Fakir parasi olmayan?

ve hic ortami da olmayan adamin sevgilisi olur mu olmaz mi, lutfen gercekleri soyleyin

Güncellemeler:
neden ama

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• olur

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Genç :Madem ki rızkı taksim eden O’dur, o haIde şikâyet küfürdür. Sabır gerekir. Sabır, genişIiğe uIaşmanın anahtarıdır. AIIah’tan başka herkes düşmandır. Sen asıI dostu düşmanIara şikâyet eder, haIinden sızIanırsın öyIe mi? Padişah köIeye şikayet ediIir mi? AkıIIı oI.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• olmaz

0|0
    0|0
  • Kendini beğenmiş egoist havalı tiplerden sıkılmış ortamlardan da hoşlanmayan bir kız bulursa olur belki

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|1
  • olur

0|0
    0|0
  • olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• konusmayı bılıyorsan eger bir tane zengın cırkın kız bulursun onla takılır kanka olursun onun parasını yersın onun guzel kankasnı ona ayarlattırsın alsana işte bak paraya degıl konusmaya bakıyor cunku kızlar sözlere ınanır

0|0
    0|0
  • Ortamı olmayan bir adamın sevgilisi olmaz. Benim var yine yok salla

0|0
    0|0
    • ortam paradan onemli mi sence

• Paradan önemli olur mu la sence? ZEngin ve ortamı olmayan bir adamın peşinden 100 kız koşar. Fakir ve ortamı olmayan adamın peşinden koşar mı? Ben fakir değilim ortamım var ama yinede kız arkadaşım yok keşfedilmemiş türüm.

• Olur. Jigololuk yaparsın aklıyla bileğiyle para kazanamayan cukuyle kazanır.

0|0
    0|0
  • Olur. Bizim servis şöföru var.

0|0
    0|0
  • Olmaz be kardeşim

0|0
    0|0
  • Olur bir yolunu bulur yaratan , birsekilde olur

0|0
    0|0
  • Ortam önemli parası olupta sevgilisi olmayan çok insan var

0|0
    0|0
  • ortamın olmadıktan sonra paranında pek önemi kalmıyor.

0|0
    0|0
  • Olur kardesim.

Benimde cebimde param yoktu, hiç ortamım yoktu fakat en kaliteli asklari o zaman yaşadım. En kaliteli kızları o zaman tanıdım.

Şimdi altımda kırmızı ferrari , sarı m4 var. Ne sevgilim var nede gerçek dost gerçek arkadaş.

Inan bana paradan çok huzur önemli ;)

0|0
    0|0
    • hic inandirici degil olacagi

• Inandirmak gibi bir niyetim yok ;)

Horoz misali söyler geçerim.

• soyleme git

• Olmaz. Bir kere paran yok. her şey para mı diyenlere inanma bu işlerde her şey para. Paran varsa sevenin çok olur. Öyle sevgiyi napim deme. Paran olmayınca da kimse kaale bile almaz. Kadınlar kendilerine rahat her imkanı sunacak erkek isterler.

0|1
    0|0
Yükleniyor...