Bu kari beni sinir ediyor artik biktim?

Annem denen kadinin cenesinden biktim herseye bir tantana ablam sofayi kursa bn gelsem hazira kon olur oturup yemesini bilin zikim yiyesce olur gel de sinirlenme komsulara beni kotuler şöyle böyle. Milletin icinde rezil eder hakaretler asagilamalar. Ablama hic sesini cikarmaz bisey desin susar o zamannda agzna scti ya smdi zengin oldu para olunca köpegi oldu nerdeyse. bna ona kurban ol onun gbi olsan daha ne der halbuki her geldginde anamin evini begenmez soylenir tersler reziller der gıkı cikmaz. Şaka yapsam hemen kufurleri yagdirir zikimn dbi der gberesce der anne dye seslensem zıkimin dbi dye seslenir adimla bile cagrmaz deliii dye cagiir biktim bu laflardan kanserlr ol kanlar kus gber.. sen gber lan sn gber sadece dogurmakla ana olunmuyo birakin anaya hurmetmis biraz evladini saysin sevgi gostersin ki bizde buyugumuzu bilelim lanet olsun boyle anaya boyle aileye daha az once yedgim lokmayi bogazma dizdiler. Odama cekildim napiyim ya ben çildirdim smdi annen o senin saygi goster falan diyeceksiniz banane boyle anadan benim sinirimi yatstrmyo pisliklr herkesten nefret edyorm biktm ben nasil duzeltcem psikolojimi?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• annen hep mi böyleydi.

0|0
    0|0
    • Hep boyle bas belasi. Kendi kafayi yemis bizede yedrtecek

• annenin psikolojik sorunları olabilir, insan kendi evladına bu zihniyette başka ne sebeple davranabilir ki.

Erkekler Ne Diyor 18

• Ailene yardımın dokunsun biraz gayret et yaşın kaç bilmiyorum ama ayrı eve çıkana kadar sabret. Hele Anneye Lanet edilir mi? Kaybettiğin zanan çok pişman olursun hele beddua ve lanet ettikten sonra ölürse sonra çok ağlarsın toprağı öpersin zoruna gider. Annen Hayattaysa lanet yerine şükret başında bir anne var en kötü zamanında yanında olan. Sana rabbim hariç Can veren sen dünya gel diye bir bebeğe zarar gelmesin diye gözü gibi bakan Bırak komşuya kötülesin kimin umranda zaten evlenip ya da ölünce göçüp gidicen Bence git konul derdini anlat ya da o da sana anlatsın davranışlarını zararın değil katkın olsun en büyük günah kalp kırmaktır. Her şeyi satın alabilirsin ama Kırılan Kalbi düzeltemezsin bunu unutma.

0|0
    0|0
  • durumuna üzüldüm ancak sofra kurulurken yardım etmemen neticesinde sana kızması gayet normal.

0|0
    0|0
    • Daha kurulmadan once tantana etmeye basladi adam gbi soylese yapmiyoz mu tam kalkcam ablama yardim edcektim cenesyle beni sinir etti. Bnde inadina yapmadm. Bidahada hicbisey yapmcam bir cöpü alip surdan suraya koymucam cenesini kapamadkca ne oldgunu gorsun cenesnden kaybedyo

• annenin kafasında bir kaç tahta eksik ona eminim.

• Aynen dedem de oyle ona cekmis.

• Valla eskiden bizimkilerde yapardı ama hakaret küfür olmazdı sadece konusurlardi bende 1 hafta boyunca eve sadece yatmaya gittim sonra baktım duzelmisler

0|0
    0|0
    • Bnde evden ayrilamayacagma gore yorum yk

• Neden uğraşıyor seninle hep mi böyle herkese karşı yoksa sadece sana mı yapıyor

0|0
    0|0
    • Biraz cenesi dusuk abime de babama da aynisini yapar. Ben dayanamiyorum babam sovup sayiyo abim bisey demiyo

• Gidecek bir yerin yok mecbur sabredeceksin kadının huyu böyle demekki

• Aynen haklsn aklimi kaybetmeden sabredip gitmeye bakmaliyim bnce😒

• Öldür kurtul sjddjdf

0|0
    0|0
  • Ablan zengin koca bulmus sanirim sen daha zenginini bul ablana desin az zokkim yoyesice diye ☺

0|0
    0|0
  • Annen o senin elini öp başına koy, allah yokluğunu aratmasın. Kokusu, Nefesi yeter.

1|1
    0|0
  • Ne olursa olsun o senin annen bu sekilde konusman bile acizlik..
    Bir gün toprağını öpersin zoruna gider..

0|0
    0|0
    • Of boyle yorum yapanlari duymuyoruk dedim. Banane gbersn

• Siz akillisiniz evet cookk akillisiniz sevap deftariniz doldu tasiyo

• Sevap ile uzaktan yakından alakası yok

• O evden ayrilarak yede evlenerek

0|0
    0|0
  • Ayni sorun bendede vardi hepnayni seyi dedim kendime sabret dedim 1 sen kaldi 10 ay kaldi sonra universite gunu geldi sonra ayri eve ciktim kafam rahat part time ise girdim evi cok rahat geciniyorum ozgurluk gibisi yok bence biraz daha sabret

0|0
    0|0
    • Ya zaten uni deym 2 ye gectm yasadgm sehrde okuyorm nasil gececk bu 3 yil

• Yaşın kaç? okulun felan var mı? ya da bir meslek felan ?

0|0
    0|0
  • Işin zor üniversiteye kadar sabret

0|0
    0|0
  • evlen gıt ayrıl o evden

0|0
    0|0
  • Saygısızlık yapma‼️‼️

0|0
    0|0
  • Bizim çekilecek odamız bile yoktu. Ergenliği atlatman kafi.

0|0
    0|0
  • ergen tepkisi

0|0
    0|0
  • Hepsini sevmeyi dene

0|0
    0|0
  • seni sinir eden insanları dinleme. Her anne baba iyi olucak diye bir şey yok. o kötü insanlarda anne oluyor ve biri sana denk gelmiş kurtul o evden

0|0
    0|0
    • Nasil kurtuluyum zaten okuln bitmeye 3 yil var erkek degilmki eve yatmadan yatmaya geliyim

• evlen

• He oldu

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşlarınla takıl. Sitede takıl kafa dağıt.

0|0
    0|0
  • Terbiyesiz senin gibi bir çocuk doğuracağına taş doğurmaya tercih ederdi annen eminim 👹👊

0|0
    1|0
    • Tas dogursaydida benm basima bela olmasaydj

Yükleniyor...