Sizce gavatlık bende mi onda mı?

arkadaşlar benim bir sevgilim var. beni gayet seviyor ama mesajıma cevap vermedi. bir ara meşgül olduğunu söylemişti. kendisi müzikle uğraşıyor. hemde 1 gün önceki mesajıma hala cevap yazmamıştı. bugün birisinin fotosunu beğenmiş benim mesajıma cevap atmamıştı. bende konuşmak istemiyorum , beni engelle dedim. sen çok garipsin dedi bugün. bende '' ben sadece üzgün ve sinirliyim '' dedim. sizce gavatlık bende mi onda mı? sizce gavatlık bende mi onda mı? sizce gavatlık bende mi onda mı? sizce gavatlık bende mi onda mı?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız? Bence ikiniz de gavatsınız?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Fotoğrafı beğenmek 1 saniye alır. Konuşmakta 1 saniye alsa konuşur. Gavatlık sende. Konuşmak istemiyorum beni engelle demektense o fotoğrafı beğendiğine göre benimle konuşabilirdin derdin.

1|0
    0|0
  • Gavatlık ne demek ona bir bak. Seni başkasına peşkeş mi çekti? Başkasıyla yatmak için teşvik mi etti?
    1 gün cevap vermedi diye kıyamet koparıyorsunuz bu kadar ilgi manyağı olmayın.

1|0
    0|0
  • Gavatlık dedin farklı anladık.

1|0
    0|0
  • hayır aynı soruyu nıye tekrar tekrar yazdın 2 nızde gavatsınız

1|0
    0|0
  • Onda

1|0
    0|0
  • seni sevmiyo

1|0
    0|0
  • Onda

0|0
    0|0
  • Sonunda cd takılı kaldı

0|0
    0|0
  • onda canım onda

0|0
    0|0
  • ikiniz de de gavatlık var...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklısın daha bide üste çıkmaya çalışıyor

1|0
    0|0
  • benim sevgilimde aradığımda teli açılmamıştı ama whatsaba girmişti bende konuşmuyorum. buda soru mu tabi ki onda tatlım

1|0
    0|0
Yükleniyor...