Ne diyorsunuz bu vatandaş tepkisinde haklı mi değil mi?

Ne diyorsunuz bu vatandaş tepkisinde haklı mi değil mi?

2|1
23|12

En İyi Kız Görüşü

• Asıl böyle insanların çöp kadar değeri yok. Yaşamasın ya şu. Böyle bir kafa yok. Bu ne saçma bir bakış açısıdır, ne kadar gereksiz bir yorum ya.

1|4
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Vatandaşı tedaviye alın beynine uzun süredir kan gitmiyor , Aişe validemiz İstanbul gibi deniz kenarında yaşayıp sefa sürmüyordu. Tüm Ayşeleri toplayıp Suudi Arabistana sürelim :D

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• yobazlar ülkesi türkiye...

1|5
    0|0
  • Değil. Yobazların hiçbir dediği doğru değil.

0|3
    0|0
  • hakli degil

0|2
    0|0
  • Allahin belasi

0|3
    0|0
  • Bu harika bsy ama alttaki yorumu yazan insanda haksiz degil. Ben de kapali olmadigimdan bu konu hakkinda konusacak insan dglm

0|1
    0|0
    • Nasıl haksız değil? Ben kapalıyım ama haklı bir taraf göremiyorum.
      Bu durumu kızın adıyla ilişkilendirerek dini konulara getirmesi aptallıktan başka bir şey değil.

• @_Yağmur. Bunun aciklamasini yapacak dglm. Kapaliysan kuran i okumus olmalisin bizim atalarimiz inancliydi bak bizde zerresini bulmak mumkun mu

• Gerici görüş

1|4
    0|0
  • Reenkarnasyon ve karma denen şeyler gerçek değildir umarım. Bu moronlarla aynı ülkede doğmak için önceki hayatımda çok korkunç şeyler yapmış olmalıyım.

1|3
    0|0
  • Haksız

0|2
    0|0
  • Ne diyim böyle cahiller oldukça cehalet bırakmaz yakamızı..

1|4
    0|0
  • Değil, bu kıt insanlardan soğuyorum artık çıldırmışlar hayır akıl var mantık var ne diyorsun o*ospu çocuğu allam yok kafalarını duvara sürterek kıvılcım çıkartacağım

0|1
    0|0
  • Yobaz işte ülke bunlarla dolu. Tiksiniyorum bu kafalardan

0|2
    0|0
  • Birsey demek istiyorum ama terbiyem müsade etmiyor...

0|2
    0|0
  • Biri şunu silksin.

0|4
    0|0
  • Değil

0|1
    0|0
  • Haksız

0|1
    0|0
  • Saçmaladın.. Böyle düşünmen beni üzdü.

0|1
    0|0
  • Dini açıdan bnce çok doğru söylüyo.

1|1
    0|0
  • Kendinden 20 yas kucuk kiza tecavuz etmek utanc vermedigi icin.

0|2
    0|0
  • Oha ne alakasi var

0|2
    0|0
  • Sence haklı mı?:)

0|1
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 11

• Türk insanı utanç kaynağım oluyordu

2|3
    0|0
    • Sen turk degilsen sprun yok

• @Soqrateslaa sktr gıt butdan

• Soru kapalı olduğu için buraya yazıyorum.
      Adam haklı ve doğru söylüyor, bayrak temsil etmenin de bir usulü vardır. Çok fazla yerde temsil edilen yer varken sadece bu tür şeylerin paylaşılması da ayrı bir bokluk.

En üstte bu görüş olduğu için buraya yazdım.

• 2|4
    0|0
    • Diyorum ki sükünetimi koruyayım olmuyor. Beğenmiyorsan engelle cevap verme zorunluluğun yok!

• Yobaz işte ne beklersin ki aslında tamda Atama yazılan şiir açıklıyor bunu ;

https://www.youtube.com/watch?v=D2NmiLRSiIU

1|2
    0|0
  • Bu adamı biri neyse demicem

Adam yobaz

1|3
    0|0
  • Yobaz detected

1|3
    0|0
  • 1|2
    0|0
  • abı cok deısık bı yerden vurmus kanks

0|1
    0|0
  • Haksiz... .. Gitsin iranda yasasin bu zat... O altin madalya kolay kaxanilmoyor... bu zihniyeti asmamiz lazim

0|1
    0|0
  • bakış açısıyla ilgisi var. Objektif yorumumu buraya bırakıp gideyim. Adama yobaz diyorsunuz ona göre siz yobazsınız. Şimdi adam dini boyuttan haklı. Zaten müslümanım diyorsanız adama hak verirsiniz.

0|1
    0|0
    • Sen insanların müslüman olup olmamasını, böyle saçma bir yoruma hak verip vermemeye göre mi değerlendiriyorsun.
      Kafaya bak ya.
      Ben müslümanım ve kapalıyım ama böyle bir aptala hak vermiyorum. Sen müslümanlığı böyle saçma yorumlarla ilişkilendiremezsin.
      La bu nasıl bakış açısı ya ülkemde ne geri insanlar var. Yazık.
      Dini boyutu onu igilendirmez orada kızın inancını konu edinerek başarısını küçümsemek onun haddi değil.
      Alakasız alakasız yorum yapıyor. Dini görüşlerini başka yerde başlaşsın.
      Ne saçma insanlarsınız ha.

• Saçma sapan yorum paylaşıyor ya ne alakaysa. Dini boyuta getiriyor konuyu ilişkilendirdiği şey ise isim.
      Ya bir insan ancak bu kadar kafasız olabilir.

"Müslümanım diyorsanız adama hak verirsiniz." diyorsun.
      Ağzından çıkanı kulağın duymuyor.

• @_Yağmur demek istediğimi anlamış olsaydın bu tür yorum yapmazdın zaten. Burada mesele senin beni anlamaman. ya da işine geldiği gibi konuşman

• GERİ KAFALI

0|2
    0|0
  • Sizi gidi islamcılar asdadga: dd

0|1
    0|0
Yükleniyor...