Türkiye'de 3.000 kadın tecavüzcüsüyle evlendirilmiş. Ne düşünüyorsunuz?

Yargıtayın, meclise verdiği bilgilere göre, 2016 yılında 3.000 kadın tecavüzcüsüyle evlendirilmiş. Hatta dosyaların birinde 3 erkek bir kadına tecavüz etmiş. Tecavüzcülerden biri kadınla evlenince 3'üde ceza almaktan kurtulmuş. İnanamıyorum.

2|2
16|19

En İyi Kız Görüşü

• Şaşırmadım.
    Tecavüzcüden hamile kalan kadınlar bebeklerini aldırmasın olayında çok şaşırmıştim ben.
    Ne yani bir kadın düşünsene; hayatında ki en en değerli şeyi hayatını belkide mahveden olayın eseri.
    İnsan çocuğunu sevemez be =/
    Sonra işte şaşırmayı bıraktım.
    Şey dicem hayvanlara tecavuz edenleri ceza olsun diye hayvanlarla evlendirirler mi?

O kızın akillarinca hayatını kurtardı bizim adalet sistemimiz, toplum kültürümüz..
    Ne denir ki? Milletçe 👏👏👏

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Abi bu da bir şey mi sen daha bekle evlenmeyi bırak şu suriyelilere bir vatandaşlık versinler daha hangi masum kızın ırzına geçecekler dünyanın en sapık ülkesine bir adım daha yaklaşacağız

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Mecbur psikolojisi oluyor çoğunda.
    Kız günümüz zihniyetini bildiği için beni bu halde kim alacak diyor.
    Erkek de milletin attığını ben mi alacam diye düşündüğünü bildiğinden kabul ediyor.
    Her zaman söylüyorum!

Tecavüz edenlere hadım cezası getirilsin!!!

0|1
    0|0
  • Rezalet.

0|1
    0|0
  • kadınların daha çok hayatlarını karartıyolar

0|1
    0|0
  • Bir gizli üye de paylaşnış konuyu. Tekrar edeyim yorumumu ;
    Maalesef çok övündüğümüz aile kültürümüz budur. Hani diyorlarya yabancılarda aile kavramı yok, yok şöyle, yok böyle diye. İşte bizim kültürümüz de bu.

2|1
    0|0
  • Buna göz yumanlar orul orul huur çocuklarıdır. Sinir oldum. Hele o 3ü de ceza almamış ya nasıl saçmalık

0|1
    0|0
  • Evlenen kadinlarda adamlara tecavuz etsin.

0|1
    0|0
  • İnanılacak gibi değil ya

0|1
    0|0
  • Oha ya 😕

0|2
    0|0
  • Onlar konuşur ak parti yapar.

1|1
    0|0
  • Böyle bir ulkedw normal 😕

0|1
    0|0
  • Büyük konuşmayayım ama ben olsaydım evlenmek istemezdim.

0|1
    0|0
  • Ne günlere kaldik? Hukuk ve adalet sistemi resmen yerlerde !

0|1
    0|0
  • Skandal resmen utanç verici bir durum

0|1
    0|0
  • Şaşırmadım. Ülke insanından beklenecek bir hareket

0|1
    0|0
  • Allah bu ülkeyi kahretsin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Tacavüzcünün bir bedel ödemesi şart ama bu evlilik olmamalı. Bu o yaratığa bir ceza değil tam aksine ödüldür. Hem o kızın ne suçu var yani o yaratıkla aynı ortamı paylaşmak zorunda bırakılıyor

0|1
    0|0
  • Ne denir ki? Yazık gerçekten. Dünyanın en kötü şeyini sana yapanla evlenmek nasıl bir duygu nereden bilebiliriz ki? İyi ki kadın olarak doğmamışım dedirtiyorlar bize bu ülkenin " insanları ".

0|2
    0|0
  • Normal.. Bu ülkede amca oğlunun tecavüzüne uğradığı için aile kararıyla namuslarını temizlemek için öldürülen kızlar var. Gidin tecavüz edeni öldürün manyaklar dimi? ama yok.. Burda kıstas,; akıl, mantık, vicdan, doğrular veya inandıkları dinin söyledikleri değil sadece ve sadece ELALEM NE DER?

0|1
    0|0
  • Ahir zaman yaklaşmış iyice. Hırsızlığın, arsızlığın, yolsuzluğun ve ahlaksızlığın meşrulaştığı bir dönemdeyiz. Ve bu dönemi bize yaşatan siyasi erkin İslamcılık oyununu çokta güzel yemekteyiz.

0|1
    0|0
  • 18 yaş alt kızın rızasıyla olan birliktelikte taciz sayılıyor. Muhtemelen o yüzden bu kadar yüksek olabilir bu rakam.

0|1
    0|0
  • Sistemin ve o kişilerin ya. vşaklığı.

0|1
    0|0
  • Şaka gibi ya.

0|1
    0|0
  • Bunların alayı şerefsiz bir insan nasıl giderde bir kıza tecavüz eder sonrada evlenir o kızların psikolojisini dusunemiyorum böyle bir hayvanla evlenmek onlar için ölmeden cehennemi yaşamaktır

0|1
    0|0
  • Küfür etsek çok şükür deyip geçecek insan onlar ne desek az.

0|1
    0|0
  • İğrenç bir durum bu rezalet hatta
    Bu sırada Kanal D mi aćık televizyonda :D

0|2
    0|0
  • ülke olarak rezillik paçalarımızdan akıyor.

0|1
    0|0
  • vay anasını

0|1
    0|0
  • küfür etmicem

0|1
    0|0
  • Mhp chp veya hdpden torpillilerdir.

0|0
    0|0
  • Akıl bedava evlenmeseydiler.

0|0
    0|0
  • aç bir mezarına tüküreceğim filmini izle :)

0|0
    0|0
  • umurumda değil bence kimse masum değil 15 yaşından itibaren hiç bir kız başına gelenden ötürü masum değildir ne işi varmış onlarla

0|0
    0|0
  • ne düşünebilirim ki 5 inci dünya ülkelerinden bile beteriz kongo bile bizden medeni bir hukuk devletidir bazen lanet ediyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...