Kaç tane ayakkabın çantan var?

Kaç tane ayakkabın çantan var? bakalım kızlar da bu rakamlar nasıl erkekler de nasıl

0|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

• Ayakkabı galiba 25 falan çanta 10 civarı

0|0
    0|0
    • Evli değilsen veya sevgilin varsa sen onu 4-5 tane de korkutma adamı :)

• Niye korksun ki milletin 200 liraya aldığı bir ayakkabıya ben 20 tane alırım benim için uyum önemli yılda bir iki sefer giydiğim ayakkabıya o kadar vermem. Çantalara gelince yarısı hediye zaten :)

• Teşekkürler :)

En İyi Erkek Görüşü

• Bir çift ayakkabım var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Çanta 3 tane. Ayakkabı sayısını bilmiyorum, geçen yıl hipomani döneminde maaş kartını ayakkabılara yatırmışım. Önümüzdeki 10 yıl yetecek miktarda ayakkabım var diyeyim.

0|0
    0|0
    • Ayakkabı işine girsem sırf bu ks çalışsam köşeyi dönecekmişim boşuna yazılımla uğraşmışım yıllarca :)

• Tam hatırlayamamakla birlikte sanırım 35-40 çift ayakkabı 10-12 çanta Yaniii çanta almalıyım ve ayakkabı 😂😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
    • Sen bu yorumu sil bak evde kalırsın erkeklere 3_5 tane diyeceksin :)

• 15cift ayakkabi 10tanede cantam var

0|0
    0|0
  • Sayamayacagim :) ayakkabilarim cok
    Canta takintiligim. var ama

0|0
    0|0
  • 9 ayakkabı 13 çanta 😕

0|0
    0|0
    • Olmaz ama 9 ayakkabıya 13 çanta olur mu eşitlik yok 13 ayakkabı 13 çanta olacak :)

• Eksiği sen tamamla ozaman 😀

• 4 tane ayakkabıyla beni korkutamazsın tamamlarız ne olacak :)

• 7-8 tane çantam 6 tane ayakkabım var :D

0|0
    0|0
  • 2 ayakkabım 3 çantam var.

0|0
    0|0
  • saymadim hic ama saymaya o kadar vaktim yok 😂

0|0
    0|0
    • Herşeyi anlıyorum ama o kadar ayakkabı çantayla pişti olanları anlamıyorum nasıl denkleştiriyorlar :)

• 7 tane çantam var

0|0
    0|0
  • Annemin dediğine göre 70 ten fazla ayakkabım varmış ama çanta 10 tane falan vardır pek kullanmıyorum

0|0
    0|0
    • Baktın olmuyor ayakkabı işine gir 70 tane zaten elinde var :)

• Hatırlamıyorum ama fazla

0|0
    0|0
    • 1-2 tane olsa hatırlarsın normaldir beyni zorlamamak lazım Bazen :)

• 1 ayakkabı 1 çanta

0|0
    0|0
    • Bu kızıda kesin kalmışlardır 1 ayakkabı 1 çantayla evde kaldıysan işin zor havada kapmaları lazım :)

• Söz birgün ayakkabı mağazası açarsam 10 çift ayakkabı da ben yollayacağım ama topuksuz ayakkabı yollarım :) bak seni gene düşünüyorum onla yürümek ölüm gibi değil mi size :)

• Aynen öyle ben zaten topuklu giymiyorum kendime niye eziyet edeyim

• sayısını hatırlamıyorum merak ettim saymam lazım şimdi:)

0|0
    0|0
    • 333 334 335 kızım kapı çaldı kapıya bak tamam anne nerde kalmıştık bak unuttum 1 2 3 :)

• 17 ayakkabi 8 çanta

0|0
    0|0
    • Sevgilin sorduğunda cevabın ne olurdu :)

• Aynen 😊 bakimli olmasakta bakmazlar ama napalim bizde cebi bol olani bulmamiz lazm

• 3 yıldır hayatıma kimseyi sokmuyorum zamanında canım çok yandı hemde iç hak etmemiştim yaşadıklarımı bakımlı olmak güzel birşey ama seni seven kalbini sevecek gerisi hikaye

• 14 çift ayakkabım var 5 tanede çantam var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...