Kapat

Erkek arkadaşım çok yemek yiyor ayağının büyüklüğü bununlamı alakalı?

Erkek arkadaşım kilolu değil ama çok fazla yemek yiyor anormal derecede ayağı 54 numara çok fazla yemek yemek ayağı büyütürmü?

Güncellemeler:
bu gönderiye troll diyen bazı kendini bilmezlere sesleniyorum sizin ayaklarınız 39 numara diye herkesin küçük olacak diye bir şarttı yok size tuhaf gelen şeyler gerçek dışı veya kandırma değildir çoğu basketçinin ayakkabı numarası 50-56 numara arasındadır hatta bir basketçi 14 yaşındayken 56 giydiğini yazıyordu türk basketçi üstelik dünyanın en büyük ayağı 74 numaradır bu yüzden acayip birşey yok bunda lütfen lafınızı bilip konuşun

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Alakası yok. Ayağı büyük olanın elide büyük olur. :D

1|0
    0|0
    • elleri büyük değil normal

• sizinde genetik heralde boyunuz uzunmu yoksa taraklı falanmı o yüzdenmi büyük giyiyorsunuz sevgilimin kardeşinin 48 giydiğini bilmesem şu an çok şaşırmıştım ama artık aştım

• Taraklı falan değil ayağım :) 188 boy işte 45 numara ayak :D Dayılarımda uzun annemde

En İyi Kız Görüşü

• Tabii. Bazılarının beyni büyük oluyor bazılarının ayağı. Tam olarak neyle besliyorsunuz sevgilinizi?

0|0
    0|0
    • yemekle

• Kusura bakma kuzum ya :( Ben ne bileyim yaşın 25-29 aralığında oluna kullanma becerin olur diye düşündüm. Özür dilerim :(

• önemli değil

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 16

• Ayakkabı yiyorsa çok fazla ondandır. Ekmek arası yemesin ayakkabıyı. Sebzeyle falan artık...

3|2
    1|0
    • çok komik ciddi birşey soruyorum

• Venezüellalı 20 yaşındaki Jeison Rodriguez 40.1 santimetrelik ayaklarıyla Guinness tarafından dünyanın en büyük ayaklı adamı ilan edildi. 10 yaşına kadar büyümesi normal ilerleyen Rodriguez'in ayakları bir yıldan kısa bir süre içinde birkaç beden büyüyerek 40 santimetreye erişti. Boyu ise 2.2 metreye ulaşan Rodriguez, boyu ve uzuvlarının büyümesinden kaynaklı baş ve eklem ağrılarından şikâyet ediyor ve yetkililerden yardım istiyor. sultan kösen türk olduğu için rekor kırdık demek için onu söylüyorlar...

• Ya uzatma işte götünden salladın tutmadı, tamam tadında bırak trollüğün de bir adabı usulü var.
      Hadi uza artık :D

• 54 numara olduğuna emınmısın yanı boyu 1.90 altıysa çok abes durur.

1|0
    0|0
    • boyu 196 ama genede boyuna göre büyük

• evet normal tipide yakışıklı kardeşi için boyu 1.84 müş yani büyük olduğu açıkca belli oluyor onda belki sonra orantılanır

• yapacak bır sey yok sevıyorsan ayağı sorun etmıycen artık :D

• Oyss, maşallah. Genetik bir durum ayak büyüklüğü

1|0
    0|0
    • evlenmeyi düşünüyoruz yakında çocuklarımda böylemi olacak yani

• %25 ya da %0 ihtimalle bu şekilde olabilir

• ozaman işimiz zor büyüyene kadar onlar büyük numara ayakkabı satışları artmazsa zorluk çekecek onlarda

• Bana böyle sorularla gelin

1|0
    0|0
    • çokmu beğendiniz

• ben ciddi birşey sordum dalga konusu yapılacak birşey değil

• 54 maşallah one lan dev mi ney öyle

1|0
    0|0
    • evet ayağı dev gibi

• Maşallah kendisi de dev gibiymiş

• evet öyledir ama benim bildiğim 2 metreden sonrakiler 54 giyiyor bir orantısızlık var

• Güldürdü:)

0|0
    0|0
    • komik birşey göremedim?

• size tuhaf gelen birşey komik ya da gerçek dışı olacak diye birşey yok

• Ne savunmaya geçtin bee maşallah. güldüm sadece

• Öhh 54 ne ya şeker hastası falan mı ki

0|0
    0|0
    • yok değil neden şeker hastalığı ayağı büyütüyormu

• Geniş oluyor işte önlerden

• geniş olması ayağın yanlardan büyük olması önden kısa olması değilmi yani ayakkabı alırkende 42 numaranın genişliği olmadığı için 45 numara alıyor ama önlerde boşluk kalıyor

• Alakasi yok yemekle. genetik olsa gerek

0|0
    0|0
    • heralde 13 yaşında kardeşide 48 giyiyormuş

• yani hem o hem o çünkü bulmakta zorlanıyor internette bir site var ordan alıyor ordakilerde daniskanın daniskası birlikte alışveriş vesayre hayel zaten

• Arkadaşım buna yapacak pek de bir şey yok. razı gelmen lazım. ayağını mi kessinler ne yapsınlar ☺alisverise de cikin birlikte engel değil. kendine al ayakkabı manava gidin markete gidin. sorun alışveriş ise..

