Mini Etek, Mini Beyinleri Tahrik Eder!, sözüyle ilgili düşünceleriniz nelerdir?

Mini Etek, Mini Beyinleri Tahrik Eder!, sözüyle ilgili düşünceleriniz nelerdir?

İngiliz Bilimkurgu yazarı Douglas Noel'e ait bir söz olan "Mini etek mini beyinleri tahrik eder!" sözüne katılıyor musunuz?
Nedir düşünceleriniz?

#Grimmjow256

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Bence mini etek her beyni tahrik eder ama mini beyinleri ele geçirir. Tahrik etmiyorsa zaten adamda problem var demektir.
    Mühim olan beynini mini eteğe teslim etmemek diye düşünüyorum

0|2
    0|0
    • Bu da farklı bir bakış açısı ve katılıyorum diyebilirim. Hayvanlaşmamak önemli olan.

• insan aklını neyle meşgul ederse ona yönelir. sanmıyorum stephen hawking'in mini eteği tartışacağını düşünebiliyo musunuz hiç? bence hayır çünkü gün boyu kadınlar hakkında kafa yormuyodur.

0|2
    0|0
    • Bu kadınlara kafa yormak mıdır yoksa toplumun yaralarından birine kafa yormak mı?
      Bir yazar olarak böyle bir şeye kafa yorması normal değil mi?

• yazar için değil bizim gibi ülkelerin erkekleri için söyledim. haklıdır kendisi. Kafa yormak deyimini de kibar olsun diye kullandım.

• Hee özür dilerim o zaman, ben yanlış anladım sizi :)

• Tabiki katiliyorum

0|1
    0|0
  • Cok dogru.

0|1
    0|0
  • Söz kendini anlatıyor zaten, tabi anlayana

0|1
    0|0
  • Way tuttum bu sözü 👍

0|1
    0|0
  • Doğrudur

0|1
    0|0
  • Kesinlikle çok doğru bir söz onlara inat giyicez ahahaha ozguruz.

0|1
    0|0
  • Katılıyorum

0|1
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum

0|1
    0|0
  • Çok doğru. Peçeli kadınların ayak bileği göründü diye tahrik olanlar var. Beyinde bitiyor her şey , zihniyette..

0|0
    0|0
  • aynen oyle bebegim mini etegin tahrik edici oldugunu dusunenler hayata at gozluguyle bakip mini beyinli olarak genis ve ozgur dusunceli bir kafaya sahip degillerdir

0|0
    0|0
  • Yoo. Beyni oyle kucuk olan tesetturden de tahrik olur.

0|0
    0|0
  • Mini Beyinleri degil mini c... kleri knka😂😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum. Tahrik olan hertürlü oluyo. Çarşaf giy istersen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir erkeğin günlük hayatta slip mayo ile gezdiğini düşünün? kadınların mini etek giyip dışarı cıkmasıyla eerkeklerşn slip mayo kısaca kilot giyip dışarı cıkması arasında ne gibi bir fark var? açıklık konusunda aynı? o yüzden kadınların bu konuya dikkat etmesi lazım önce.

0|1
    0|0
    • Kadınların bu konu ile dikkat etmesi gerektiğine inanmıyorum. Erkeklerde isterse öyle bir kıyafet ile dışarı çıkabilir kimse çıkmasın demiyor.
      Bir kişi bir kıyafet giydiğinde kendine yakıştırdığı için giyer ve öyle gezer. Sen kendine öyle giyinmeyi yakıştırıyorsan, tabiki giyebilirsin :)

Ben gömlek giymeyi sevdiğim için gömlek giyerim mesela, başka biri de mini giymeyi seviyor diye onu yargılamam

• @MrsDreamer merak etme diğer tarafta kaçış yok.

• Görüşürüz

• Reyiz doğru söylemiş.

0|1
    0|0
  • Mini beyinliler savunmaya geçmiş hemen

0|1
    0|0
  • Atalarımız da her gün pilav yiyilmez demiş. Her gün mini etekli kız gören biri bir zaman sonra artık alışıp hatta bıkacaktır. Yalnız çok az gören biri aynı şekilde bakmayacaktır.

1|0
    0|0
  • Mini beyinli bir yorum yapmis!!

0|0
    0|0
    • dedi geniş beyinli bir arkadaşımız bir yazarı eleştirerek :)

Görüşü sevmedim butonu cidden geri gelmeli, ya da en kötü görüş olayı falan. Hakediyorsunuz :)

• Eminim sizin aşırı temelli bilgileriniz vardır.
      Neyse sizin derdiniz asıl polemik çıkarmak gibi o yüzden sizinle bu konuşmayı daha uzatmamak en mantıklı karar olacaktır.

Bu arda biraz saygı ve edep öğrenin :)

• ukalaliktan küstahliga gecme...

• yanlış bir lah allah kadının mahrem yerlerini belirtmiş zaten beyinle alakası yok saçma giyen kendi yanacak cehennemde bize inat değilde allaha inat giyin hadi kaşarcanlarım

0|0
    0|0
    • Senin inancına göre öyle. Ama herkes seninle aynı fikirde olmayabilir. Hoşgörü nerede kaldı?

• ne dedim ki ben hoş görü soruyorsun bana düşüncem bu yönde müslüman değilse ne giyerlerse giysinler onları ırgalayan yok

Yükleniyor...