bir kız sevgilisi omadığı halde neden erkek arkadaşım var der?

Tanışmak istediğimi söyledim erkek arkadaşım var uygun olmaz dedi bilmiyordum kusura bakma dedim önemli değil dedi ama kızın sevgilisi yok bayadır araştırıyorum herşeyini biliyorum

Güncellemeler:
Soruyu aslında yanlış sordum bu kız benim dikkatimi beni keserek çekmişti sürekli kesliyorlardı masadaki arkadaşışla sonrada ben yazmaya karar verdim hayır sevgilim falan var dedi sorunun aslı bu yoksa bende mal değilim onu anlamıcak kadar soruyu eksik sordum sonrada bozuntuıya vermedim fazla cevap gelince :D

0|0
15|8

En İyi Kız Görüşü

• Bana yazilma demek istiyordur

0|1
    0|0
    • alllalallah alllah :D

• Ben sadece doğru olanı söylüyorum bile bile insan kendini nasıl ateşe atar ki

• Kurban olam dur bak iyi insan olcam ne güzel tam raydan çıkıcam ben :D

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 7

• Seni beğenmemiş

0|1
    0|0
  • seni istemediginden

0|1
    0|0
  • istemiyor seni bu kadar basit

0|1
    0|0
  • Seni begenmedi bu yüzden kırmak istemeden yol al diyor

0|1
    0|0
  • Seni istememiş net

0|1
    0|0
    • o kadarını bende anladım kardeş soruyu eksik sordum bozuntuya vermiyim dedim ama aminüm herkes malmışım gibi aynı şeyi yazıyor :D

• Erkek arkadaş istemediğindendir, bende aynı taktiği kullanıyorum çoğu çevrem sevgilim var biliyor, hele bayramda telefonumun ekran resmine bir arkadaşın resmini koydum eve bayram ziyaretine gelen her kızı bana yamamaktan vazgeçtiler :)

0|0
    0|0
    • soruyu güncelledim malmışım gibi aynı şeyi yazmaktan vazgeçin

• Öylesindir belkide buna biz bir şey diyemeyiz biz cevap atarız sen okursun olay bundan ibaret ben oturup senin saçma sapan derdin için buradaki 40 yorumu tek tek değerlendirip ona göre yorum yapacak değilim

• Soruna 2 görüş gelmiş diye af edersin kıçın kalkmasın kimse sana mecbur değil burada kimseye de küfür edemezsin edebinle takıl.

• Seni kırmadan reddetmiş durum bu.

0|1
    0|0
Yükleniyor...