• yalanını yiyim senin... boyu 3 metre mi bunun?

0|0
    0|0
    • yok 1.96 ben asıl sizin beyinsizliğinizi yiyeyim basketçilerin çoğu 56 numara giyiyor bunda abartılacak birşey yok size tuhaf geliyor diye yalan söyleyecek halim yok

• @xXDeanWinchesterXx internete Carl Griffiths yazınız shoe size 21 yazıyor bunu normal her cm bir numara diye düşünürsek 55 numara oluyor ama asılı 63 çünkü her 1 cm de bir 1 numara armtmıyor yarım numaradada artan var mesela 12 46 numara 12.5 47 13 48 13.5 49 gibi

• Yahu 63 diyor işte gönderdiğin kişinin numarası için. Hadi yanlışlık olmuştur 64 diyelim. İki de biz ilave edelim senin hatırına 66 olsun. Hadi onu da yuvarlayalım 70 diyelim...

74 nereden çıktı :D
      Soru güncellemende, "lafınızı bilin dünyanın en büyük ayağı 74" diyen sensin.

Bir şeyin çabasında değilim, merak ettim soruyorum.

• 54 numara ayakmı olur lan.. ayakkabısı cocuk mezarı gibidir

0|0
    0|0
    • evet öyle malesef

• çoğu basketçinin ayağı 56 numara sevgilimin bir kardeşi daha var iki kardeşler 13 yaşında oda 48 giyiyor onunkide o yaşta abisini geçecek bence o yüzden inanın yalan söylemiyorum sizin boyunuz kaç

• 1,76
      bence cok cok anormal durum o numaralar :)

• Öyle bir ayak mı var ilginç

0|0
    0|0
    • çoğu basketçinin ayağı 56 numara

• yaş kaç

0|0
    0|0
    • kimin benimmi erkek arkadaşımınmı

• erkek arkadaşının çünkü benimkilerde yaşıma göre büyük galiba

• yaşla alakası yokki bunun 26 yaşında sizinki kaç numaraki

• Ayağın adamı var demezlermi :/

0|0
    0|0
    • adam ayaktan daha büyük

• zaten o numarada palet yok ama bu çok saçma bir mantık palet size vücudunuzdan daha büyük ayak sağlar bu sayede hızlı yüzmenizi sağlar vücudunuz ile eşit olan bir ayak büyük olsada vücudunuzla orantılı sonuçta size hız sağlamaz

• Ben gülüşülsün diye söylemiştim çok fazla kale almissiniz o zaman bende bir cevap vereyim. erkek arkadaşının uzun boylu birisi ise ayakları 54 numara olsa bile büyük değildir hani bu dikkat çekici birşey yaratmaz dikkat çekicilik yaratıyorsa boy ayak büyüklüğü uyumsuzluğu vardır buda ayağının büyük olduğunu gösterir ki vücut ölçüleri orantısız olacağından palet olarak kullanabilir.

• off soruya gel :DD

0|0
    0|0
    • komikmi

• laf olsun diye sormadım ciddi bir şekilde sordum ama ne yazıkki ciddi bir şekilde cevap alamadım...

• Bak kardesim seninle dalga gecmek degil niyetim ayrica trol soruda demiyorum ama yemek yemekle ayak buyuklugunun alakasi olmadigini bilmemen gercekten cok saf olmayi gerektirir ya da laf olsun diye sormayi

• bir yaşıma daha girdim eğer öyleyse bu aralar yemeği kestim niye küçülmüyor bu ayaklar :))

0|0
    0|0
    • bende zaten acaba öylemi diye sordum çünkü onun boyundakiler daha küçük giyiyor

• ben erkek arkadaşımı sordum ama asıl sorun kardeşinde birkaç seneye geçer abisininkini

• Birşey sorucam şimdi millet ayağı büyük olanın penisi küçük olur diyo doğru mu :D

• :) 54 mu 54 olsa duramazsin 45 dir o

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Degisik misin

0|0
    0|0
  • Allah akıl fıkır versın

0|0
    0|0
    • bunda akıl fikir verilecek ne var

• Şöyle acıklayım canım
      İnsan yemek yediği zaman metabolizma devreye girer eğer o kişinin ki hızlıysa vucud eritir degılse got bobek basen vsvs buyur ayak buyumez ayak buyumuse kemıklerin buyumesyle alakalıdır ama sen bunu ilk okulda fen dersini 10 dk akıllı fikirli olrk dinlemiş olsan zaten bilir böyle dahi bir soru sormazdın

• Boy kaç oha

0|0
    0|0
    • 196 boyu boyuna göre büyük

• Him anladim canim sen ayana mı takıldın yani :)

• ha ha :D

Yükleniyor...