Siz nasıl değerlendiriyorsunuz?

Şimdi sizlere kendim ile ilgili bir şey anlatacağım. Benim büyük halamın oğlunun oğlu var yani halamın torunu kuzenimin de oğlu biz de birbirimize kuzen diyoruz. Buraya kadar her şey iyi hoş ben bu zamana kadar hiç görüşmemiştim gitmeden birkaç gün önce facebooktan ekleyip bayramını kutlamıştım bayramda da ziyarete gitmiştik abimle beraber. Ben ne yalan söyleyim çok fena aşık oldum seviyorum yani ciddi ciddi heves felan değil yanlış anlamayın. ben 18 yaşındayım o 22 fakat bir sorun var ki benimle konuşurken hep abim diyor örneğin sağ ol abim, tamam abim vs. yani kardeşi olarak görüyo ama ben ona aşıkken o böyle düşünüyor kardeşi ile yaşıtım o biraz ilgilendi benimle. sanki o da kardeşimle olur dercesine sanırım annesi de öyle düşünüyor bilmiyorum daha ilk karşılaşmamız direkt bana abim demeye başladı ki ben kardeşini sevmiyorum kuzenim o kadar yani. ben onu seviyorum eğer bir gün kardeşine isteme gibi bir ihtimalleri olursa ben de ''neden abisine istemiyorlar da kardeşine istiyorlar?'' deyip itiraz etsem onlar da tamam buna isteyelim derler mi abisine dönerler mi veya abisi (sevdiğim oğlan) ''ben istemiyorum kardeşim olarak görüyorum? vs der mi? hiç olmaz mı oğlan illa kardeşim der tutturur mu? onun beni sevme ihtimali olur? mu ya da hiç sevmez mi? kendime bağlayabilir miyim? ilişki kurmak istiyorum olmaz mı? şu abim kelimesini atsın içinde bana karşı bir şeyler hissetsin diyorum olamaz mı? ne yapmalıyım? nasıl olur bu? lütfen yardım edin kalbime söz geçiremiyorum

Güncellemeler:
ne olur yardım edin
''ALLAH'' rızası için

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...