Para kazanmak istiyorum?

Para kazanmak istiyorum fakat kendime göre iş bulamadım. Internetten böyle bir sayfa buldum doğru mudur acaba? Guvenebilirmiyim hiç bilen varmı?Para kazanmak istiyorum ?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• çalışma saati olarak düşün bu sitede 1 ay zaman harcarsın 30 lira zor birikir, 1 ay dışarıda en basit işte çalışsan kaç para kazanırsın düşün
    Ben dışarıda o işleri yapmam diyorsan, kursa falan git bir meslek edin, bilgisayarlı işleri de öğrenebilirsin ama böyle yorum yaz, üye getir, şunu yap bunu yap işleri milleti avutmaktan başka bir şey değil

0|0
    0|0
    • Kurslara yetecek param olsa böyle bir şeye başvurmazdım. 1 ayda 50 lira olsada yeter fark etmez. tabi 30 lira gibide olmasın 😄 biraz yardımcı olurmusunun? 😏

• halk eğitim kursları, belediye kursları ücretsizdir, işkurda ise üstüne para bile veriyorlar

internetten harçlık çıkarmak için aklıma sadece youtube geliyor, video üretebilir misin? diğer şeylerin karı çok düştü, bir ara blog yazıyordu herkes mesela...

• Öyle yetenekli değilim makyajla alakam yok. Espirili veya hayal gücüm kuvvetli değildir 😄😄kurslarda yaş sınırı vardır mutlaka okulum falan var olurmu bilmiyorum bir arastirayim ben teşekkürler :-)

Erkekler Ne Diyor 9

• Bende bir ara internetten para kazanmaya merak salmistim ama baktim hepsi bos kurus kurus veriyolar biriktirmek icin bir ay boyunca gunde 5 saat ugrassan 30 dolar kazanamassin onun yerine farkli seler dene derim ozel ders verebilir logo tasarlayabilir tavsiye melegi olayina girebilirsin vs vs illa diyosanki bunlarla urascam anket siteleri bunlardan daha ii

0|0
    0|0
    • Sen bulabildinmi adam akıllı bir site ona gireyim

• Dedigim gibi anket siteleri en iyileri jtn panel ve datadiggers vardi bide gfk vardi da o internet gecmisini filan kurcaliyo onu tavsiye etmem

• Birçok internetten para kazanma sitesi var belirttigijiz gibi ama ne yazikki hayallerinizi suya atın. Belirli bir miktar paradan aşağısını cekemezsiniz. Ve o belirli miktara da ulaşmanız aylar hatta yıllar bulur

0|1
    0|0
    • Aylar sürsün fark etmez acil lazım değil öylesine kazanmak istiyorum. sizin bildiginiz varsa yardımcı olurmusunuz?

• Nasıl olucaksınki

• Bahsettiğiniz is konusunda

• Ben pek sanmıyorum. Sen hiç gördün mü oturduğun yerden evde para kazanmayı?

0|0
    0|0
  • ya bunlar çok bos seyler ya.. hala hayal kuranlar sasırıyorum vlla..
    incirsunum var onu tavsiye edebilirim sadece

0|0
    0|0
  • gel benım gıbı her ay 1200 tl kazan iddadan. dedıklerımı yap yeter

0|0
    0|0
    • Iddia haram para değilmi? Ben en azından internette olsa uğraşarak para kazanmak istiyorum.

• ergensın sen heralde yasın 15 16?

• Evet ergenim?

• ugrasma bence netten kazanmak sart mı normal ıs olmz mı?

0|0
    0|0
    • Olur tabiki ama bana göre iş yok

• Evlenelim ben seni maaşa bağlıyım be kadın 😀😀

0|0
    0|0
  • gel fasulye topla tarlada günlük 50 tl

0|0
    0|0
    • Toplarim

• Hmm anladım. allah acil şifa versin

• meşakatlı iş