Birisiyle konuşacak konu bulamıyorum?

Ya arkadaşlar benim sorunum bir ortamda konuşacak konu bulamamak karşımdakini hayattan bezdiriyorum galiba bu yüzden benden sıkılıyolar haklılar hep karşı taraf muhabbet açmak zorunda değil ama yok arkadaş aklıma hiç bişey gelmiyo yok. Selam naber nasılsın ne var yok bende iyiyim bu kadar yani devamı gelmiyo millet nerden bulur bu kadar çok konuşacak şey bilmiyorum bunu nasıl yenebilirim çözümü nedir? Bide bu sefer fazla kasıyorum kendimi illa konuşucam diye mal mal yerlerden konu açıyorum tabi fark ediyolar bu durumu ayrı bir rezil oluyorum. Önerileriniz var mı?

Güncellemeler:
Kitap oku diyen arkadaşlar bu durumun kitap okumakla alakası olduğunu düşünmüyorum çünkü ben kitap okuyorum ama hiç kitap okumayan eğitim düzeyi düşük bişey görmemiş kişiler bile çatır çatır konuşuyor... ama mesela tv ile pek alakam yoktur dizi hiç izlemem film de arada sırada vizyonda ne varsa..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• kitap oku internette araştırmalar yap genel kültürün sıfır belli

0|0
    0|0
    • Bunun zerre alakası yok biliyomusun mesela bir arkadaş ortamına girmiştim ne eğitimleri var ne işleri vardı baya seviye düşüktü anlıycağın orada bile konuşacak konu bulamadım ama onlar baya konuştu

• Öyle ama

• sen özelden yazsana hele bir

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• O kafa dengi biri olmadığından sen gel bana ne güzel bulursun konu 😀😀

0|0
    0|0
  • Karşı tarafa bak ne ile ilgileniyor, sonra o işle ilgili konuşmaya başla doğaçlama olarak.

0|0
    0|0
    • hep soru sorarak konuşmakta anlamsız değilmi

• Soru sormayacaksın ki, bak bakalım nelerden hoşlanıyor, onlarla ilgili konuşmaya başla, sonra dertleş gerisi gelir

• ayni durum bende de var

0|0
    0|0
  • çıkar ya bişiler zamanla ortaya.

0|0
    0|0
  • şu an uzun uzun yazabilmissin demekki istediğin konulardan konusacak biri yok henüz hayatında

0|0
    0|0
  • konuşma o zaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...