yemedim 14 yaşlarnda bağırdğm icin boynuma yumrk atmıştı bayılmıştm 😀

1|0
    0|0
  • hiç dayak yemedim

1|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum

1|0
    0|0
  • Ben en aon annemin karsisina gecip kendi kendime etrafinda donerek halay cekmistim baya ama sonra sinirlendi be terlik atti 😂😂

1|0
    0|0
  • En son az önce😥😥
    Girdi odya pompaliyla taradi tum odayi bu yazan da ruhumm😃😃😃😃😃😂😂

1|0
    0|0
  • bir iki ay önce kadar bana zorla yazma etrafı yaptırttı bide beğenmedi sök hepsini baştan yap dedi. Bende nasıl sökeyim bitirdim dedim. Bağırdı çağırdı tokat attı. Bende kalktım odadadn çıkaym dedim arkamdan geldi holfe tekmelerle dövdü ve hhaksız yere bir sürü küfür 22 yaşında olmama rağmen.

0|0
    0|0
  • Tokat attı çok küçüktüm bana iş tutturuyody

1|0
    0|0
  • Ben pek yemedim

1|0
    0|0
Yükleniyor...