Ben şiayim nasil sünni olurum?

Benim babam eskiden Sünniydi sonra şia oldu şimdi ben sünni olmak istiyorum herşeyi araştirdim karar verdim Diyerbakirliyiz 5% kurt um dedem kurt çunku ama osmanli torunuyuz konu nasil buraya geldi bilmiyorum ama boş ver nasil sünni olucam?

1|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle tercih edersin öyle olursun

0|0
    0|0
    • eshedu enla demem gerekmiyor mu aq😂😂😂😂😂

• 2ay

SEN ŞİA MUSLUMAN OLMAKDAN DONMEKLE SAPİTMİSSİN ZATEN. ŞİAYİ ŞİADANMİ OYRENDİN SUNNİDEN Mİ ACABA. EMİNİM SUNNİ KAYNAKLARNİ OKUYARAK BU KARARİ VERMİSSİNDİR. SEN MEHDİ AKSUYU ARA BUL ONUNLA ŞİA NEDİR KONUS. BAKALİM O ZMANDA BU KARARİN BAKİ KALACAKMİ. ŞİA RUKUDA ZEKAT VEREN SECDEDE ŞEHİD OLANİN ŞİASİDİR. YUTUBDA MEHDİ AKSUNUN DERSLERNİ İZLE. EHLİ SUNNETİN HALA CEVAPLAYAMADİGİ SORULARNİ İZLE MEHDİ AKSUNUN BAK BAKALİM ŞİA NEDİR. VE O ŞAHSİYETLE CANLİ GORUSMENİ TAVSİYE EDERİM. BİRİLERİ KAFANİ YİKAMİS BELLİ AMA HER GUZEL KONUSAN HAKKİMİ KONUSUYOR?
      Bakara 204. Ayet: İnsanlardan öyleleri vardır ki, söyledikleri senin hoşuna gider. Hatta böylesi kalbinde olana (samimi olduğuna) Allah´ı şahit tutar. Halbuki o, hasımların en yamanıdır.

• 2ay

KAFANİ YİKAYANİN BİR SELEFİ OLDUGUNU DUSUNUYORUM. İLMİ OLMAYANLARİ ONLAR DAVETLERİLE KAFASNİ YİKİYORDA. İLİMSİZ OLDUGUN COK BELLİ.

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu din gerçek olsaydı tek mezhebi olurdu, sünni şia mia kia bmw diye bir biriyle 9 şiddetinde çelişen mezheplere ayrılmazdı..

1|1
    0|0
  • Şia sı sünnısi yok kardeşim bu dinin kuranı oku uygula o sana gerekenleri söylüyor namazı biliyorsan gerisi kolay yeterki okuuu

0|0
    0|0
  • Ahhahh 😐😂😂😂😂zaten bir meshepte degilsin ki , hatra mezhepler zaten islamda yok , kaldı birde degiscekmis , lutfen mantklı ol

0|0
    0|0
  • Okuyarak

0|0
    0|0
  • Değişim kartı kullan

0|0
    0|1
    • sabit fikirli adam la selam seni önceki sorumda görmuştum la ne olur cevap ver bide ebu bekir sünniler için kim?

• Gene mi sen degişikkk gel kurcam kafanıı

0|0
    0|0
  • Sünnilik islamın kendisi zaten

0|0
    1|1
    • nasil olucam peki mk kimse cevap vermiyo!

• 2ay

Eger bunu kabul ede bilen varsa evet sunnilik islamin ta kendisidir desin. kendi biıir. Erkeyi emzirmekle mahrem eden bir islam tanimiyorum ben.

• 2ay

hadisde Sehle Rasulullaha soruyor. buyuk bir erkek oldugu halde onu emzireyimmi?
      Rasulullah diyor buyuk erkek oldugunu biliyorum emzir diyor.

Rasulullahin ahlakini yerlere sermis hadis kitaplarniz hangi islamdan konusuyorsunuz?
      oysa Kuranda diyor. O haliketen guzel ahlak sahibidir. kalem 4.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...